Freedom Fighters - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Freedom Fighters - הדיון הראשי

mrraz

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל, באמת ראוי לציין שהמשחק לא זכה לתשומת לב רבה מצד המדיה. קצת מוזר...

לגבי המשחק עצמו - עוד לא שיחקתי הרבה (כל פעם שאני מתחיל לשחק במחשב זה חייב להיות BHD ברשת :P ), אבל ממבט ראשוני נראה נחמד. מה גם שהעלילה (או יותר נכון - הרעיון) מגניבה מאוד....

זה שהמשחק הוא דיסק אחד, זה אומר דבר או שניים על הגראפיקה במשחק. המנוע לא כבד בכלל, הוא ירוץ חלק על מחשבים די חלשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע מהתחלה אמרתי אפילו לשגיא בטלפון שהמשחק הזה נראה כמו דרעק...

למה?! כי בחיים שלך לא שמעת עליו עד שהוא יצא.. כי גם אחרי שהוא יצא לא ממש שמעת עליו...

בגלל שזה סתם עוד איזה משחק בגרוש שמשום מה EA מפיצה אותו בטעות ואם זה היה מפיצים אחרים לא היית שומע על זה בחיים

משחק של דיסק אחד היום אומר הכל... אין דבר כזה משחק טוב שהוא דיסק אחד... פשוט לא...

אז אתה צריך לנקות את האוזניים.

אני שמעתי עליו, ועקבתי אחריו עד שהוא יצא, ומאוד נהנתי בו גם אם הוא קצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיו! רק באתי להגיד שסיימתי "לקנות" את המשחק ( ;D) פתאום אני רואה שאנשים כבר סיימו אותו :o

המשחק עובד אצלי חלק אפילו עם פילטרים מופעלים 8) על ההתחלה קיבלתי רושם טוב מהמשחק נראה מה יהיה בהמשך ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנוע של המשחק הזה כ"כ מצויין שזה מפחיד. הוא קל והכל נראה מצויין כ"כ... כל מי שסיים שישים לב בעיקר לצלקות של כריס בסרטון בסוף.

*****אזהרה: יכולת לספויילר*****

כמו כן בביוב כמשתלטים עליו אדומים, כשאתם צריכים לעבור את החלק של המים קצת בהמשך, שימו לב לקירות שליד המים איזה יפה זה נראה.

****/אזהרה: יכולת לספויילר*****

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע מהתחלה אמרתי אפילו לשגיא בטלפון שהמשחק הזה נראה כמו דרעק...

למה?! כי בחיים שלך לא שמעת עליו עד שהוא יצא.. כי גם אחרי שהוא יצא לא ממש שמעת עליו...

בגלל שזה סתם עוד איזה משחק בגרוש שמשום מה EA מפיצה אותו בטעות ואם זה היה מפיצים אחרים לא היית שומע על זה בחיים

משחק של דיסק אחד היום אומר הכל... אין דבר כזה משחק טוב שהוא דיסק אחד... פשוט לא...

מילים כדורבנות!

והנשקים עקומים בטירוף אי אפשר לדפוק לחייל כדור בראש עם האקדח צריך לרוקן עליו שתי מחסניות!

משחק דפוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות משחק יותר עקום מCS?

נהההההה

:)

וBUG2000, פעם הבאה שתגיד שאתה ב"תהליכי קניית המשחק", אתה תהיה בתהליכי יציאה מהפורום. די נמאס, הבנו שאתה משיג משחקים כמו כולנו, אתה רואה מישהו אחר מכריז על זה בכל דיון? די כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה?!?!

המשחק הכי טוב שאי פעם נראה - מנג'ר כאילו דהה...

אני משחק בו כבר כמה שנים ולא נמאס לי... והוא אפילו לא דיסק מלא.

350 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק יפה

הייתי צריך לשים את הmouse sensitivy על רבע מהמקור כי זה היה כל כך מהיר ותזזיתי שאי אפשר לכוון על כלום.

בינתיים המשחק די קליל, אני משחק ברמת Freedom fighter ורוב הזמן כשאני רואה יריב אני רץ ישירות אליו תוך כדי ריסוס, דבר שלוקח די הרבה זמן כי הרי כל אדם ממשיך לחיות אחרי 4 שניות רצופות של כדורי משין גאן לראש ::) . זה נהיה קשה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...