Freedom Fighters - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Freedom Fighters - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי כוח להמשיך את הוויכוח המטומטם הזה איתך כי אתה פשוט לא יודע על מה אתה מדבר!!!!

אם אתה שופט משחק על פי כמות הדיסקים שלו אז הגעת לרמה שממנה אי אפשר לרדת(הרמה שאם שמים את המוח שלך בציפור היא עפה רוורס...)!!!

אולי המנוע של משחק הוא לא כבד אבל זה לא אומר שהמשחק לא טוב....אולי המשחק בא כקבצי המוזיקה מקווצים בצורה היסטרית או שהם בפורמט חדש???!!!בטוני הוק 4 למחשב שיצא עכשיו היו יכולים למלא 4 דיסקים עם כל כמות השירים והסרים שיש שם אבל לא!הם שפוט כיווצו את הקבצים בצורה היסטרית!!!

אז בבקשה ממך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל המשחקים על דיסק אחד לא מתקרבים לאיכותם של אילו על שתיים-שלוש למשל:

תמצאו לי משחק יותר טוב ממאפיה המהולל על דיסק אחד!

אל תשכח את ETM, משחק מחורבן ביותר שהגיע על 4 דיסקים.

אי אפשר לשפוט משחק לפי כמות הדיסקים שלו, מי שעושה את זה פשוט בנאדם דפוק לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע משחק נחמד אבל הוא לא משתווה ל MAX PAYNE 2 שהוא יהייה באמת אחד המשחקים הטובים בגוף שלישי.

ומה זה שאתה צריך להוציא חצי מחסנית על חייל אחד קצר מוזר, והם לא חילקו את הגוף של הבן אדם לחלקים כנו שרגילים מ SOF ו B.H.D שזה באמת הורס קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע משחק נחמד אבל הוא לא משתווה ל MAX PAYNE 2 שהוא יהייה באמת אחד המשחקים הטובים בגוף שלישי.

מצחיק כל פעם מחדש...

אניוואי, אני הולך לשחק עכשיו קצת ונראה איך זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת לא מצחיקה, היא אמת ::)

אני דווקא נגד משחקים שתופסים הרבה דיסקים , שימו לב איך GENERALS תפס 2 דיסקים, כלל גראפיקה טובה, 3 צבעיות ו0 סרטונים לעומת וורקראפט עם גראפיקה קצת חלשה ממנו, 4 צבאות והרבה יחידות, המוני סרטונים איכותיים (ובלי קשר עלילה הרבה יות מושקעת) ותפס רק דיסק אחד... זה די אבסורדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

upsides:

משחק ממש כיף...

גרפיקה ממש יפה (כמו של hitman 2 פחות או יותר...)

נחמד שאפשר לפקד על קבוצות...

ממשק שקל פשוט לתפוס ולהתחיל לשחק. :)

downsides:

כמות מאוד מאוד מאוד קטנה של נשקים...

נשקים עקומים כמו לא יודע מה! (אני ניסיתי לסדר לעצמי בראש שבגלל שהוא היה שרברב או משהו כזה אז אין לו נסיון עם , אבל זה רק כדי שאני לא ישתגע כל פעם מהעובדה שהוא דיסלקט שלא יודע לירות! לפחות שילמד תוך כדי!!!) בדרך כלל עושים במשחקי מחשב שיהיה הגיוני, שאם ההדף של הרובה\אקדח אם אתה יורע ברציפות ומהר אז הנשק מפספס כי הוא יוצא מכיוון, אבל כאן אפילו אם אתה מכוון על מישהו שעתיים ואז יורה זה יכול לפגוע בקיר לידו! ממש מרגיז! >:(

הפיקוד על הקבוצה שלך קצת בסיסית מידי...

העלילה הכי מגוכחת ולא סבירה שראיתי בהרבה זמן... זה כל כך אבסורד שהסובייטים משתלטים עלל ארה"ב כל כך בקלות!

אבל בגדול משחק נורא נחמד שנהנתי ממנו... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלילה הכי מגוכחת ולא סבירה שראיתי בהרבה זמן... זה כל כך אבסורד שהסובייטים משתלטים עלל ארה"ב כל כך בקלות!

אבל בגדול משחק נורא נחמד שנהנתי ממנו... ;D

לפי העלילה אם לא הבנת אז ברית המועצות מנצחת במלחמת העולם ה2!משתלטים על אירופה והכל.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...