מחפש כרטיס זכרון SDHC המתאים לPanasonic TZ7 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כרטיס זכרון SDHC המתאים לPanasonic TZ7

Tov_Tov

Recommended Posts

מחר אני הולך לקנות את הTZ7

לאחר ברור קצר הבנתי ששוק כרטיסי הזכרון קצת יותר מסובך ממה שחשבתי, הבנתי שלכרטיסי הSDHC יש LEVEL.

אני מתכנן לקנות מחר שני כרטיסי של 4 GB

איזה level מתאים לTZ7?

יש לציין שאני מתכוון לקנות אותם מבאג, כך שאשמח לקישורים משם.

תודה מראש בן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LVL = CLASS מסמל את מהירות הכתיבה קריאה של הכרטיס

http://www.wisegeek.com/what-are-sdhc-cards.htm

SDHC cards are classified to guarantee a specific sustained DTS. This potentially saves consumers money, as flash cards are priced not only according to capacity, but also to speed. For example, if a product's maximum DTS is 2MB/sec, dishing out extra cash for Class 4 or Class 6 SDHC cards would be a waste of money. Conversely, devices that can utilize the 4MB/sec or 6MB/sec DTR will perform significantly better with Class 4 or Class 6 SDHC cards, respectively.

בכל מקרה ציפיתי לתגובות כבר יותר מהירות כי רציתי לקנות היום במבצע של 1+1 בבאג ובסוף קניתי את הULTRA II של שתאמת אין לי מושג מה זה אומר כל כך אבל מה שכן הם יותר מהירים מהרגילים אז יהיה בסדר.. לא סוף העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- Class מסמן את מהירות הכתיבה/קריאה המינימלית של הכרטיס. למשל Class 4 מציין שהמהירות כתיבה/קריאה המינימלית היא 4MB/s

קח בחשבון שכרטיסים איכותיים מחברות מוכרות מגיעים בד"כ למהירות גבוהות משמעותית מהמהירות ה- Class.

כרטיסים מהירים בד"כ משפיעים במצלמות DSLR ולא במצלמות P&S או DSLR-Like (למעט מצלמות שיש להן אופציית הקלטת ב- HD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הTZ7 בעלת צילום בHD ואפילו ראיתי כמה נושאים באינטרנט ששאלו אותו דבר רק שלא הייתי סגור על תשובה לכן שאלתי את זה שוב פה

הכרטיסים שקניתי הם x15 קריאה 9x כתיבה ככה שנראה לי שהם בסדר גמור ..

מה שכן הבנתי שהמהיריות יותר משמעויות בכרטיסים בעל נפח גבוה 8 GB ומעלה בפחות מיזה זה לא כל כך משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

תראה, גם אני בזמנו שקניתי את המצלמה הזו חיפשתי כרטיס וידאו טוב ופחדתי שכרטיס "איטי" לא יספיק.

יש לי היום כמה כרטיסים, הגדול הוא 16GB CLASS 4 , לדעתי מספיק בהחלט.

זה היה מזמן, כיום המחיר של ה 32 ירד, תשקול לקחת אותו.

בכל מקרה ב 16 נכנס 2:04 שעות של באיכות מירבית שזה מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...