בעייה חמורה בכל סדרת הלוחות של ABIT!! הגיע הזמן שכולם ידעו! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה חמורה בכל סדרת הלוחות של ABIT!! הגיע הזמן שכולם ידעו!

chris_u16

Recommended Posts

יש בעייה חמורה בכל סדרת הלוחות של ABIT!

החל מIS7 ועד IC7 וכל מה שביניהם (כלומר גם IS7-G וIS7-E וכו').

אני חושב שגם ללוחות לAMD כמו ה NF7 יש את הבעייה הזאת. (לא בטוח)

ABIT לא מגיבה בכלל לבקשות הרבות והנשנות של אנשים מרחברי העולם.

הבעיות:

רעשים סטטים באודיו ובעיקר במיקרופון, כשמגביהים את הכניסה של המיקרופון שומעים רעשים סטטיים חזקים!

החלפת כרטיס קול אינה פותרת את הבעייה ואפילו על כרטיס קול אחר ימשכו הרעשיים הסטטים על הכרטיס האחר, והכרטיס קול שאתה שם בלוח עלול להידפק!!

אני קניתי לוח *חדש* של ABIT, ראיתי את הבעייה ופניתי לחנות ואמרתי להם שיחליפו לי את הלוח בגלל שיש בעייה בלוח

הם החליפו לי את הלוח לאחד חדש לחלוטין ועדיין יש את אותה הבעייה בדיוק!

תקראו את התראד הזה:

http://forum.abit-usa.com/showthread.php?s=14f7e95d70c008a48a41614a6265c5d7&threadid=12382

וזה:

http://www.anandtech.com/news/shownews.html?i=19961

I'll tell you what's going on!....The product, motherboard is FAULTY, simple as that!! and WON'T offer a fix. The only fix for this is to revise the motherboard with a new pcb rev and that means all of us that have the faulty motherboard rev 1.0 will have to live with it.....unless decides to replace ALL the rev 1.0 boards, which is what they SHOULD do because all the people that brought the rev 1.0 boards have in reality been SCREWED!!!!......somehow I can't see being that honest, and if they won't own up to their errors and replace ALL the faulty rev 1.0 boards for everyone that has purchased the faulty product, then there is only one solution to all of us consumers. Either a class action law suite or NEVER buy from again, and I will never buy from them again!!

Also make the TRUTH CLEAR, and that is the IC7-G is a FAULTY PRODUCT due to the mic problems, which according to china_n are due to pci interferance, (can this be confirmed China???)

זה פשוט לא ייאומן העניין הזה!

אני מציע לכל מי שמתכנן לקנות לוח של ABIT לחכות עד שהעניין ייפתר כי זו בעייה רצינית בסדרה שלהם!

אני רק מחכה שהחולירות האלו ABIT יקבלו איזו תביעת ענק!

הם לא מתביישים? בעייה בכל סדרת הלוחות שלהם והם לא מגיבים לאף אחד?!

אגב, אם למישהו יש עוד מידע על הפרשה שיפרסם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגבי לוחות מבוססות AMD אני לא בטוח

אבל הבעייה הזאת קיימת בכל הסדדרה של הלוחות שלהם!!

אפילו הסדרה הכי חדשה שיצאה עכשיו!

היום קיבלתי את הלוח המוחלף, IS7, קיבלתי את הגרסה החדשה שלהם עם הHS המשופר! משהו נראה הרבה יותר איכותי מהרגיל!

וגם בזה יש את הבעייה!!! גם אצלי!!

כולם לקרוא את הת'רד שיש על זה!!!

http://forum.abit-usa.com/showthread.php?s=0567e028932f021d2ee68160d202636b&threadid=12382

לפי דעתי, זה פשוט לא ייתכן שבשנת 2003 ישנם חברות שלא יודעות לבדוק את המוצר שלהם כמו שצריך!!

עריכה:

http://www.theinquirer.net/?article=4232

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייתכן שלAMD אין את הבעייה

אבל בשביל להיות בטוח:

תחבר מיקרופון+אוזניות למחשב

תגביה הכל עד הסוף, ב"בקרת עוצמה" תסמן את "Mic Boost"

ותגיד אם יש רעשים או אין...

עריכה:

תקראו את הסעיף שיש על לוחות של ABIT:

http://www.motherboardrepair.com/index.php?sec=faq

הלכתי לישון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, אתם נפלתם על הראש!??

הבעייה הרבה יותר חמורה ממה שאתם חושבים!

דבר ראשון, איך אפשר לדבר עם מישהו דרך האינטרנט מבלי לסמן את ה "mic boost"? הוא לא ישמע כמעט כלום בלי זה....

ברור שלא מגביהים עד הסוף, אבל אני מגביה אפילו טיפה, אפילו בלי ה mic boost וזה עדיין עושה רעשים, רעשים כאלו שתלויים בפעילות של הדיסק הקשיח, הזזת חלונות...אקיצר תלויות במה שרואים על המסך.

הבעייה היא בכל סדרת הלוחות, לפחות של P4 אין לי מושג לגבי ה AMD, אבל זה כולל את ה IC7 MAX.

אם הייתם קוראים את התר'אד בפורום של אז תגובות טיפשיות כמו:

יכול להיות שזה בעיה מהאוזניות? (זה קורה לאוזניות לא איכותיות...)

לא היו נשמעות...

לא, לא יכול להיות שזה בעייה מהאוזניות!!!

(אלא אם כן אתה אומר שכל מי שפורום שם משקר או שלכולם היו דפוקות, כולל אותי...)

זה טיפשי, אז אל תסמן Mic boost, ואל תגביה הכל עד הסוף (מה שבמילא לא מומלץ לעשות) אלא תגיע עד כ 90%.

צודק, זה טיפשי אבל העניין הוא שאפילו אם אני שם את המיקרופון על 20% יש רעשים!!

גם יש מעט רעשים מכניסת ה line in (הרעשים בקושי נשמעים)

אני אישית לוקח את הבעייה כחמורה מאוד במיוחד כשאפילו אם תשים כרטיס קול אחר, עדיין זה יעשה רעשים גם בכרטיס האחר!, וכרטיסי קול מסויימים, כניסת מיקרופון תפסיק לעבוד באופן מסתורי אחרי שחיברתם את הקרטיס ללוח הזה.

ויותר מזה, אם שמתם לב, החברה עוד לא אמרה באופן רשמי, או לא רשמי שממש יש את הבעייה בלוחות שלה. החברה בעצם משתמטת ובינתיים מי שקנה את הלוחות שלהם צריך לסבול.

אני שילמתי את מיטב כספי בלוח חדש שאמור להיות אחד הלוחות המובילים שקיימים, אני לעיתים מדבר עם אנשים דרך האינטרנט ופשוט אי אפשר לדבר ככה כי רעשי הרקע פשוט הורסים את זה!

זה רק מראה כמה בדיקות הQA שוות. (לת*ת)

*ציניות* אין לחברה שום זכות להשתמש בזכות השתיקה *ציניות*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, אתם נפלתם על הראש!??

הבעייה הרבה יותר חמורה ממה שאתם חושבים!

דבר ראשון, איך אפשר לדבר עם מישהו דרך האינטרנט מבלי לסמן את ה "mic boost"? הוא לא ישמע כמעט כלום בלי זה....

ברור שלא מגביהים עד הסוף, אבל אני מגביה אפילו טיפה, אפילו בלי ה mic boost וזה עדיין עושה רעשים, רעשים כאלו שתלויים בפעילות של הדיסק הקשיח, הזזת חלונות...אקיצר תלויות במה שרואים על המסך.

הבעייה היא בכל סדרת הלוחות, לפחות של P4 אין לי מושג לגבי ה AMD, אבל זה כולל את ה IC7 MAX.

אם הייתם קוראים את התר'אד בפורום של אז תגובות טיפשיות כמו:לא היו נשמעות...

לא, לא יכול להיות שזה בעייה מהאוזניות!!!

(אלא אם כן אתה אומר שכל מי שפורום שם משקר או שלכולם היו דפוקות, כולל אותי...)צודק, זה טיפשי אבל העניין הוא שאפילו אם אני שם את המיקרופון על 20% יש רעשים!!

אני אישית לוקח את הבעייה כחמורה מאוד במיוחד כשאפילו אם תשים כרטיס קול אחר, עדיין זה יעשה רעשים גם בכרטיס האחר!, וכרטיסי קול מסויימים, כניסת מיקרופון תפסיק לעבוד באופן מסתורי אחרי שחיברתם את הקרטיס ללוח הזה.

ויותר מזה, אם שמתם לב, החברה עוד לא אמרה באופן רשמי, או לא רשמי שממש יש את הבעייה בלוחות שלה. החברה בעצם משתמטת ובינתיים מי שקנה את הלוחות שלהם צריך לסבול.

אני שילמתי את מיטב כספי בלוח חדש שאמור להיות אחד הלוחות המובילים שקיימים, אני לעיתים מדבר עם אנשים דרך האינטרנט ופשוט אי אפשר לדבר ככה כי רעשי הרקע פשוט הורסים את זה!

זה רק מראה כמה בדיקות הQA שוות. (לת*ת)

*ציניות* אין לחברה שום זכות להשתמש בזכות השתיקה *ציניות*

התלהבנו קצת יותר מדיי לא? תרגע, לא גילית פה פריצת דרך

עד היום אף אחד לא התלונן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן, אני רוצה שתהיה לי האפשרות לדבר עם מישהו במיקרופון בלי שהוא ישמע רעשים סטטים ברקע.

לא גיליתי שום פריצת דרך, אבל בינתיים רק מעטים ידעו על הבעייה, במיוחד פה בישראל. (קראתי מספר ביקורות על הלוח לפני שקניתי אותו ובאף אחת מהביקורות לא היה רשום על הבעייה הזו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר שזה לא בעייה ספציפית בלוח שלי אלא בעייה שיש אותה לכל הלוחות לP4 של .

אני קיבלתי את הIS7 שלי, קיבלתי אחד מדגם חדש שיש על הצ'פסט שלו HS יותר גדול ואיכותי מאשר הירוק הפצפון הזה שהיה אבל עדיין יש לי את הבעייה אצלי וזה אומר שכנראה החברה עוד לא הוציאה לוחות שאין להם את הבעייה הזאת, או שהוציאו רק בשבוע הזה.

בכל אופן, ניסיתי לשים ENSONIQ והמחשב בכלל לא העלה POST עם הכרטיס הזה אז שמתי ALLEGRO והמחשב עובד איתו יופי וגם אין רעשים סטטים בכניסות של הכרטיס ששמתי.

אבל אני עדיין אומר שזה לא בסדר מבחינת החברה שהיא לא בודקת את הלוחות שלה כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...