קניית צורב חדש - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית צורב חדש

k-o-b-y

Recommended Posts

יש לי כרגע צורב Yamaha 24x10x40 עם 8MB Bufferועד השבועות האחרונים הייתי מאושר ממנו. יש לי אותו כבר שנתיים וחצי בערך, ועד הזמן האחרון לא נפדק לי אפילו דיסק אחד! במשך שנתיים וחצי כמעט צרבתי מאות דיסקים ואפילו לא אחד נדפק. לפני כמה שבועות הוא התחיל לעשות בעיות ולדפוק פה ושם כמה דיסקים, אחר כך כל צריבה דפקה לפחות אחד עד שאתמול נדפקו לי 7 דיסקים עד שהצלחתי. כמובן שעם מישהו יודע מה לעשות אני מעדיף אבל אם לא איזה צורב כדאי לי לקנות?

אני יודע שיגידו לי ישר LiteOn אבל יש לו רק 2MB Buffer ואני לא רוצה שיתחילו להדפק לי דיסקים גם אם זה פעם בכמה זמן. השאלה שלי האם כדאי להשקיע יותר בPlextor שכמובן טוב יותר ומלא בפיצ'רים

שיש שני דגמים אפשריים:

ב490 ש"ח: 48x24x48עם 4MB Buffer: קישור לעמוד המוצר

ב729 ש"ח: 52x32x52 עם 8MB Buffer שכמובן כולל יותר פיצ'רים: קישור לעמוד המוצר

מה אתם אומרים? שווה להשקיע סכומים כאלה בצורב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיש לLITEON 2MB באפר לא הופף אותו לדופק דיסקים.

יש לו המון טכנולוגיות שמונעות את זה והוא צורב מאוד אמין וטוב.

ובכלל, אם יש לצורב כלשהו 8MB באפר, זה לא אומר שהוא ידפוק פחות דיסקים מאשר צורב עם 2MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על העזרה

ראיתי באחד מהאתרים במשהו הביא באחד הת'ראדים על צורבים השוואה בין ה 52x32x52 עם 8MB Buffer ובין Optorite 52/24/52 Retail CD-RW (שעולה 262 ש"ח), הplextor לקח אבל ה Optorite היה קרוב מאוד. איך הוא? אמין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי קצת על הOptorite.

חפש.

בגדול, עדין עדיף לייטאון על הOptorite בגלל שלל סיבות (גם הם כתובות באותו הת'רד שתמצא כשתחפש).

בכל אופן, אם האגורה מצויה בכיסך, לך על הפלקסטור.

העיקרון בפלקסטור (כפי שבטח כבר קראת) הוא שיש בו שפע מגוון של תכונות "מיוחדות".

למרות זאת, התכונות האלה לא נחוצות לכל משתמש ולכן מבחינת יחס עלות:ביצועים הלייטאון עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...