delay (int nDelayInMiliSec) ב MS Visual CPP - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

delay (int nDelayInMiliSec) ב MS Visual CPP

frezi

Recommended Posts

לאחרונה עברתי לשימוש מגרסאות הBORLAND הנפלאות לדוס אל גרסאת הVISUAL CPP של מייקרוסופט. הVISUAL מאוד נוח והרבה יותר נוח כמעט מכל בחינה אפשרית מאשר הBORLAND הישן של דוס, אבל מן הסתם כל שימוש בפונקציות מהתיקייה DOS.H לא פועלות מאחר והVISUAL הוא גרסא לווינדוז שלא קיימת בה הHEADER הזה. עבור הפקודה CLRSCR(); מצאתי תחליף ואני די בטוח שגם עבור הפונקצייה

(delay(int nDelayInMiliSec

ישנו תחליף שעושה את אותה הפעולה.

אקצר ואסיים - איך אני יכול לתקוע DELAY שכזה ללא שימוש באחת מהפונקציות בDOS.H, כלומר - שיעבוד בMICROSOFT VISUAL CPP ....... ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מערכת הפעלה מתועדת יותר מ- Windows. חיפוש קצרצר ב- לא רק היה עונה על השאלה הזו אלא היה חושף בפניך שלל אתרי עזרה ותיעוד. ודאי היית לומד על ה- MSDN, חבילת תיעוד אדירה ל- API שנמצאת ב- msdn.microsoft.com או על שני CDs בפחי זבל של סטארט אפים קורסים. מה שאני מנסה להגיד לך, זה תלמד איך to RTFM.

... ואתה מחפש את פונקציית ()Sleep.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מערכת הפעלה מתועדת יותר מ- Windows. חיפוש קצרצר ב- לא רק היה עונה על השאלה הזו אלא היה חושף בפניך שלל אתרי עזרה ותיעוד. ודאי היית לומד על ה- MSDN, חבילת תיעוד אדירה ל- API שנמצאת ב- msdn.microsoft.com או על שני CDs בפחי זבל של סטארט אפים קורסים. מה שאני מנסה להגיד לך, זה תלמד איך to RTFM.

... ואתה מחפש את פונקציית ()Sleep.

ניסיתי את הMSDN ולא משנה איך ניסיתי להגדיר את החיפוש שלי, לא קיבלתי תוצאות או שקיבלתי OVERFLOW של תוצאות (משחק מילים קטן, אויש כואבת לי הבטן מרוב צחוק.)

ניסיתי את וכנראה שאני לא ממש יודע איך לחפש כאלה דברים.

חיפוש מהיר ב ASK.COM הניב עבורי תוצאה מהירה ויעילה, התוצאה שהזכרת אתה בעצמך, משהו כמו 3 דקות לפני שכתבת את התגובה שלך. תודה רבה לך בכל מקרה, כמובן :) אולי יום יבוא ואני אדע איך לחפש את הדברים האלה כמוך =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...