Black Friday(and the likes) booty! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Friday(and the likes) booty!

Judas Iscariot

Recommended Posts

בדיון הזה תוכלו "להשוויץ" בשלל הבלאק פריידי ושאר דומים. משחקים בלבד כמובן, זהו פורום משחקים אחרי הכל...

מקומות בהם יש מבצעי בלאק פריידי(או משהו דומה):

באג

Steam

השלל שלי עד עכשיו:

מSteam:

Batman: Arkham Asylum ב50% הנחה(רק לעוד 8 שעות!) - 25 דולר במקום 50! 95 ש"ח!

THQ Complete Pack ב50% הנחה(רק לעוד 8 שעות!) - 50 דולר במקום במקום 100! 190 ש"ח! - החבילה הזאת כוללת את:

Company of Heroes - כולל כל ההרחבות(Opposing Fronts, Tales of Valor) - משחק אדיר. אדיר אדיר. קונה בשביל ההרחבות

Frontlines: Fuel of War - לא אוהב מולטיפלייר.

Full Spectrum Warrior - מה זה?

Juiced 2: Hot Import Nights - לא אוהב מרוצים.

Red Faction - הראשון - משחק ישן אך מצויין

Red Faction 2 - לא מדגדג את המשחק הראשון וכמעט כל משחק אחר - משחק די כיפי אבל מאוד פשטני וסתמי - סוג של Rail Shooter - מאוד ארקיידי אבל די זהו

Red Faction Gorilla - בו אתם משחקים גורילה ענקית עם בארט אדום הנלחמת בשלטון המושחת בקובה. המשחק החדש ביותר בסדרה. גוף שלישי - ופטיש

S.T.A.L.K.E.R - הראשון. משחק מצויין אבל די מבוגבג. כבר שיחקתי בו וסיימתי אותו בתקופה שבה לא הייתי משלם על משחקים - אז זה סוג של "הבעת חרטה" על זה מבחינתי :P)

Saints Row 2 - "כפיל" שרציתי לנסות כבר הרבה זמן. נראה הרבה יותר משוגע וחולני מGTA - שווה ניסיון :)

Titan Quest וההרחבה שלו - לא מדבר אליי יותר מדי. זה MMORPG, לא?

WarHammer 40K וכל ההרחבות שלו(Winter Assault, Dark Crusade, Soulstorm) - גם משחקים מעולים לכל דבר ועניין. גם בהם(חוץ מסולסטורם) שיחקתי בתקופה בה לא הייתי משלם על משחקים - אז שוב, הבעת חרטה :P)

WarHammer 40K II - המשחק החדש בסדרה - שיחקתי בדמו שלו ולא התלהבתי יותר מדי - אבל אם הם מתעקשים להוסיף אותו... מי אני שאומר להם לא...?

בקיצור בחבילה הזו יש כמה משחקים שאין לי "צורך" בהם - אבל יש בה גם את Saints Row 2, רד פאקשן החדש וההרחבות של Company of Heroes. רק אלה ב50 דולר זה שווה לאללה. אז הוסיפו לי עוד דברים נוסטלגיים כמו רד פאקשן 1 ו2... שווה לאללה מבחינתי).

היום אני אגיע לבאג ונראה - אולי אני אצא עם PES 2010 וCOD החדש.

תכננתי גם על Assasin's Creed החדש - אבל הוא יוצא למחשב רק בתחילת 2010 :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...