בעייה בכניסה למצב שינה ב-WIN7 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בכניסה למצב שינה ב-WIN7

ran1809

Recommended Posts

טוב אז ככה לפני מס' ימים התקנתי WIN 7 כמובן מקורי בערכת השדרוג שקיבלתי מ הכל עבד מצויין.

עכשיו נוצרה בעייה שמחשב מסרב להכנס למצב שינה עצמאי, אם אני ילחץ על לחצן השינה הוא ייכנס אך אם אני מגדיר לו להכנס כעבור חצי שעה לשינה זה לא קורה.

תיקנתי בהגדרות הכל, אפשרתי לו גם במצב של שיתוף מדיה להכנס למצב שינה.

אני אובד עצות אני משתמש תמיד באופצייה הזו ועכשיו היא לא פועלת והמחשה נשאר דולק שעות!

מה עוד יכול להיות?

תודה רן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל תוכנות מסוימות שרצות ברקע יכולות לגרום להפרעה הזאת.

תבדוק אם יש ישומים חדשים שהתקנת לאחרונה שרצים ברקע בזמן ניסיון להעברת המחשב למצב שינה.

תעשה ניסוי וטעיה תסגור את כל הישומים ותראה אם זה נובע מישום מסוים .

התחל הפעלה MSCONFIG גש לאתחול תעיף משם את כל הסימונים תשאיר רק את ה CTFMON מסומן תאתחל את המחשב תראה אם יש שינוי במידה וכן כנראה שזה הבעיה באמת באחת מן האפליקציות שרצות ברקע [אתה יכול להחזיר את הסימון מתי שתרצה].

במידה ואין שינוי יש מצב שזה גם בגללל שירות מסוים אתה יכול באותו חלון שנכנס לך לאחר שהקשת MSCONFIG יש לך "שירותים" פשוט סמן להסתיר את שירותי ותנסה לסנן .

נ.ב לא יצא לי לעבוד הרבה עם WIN7 אז אם ההסבר שלי לא 1:1 כמו שמופיע אצלך עמך הסליחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך אני כמעט בטוח שזו הבעיה, בדיוק מצאתי משהוא בסגנון וההסבר שלך עזר לי לכוון יותר לבעייה.

התקנתי שדרוג של 7 ואני לא מרגיש שהוא לא עובד כמו שצריך ככה שאני עושה פורמט ומתקין מחדש..

אז תודה בכל זאת אני מאמין שאני ייתקל בבעיה שוב בעתיד כי אני אתקין את אותן תוכנות רק שהפעם אני אדע לזהות אותה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...