צריך עזרה בבקשה ממישהוא שבאמת מבין לגבי רמקולים - עמוד 6 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבקשה ממישהוא שבאמת מבין לגבי רמקולים

ms_shahaf

Recommended Posts

לא אחי הוא לא התכוונן קומפוננט, הוא אמר ירוק אדום כחול בקשר ליציאות של הכרטיס קול.

הבנתי שאתה מתחבר עם כבל PL STEREO אני שואל אבל איך זה שאתה חיברת כבל לתוך המיקרופון ואתה יכול לישמוע דרכו REAR (זוג אחוראים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הAVIV הזה נשמע גאון... אבל חוצפן הוא העתי את מה שאני אמרתי xD טוב נו לא נורא נסלח לו למה הוא בטח בנאדם נחמד כזה ומצחיק וחתיך כזה וגאון (הזכרתי כבר גאון?)...

הייתי מעלה רק שכל תמונה שאני מעלה לוקח לה איזה שעה אז אם יש לך אתר להעלאה מהירה אני אעשה לך מין מדריכון כזה.

בעיקרון אצלי בXP זה לוח הבקרה> אייקון של כתום כזה שכתוב עליו "Realtek HD Sound Effect Manager"> לשונית אמצעית למעלה "קלט/פלט אודיו". ואז לוחצים על כל התקן שמחובר אליו משהו דאבל קליק ואתה יכול לבחור מה מחובר/ אם זה לא מחובר אתה מחבר וקופצת לך אוטומטית ההודעה הזו בלי שתיכנס לשומדבר ואז אתה בוחר מה חיברת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה קיבלתי את הרמקולים שומעים מעולההההה.....

אבל עדיין יש קצת בעיה בהגדרות.

עריכה :אין שום בעיות עובד מעולה חוץ מדבר אחד...

חיברתי את הממיר של בכבל אופטי לרסיבר והסאונד עובד לי רק בשתי ערוצים כאילו קידמי ימני ושמאלי יש דרך לסדר את זה שיעבוד סראונד או שרק בסרטים מסוימים שהם משדרים שזה תומך אז הוא משדר לכול הערוצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...