דיון| נו אז לעבור מCRT?? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון| נו אז לעבור מCRT??

דימה ש

Recommended Posts

מראש - אל תצחקו :)

יש לי מסך 107E 17" משנת 1999 :cool2:

כבר איזה שנה וחצי שלפעמים הוא נהיה צר כזה ואני פשוט דופק כאפה והוא מתפכח..

קיצר אני חייל ולא הכי הייתי צריך את המחשב עד שלאחרונה עברתי תפקיד ועכשיו אני בהרבה יותר בבית וצריך את המחשב, גם לצורכי עבודה.

ההורים שלי הציעו לי שיקנו לכבוד היומולדת מסך מחשב LCD...

אני חייב לציין שהCRT עובד מעולה גם כשהוא בן 10 שנים!(חוץ מכאפה כאן, כאפה שם... :P)

כדאי לי להחליף לLCD אפילו אם הנוכחי עוד עובד? זה משנה לעיניים מבחינת קרינה וזה..?

(ב800-900 ש"ח אפשר לקנות משהו איכותי שיחזיק מעמד כמה שנים טובות? אני לא משחק משחקי מחשב בכלל. , קריאה וכתיבה, מעט עריכת , וגלישה רגילה באינטרנט ופורומים...)

תודה מראש על כל תשובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שחשבתי... (אגב יש לי ברירה אחרת: אפשר פשוט לבקש משהו אחר כמתנה.)

אפשר אז המלצה למסך? שיתאים לצרכים שלי: בעיקר סרטים וסדרות וקריאה באינטרנט.

המחשב שלי יחסית ישן אז האם זה מגביל את האפשרויות שלי?

הנה חלק מהמפרט:

Windows XP SP3

Intel 4 520, 2800 MHz (14 x 200)

LGA775

FoxConn p4m800p7ma

1024 MB (Kingston)

NVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP8X (128 MB)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה המלצה למסך,תכתוב תקציב.

לגבי המחשב שלך,אם הצרכים שלך לא כוללים משחקים,אז אני חושב שהמחשב יתמוך בכל מסך.החוליה החלשה אצלך זה כרטיס המסך המיושן,אבל מצאתי קישור שלפיו הכרטיס תומך,ככל הנראה,בכל רזולוציה שהיא.

http://www.carsforum.co.il/vb/archive/index.php/t-222026.html

עם זאת,ברזולוציות גבוהות עלולה להיות לך בעיה בצפיה בסרטים,במיוחד סרטי HD,אבל רצוי שמישהו שמבין יותר יענה לך על כך,או שמנהל הפורום יעביר את הדיון שלך לפורום כרטיסי-מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה אחי!

רשמתי בהודעה הראשונה כבדרך אגב שהתקציב של המסך צריך להיות ככה עד 900 ש"ח... (אם חייב אני אחרוג ואוסיף קצת כסף משלי, אבל צריך לזכור שאני חייל ואין לי הרבה כסף להוצאות חד-פעמיות כמו מסך)

הכרטיס מסך לדעתך לא יתמוך במסך בצורה חלקה בעת צפיה בסרטים?

עד כמה כרטיס טוב יותר צריך בשביל שכן יתמוך? אולי אבא שלי יוכל להשיג בעבודה. (אם צריך תגידו ואני אפתח את הנושא בפורום של כרטיסי מסך)

THX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה של רזולוציה, אתה רק צריך מסך שיש לו גם חיבור VGA.

מבחינת , כל מה שעבד עד עכשיו, יעבוד גם במסך החדש.

סרטי HD לא תוכל לראות בצורה חלקה כי המחשב חלש מידי באופן כללי ולא שווה לשדרג אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי על ההמלצה - באמת מחיר זול למסך שכזה אבל הוא רחב מאוד ונמוך בגובה. הרזולוציה עצמה גבוהה מדי לטעמי. אני מעדיף מסך ברזולוציה של 1680X1050 כי גם הראיה שלי לא הכי טובה... ואגב גם זמן התגובה שלו של 5 מילישניות הוא לא קצת פחות מומלץ כשהשימוש העיקרי זה סרטים\סדרות? עדיף פחות.

יש למישהו המלצה על מסך שיתאים לקריטריונים הבאים: (זה סיכום של מה שגיבשתי עד כה :) )

- מחיר בין 900 ל1,100 ש"ח ולא חריגה של שקל אחד...

- מתאים לסרטים וסדרות ולכן צריך להיות עם יחס ניגודיות גבוה וזמן תגובה נמוך מאוד.

- מתאים לקריאת טקסטים מרובה ולכן גם רזולוציה של 1680X1050 תהיה מועדפת בהרבה...

- רצוי גם חיבור VGA וDVI

-----------------

- לא חובה תמיכה בHD\FHD

- לא צריך חיבור HDMI

- אני לא משחק משחקים

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לעצמך טובה,תוסיף עוד מאה ש"ח לתקציב ותקנה את המסך הבא,שעונה בדיוק על דרישותיך:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=720939 .

המסך הוא מליגה אחרת והוא בין המסכים המומלצים ביותר כאן בפורום.הסיבה היא הפאנל המשובח שלו-(בנושא חשיבות הפאנלים,קרא בסטיקי את המדריך המלא למסכי LCD ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'כלס הדברים היחידים שמפריעים לי בו הם הפאנל TN הרזולוציה.. הבנתי שהיא גדולה מידיי והפיקסלים קטנים מאוד כך שטקסט יראה מאוד קטן... יש לי משקפיים ואני מעדיף שלא להגדיל כל דף בשביל שיהיה קריא... אתה מבין?

והפאנל פחות מתאים לטקסטים, נכון? - תקן אותי אם אני טועה אחי

אז בגלל זה אולי אני באמת בלית ברירה אלך על הדל, או על הסמסונג T220... (אפילו שהוא כבר יותר משנה וחצי בשוק)

אין הצעות לעוד מסכים עם רזולוציה של 1680X1050?

או מאיפה לקנות את הDELL במחיר של ככה עד 1150 אפילו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...