rapidshare, hotfile וכל דומיהן מהירויות הורדה מגוחכות. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

rapidshare, hotfile וכל דומיהן מהירויות הורדה מגוחכות.

GOVNER_T.S.Y

Recommended Posts

בהתחלה חשבתי שזה אולי בעיה בחיבור שלי.. אבל יצא לי לבדוק בהמון מקומות בינהם באוניברסיטה שם המהירויות היו מעולות בעבר, ובתקופה האחרונה אני נדהם מקצבי ההורדה הנמוכים להחריד . מישהו ידע מה הסיבה לכך ?

אני טועה אם זו נטיה של כל החברות הללו על מנת שאנשים יקנו מהם רשיון, או שמה מדובר בקונספירציה של ספקעי האינטרנט בארץ.

g0vner

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוריד בגישת FREE בכל אתר - אל תתפלא

אם יש לך פרימיום - תשתמש במנהל או מאיץ הורדות והכל יהיה תקין :)

זה העניין, שלא השתמשתי בפרמיום אבל קצב ההורדה היה תמיד מקסימלי. למשל באוניברסיטה הייתי מגיע ל500K ועכשיו אני מגרד את המאה.

פרמיום נותן לך אפשרות להוריד יותר מקובץ אחד בעת ובעונה אחת מספק קבצים שממנו רכשת את הפרמיום. לי נראה שמישהט החליט לסגור את הברזים.

אגב רכשתי פרמיום בכדי לבדוק את אשר אמרת ועדיין זה היה קצבי הורדה נמוכים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי תמיד היה מוריד על 200 +- ,עכשיו (בחודש האחרון בערך) זה מוריד על 50 - 30 .

יכול להיות שRS מגבילים ארצות שלא קונים מהם חשבונות פרימיום ?

אתה מחובר לבזק ?

אולי הם קשורים לזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם 012 וגם עם נטוויז'ן (2יוזרים) אני מקבל את מלוא המהירות (משתמש לפעמים בDTA של FF ולפעמים מוריד קבצים בודדים דרך FF).

כמובן שיש לי פרמיום ואני לא חושב שהם מגבילים ארצות מסוימות (זה יהיה כמו לירות לעצמך ברגל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי תמיד היה מוריד על 200 +- ,עכשיו (בחודש האחרון בערך) זה מוריד על 50 - 30 .

יכול להיות שRS מגבילים ארצות שלא קונים מהם חשבונות פרימיום ?

אתה מחובר לבזק ?

אולי הם קשורים לזה ?

אני מחובר ל012 , אבל זה קרה לי בעוד ספקי . מה שהדליק לי מנורה זה שבאוניברסיטה בא הייתי מוריד בקצבים מדהימים אני מקבל גם קצב הורדה מאוד מוגבל.

כמו כן, התופעה התחילה בRS אחר כך נוכחתי לגלות שזה קורה עם עוד חברות דומות כמו HOTFILE MEGAUPLOAD STORAGE וכו'

עשיתי חשבון פרמיום בHOTILE ליום אחד ועדיין הקצב לא השתפר.

אני מת לדעת איפה נמצא ה"סכר" הזה. למישהו יש רעיון איך אפשר לדעת מה מגביל את המהירויות הללו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...