צריך עזרה בקניית HD (או כמה..) נוספים למחשב (3.5') פרטים בפנים - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בקניית HD (או כמה..) נוספים למחשב (3.5') פרטים בפנים

grich

Recommended Posts

היי..

אז ככה המפרט שלי הוא:

I7 920

GA-EX58-UD4P

HAF 932

SS-650HT

3X 2GB 1600 TRIPLE CHANNEL CL8

קשיח שיש: WD5000AADS SATA2 7200 RPM

וכרטיס מסך (למרות שזה לא קשור חח, אל תדאגה ישודרג :P)

GAINWARD ATI RADEON HD4850 512MB PCIE (גירסאת GTH)

עכשיו מן הסתם 500 גיגה כבר לא מספק אותי... רציתי לקנות עוד..

עכשיו השאלות שלי הן:

1. אולי שווה לקנות את אותו הדגם ולעשות RAID?

2. אולי שווה לקנות HD אחד נוסף קטן שיהיה מאד מהיר למערכת הפעלה ועוד אחד גדול שיהיה יחד עם זה כאיחסון נוסף?

אני צריך עוד 500-1000 גיגה... (לא מדוייק... בהתאם למחיר... אם יוצא הבדל לא משמעותי אז 1TB... אם כן אז בנתיים גם ה500 יספק אותי ותמיד אפשר להוסיף עוד... יש בHAF מקום חחח)

תקציב? לא יודע... לא להתפרע ולהגיד לי לקנות את הSSDים האלה למערכת הפעלה וזה... יקר מידי..

אבל אני פתוח להצעות :) משהו מאוזן בין ביצועים למחיר... שוב אין לי בעיה להוסיף עוד קצת אם שווה לקחת כמו אמרתי HD נוסף קטן למערכת הפעלה שיהיה מהיר ועוד אחד רגיל שיהיה לאיחסון...

אה ושחכתי לציין... אמינות במקום הראשון :)

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההחלטה לעשות או לא לעשות רייד היא שלך בלבד.... אם אתה רוצה מהירות אבל מוכן להסתכן באיבוד המידע תעשה רייד 0 וקנה קשיח זהה נוסף

אם אתה רוצה רק להוסיף נפח קח את הסמסונג F3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההחלטה לעשות או לא לעשות רייד היא שלך בלבד.... אם אתה רוצה מהירות אבל מוכן להסתכן באיבוד המידע תעשה רייד 0 וקנה קשיח זהה נוסף

אם אתה רוצה רק להוסיף נפח קח את הסמסונג F3

אממ אוקיי תודה על ההמלצה :) מה עם מה שאמרתי? כונן נוסף קטן ומהיר למערכת הפעלה? או שלא כדאי?

ומה כ"כ טוב בדגם הזה שהמלצת?

ואם אפשר עוד המלצות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כונן מהיר נוסף = אחרת אין מה לטרוח

2. יש לך סטיקי של קשיחים מומלצים בפורום, תקרא אותו

3. מבחינת ההמלצות על כונני טרה, כולם כמעט ימליצו לך על הF3 של מאחר ומדובר בקשיח הטוב ביותר בנפח הזה מבחינת מהירות, מחיר וביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כונן מהיר נוסף = אחרת אין מה לטרוח

2. יש לך סטיקי של קשיחים מומלצים בפורום, תקרא אותו

3. מבחינת ההמלצות על כונני טרה, כולם כמעט ימליצו לך על הF3 של מאחר ומדובר בקשיח הטוב ביותר בנפח הזה מבחינת מהירות, מחיר וביצועים

אוקיי וכמה יעלה כזה SSD? ראיתי לפני כמה חודשים אולי ירדו המחירים...

ובקשר לF3... הוא גם הכי מומלץ בגודל של 500GB? כי ראיתי (לפחות באתר של סקיי) שיש רק דגם עם 16MB מטמון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...