Q6600 + ASUS P5Q PRO תקוע ב 400 FSB . - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Q6600 + ASUS P5Q PRO תקוע ב 400 FSB .

Bug2000

Recommended Posts

ישר ולעיניין -

נתקעתי באוברקלוק ב 400FSB עם הלוח הזה . המעבד הוא B3 , אבל הוא כנראה לא המגבלה פה (הוא עולה חופשי גם ב 3.8). אחרי 400 FSB לא משנה איזה מתח אני נותן למעבד או ללוח המחשב עולה ואז נתקע בהרצה של PI על ההתחלה - יותר נכון לא נתקע אלה יש שגיאה ב PI .

אבל הקטע הוא שהמחשב כן עולה. נגיד עכשיו המחשב עובד על 450X8 שזה 3600 כמו 400X9 והמחשב עולה ונקע ב PI . שום עליית מתח ללוח אם לא עוזרת כנ"ל משחק עם מהירות . (הזיכרון 1:1, גם הוא לא מגבלה הוא עובד חופשי עד 1100MHZ)

האם הבעיה היא בביוס או שיש מגבלה ללוח אם הזה עם מרובעי מעבר ל 400FSB?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך אתה בטוח שהמעבד לא מגביל אותך ? 3.6GHZ לQ6600 אתה די בגבול של המעבד..מעבר לזה (אם בכלל) ידרש ממך מאמץ רב למצוא יציבות ..

תישאר על באס של 400 תוריד מכפלה לX6 תבצע בדיקת SMALL/LARGE FFT בPRIME95...תבדוק אם תקין..

כמו כן מה לגבי הזיכרון הורדת את המחלק ? מתח לPLL/FSB/NB נתת ? אם כן כמה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לבדוק ולהבדיל בין מקרה שבו הלוח מגביל (וגם בתדר נמוך למעבד אי אפשר להשיג יציבות), למקרה שהמעבד עצמו מגביל.

כמו שעידן אמר - ראשית, לבדוק 400 על מכפלה נמוכה.

דגשים:

להרחיב את ה FSB Frequency to North Bridge ל- 400.

להעלות מתחי FSB Termination / NB / CPU PPL.

אני אישית גם הייתי מבטל כל תכונת SpeedStep / C1E / VT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת שיכול להיות שהלוח בכלל לא מגיע ל FSB 400 וביגלל זה בודקים את הלוח במכפלה נמוכה כדי להוריד ספק שזה המעבד?(אני רק רוצה אישור למה שכתבתי)

יש אפשרות שהלוח יכול לתת רק 399 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי.

כמו שהמעבד והזיכרונות יכולים להגביל בתדר שאליהם הם מגיעים - גם הלוח.

יש לוחות שמגבילים ב 300, ב-400, ויש כאלו שמגיעים גם ל-700.

הלוח הזה יגביל ב- 500-550, בגלל זה ההשערה שהוא מגביל ב-400 לא באה בחשבון במקרה שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי תודה על ההסבר ...

אני נתקעתי ולא מצליח לייצב את ה Q6600 שלי על 3.6 ... יש לי ep43-DS3L ואני יודע שהוא מוגבל ל 400 אני אנסה להוריד מכפלה ולראות האם זה הלוח או המעבד ... שוב תודה :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה בטוח שהמעבד לא מגביל אותך ? 3.6GHZ לQ6600 אתה די בגבול של המעבד..מעבר לזה (אם בכלל) ידרש ממך מאמץ רב למצוא יציבות ..

תישאר על באס של 400 תוריד מכפלה לX6 תבצע בדיקת SMALL/LARGE FFT בPRIME95...תבדוק אם תקין..

כמו כן מה לגבי הזיכרון הורדת את המחלק ? מתח לPLL/FSB/NB נתת ? אם כן כמה ?

לצורך העיניין הורדתי את המכפלה ל 6 ואת ה FSB העלתי ל 440 שזה נותן 2.6GHZ ואז PI נתקע אחרי שניה ... הזיכרון ביחס 1:1 .

מתח PLL/FSB/NB לא שיחתי יותר מידי שמתי ב FSB 1.4 וב NB 1.4 לא עזר יותר מידי . PLL לא נגעתי לא יודע יותר מידי מה זה עושה.

צריך לבדוק ולהבדיל בין מקרה שבו הלוח מגביל (וגם בתדר נמוך למעבד אי אפשר להשיג יציבות), למקרה שהמעבד עצמו מגביל.

כמו שעידן אמר - ראשית, לבדוק 400 על מכפלה נמוכה.

דגשים:

להרחיב את ה FSB Frequency to North Bridge ל- 400.

להעלות מתחי FSB Termination / NB / CPU PPL.

אני אישית גם הייתי מבטל כל תכונת SpeedStep / C1E / VT.

מה הכוונה להרחיב ל 400 ?

לכמה מתח מומלץ לעלות בלי לגרום להתחממות יתר ? (קירור סטנדרטי על צ'יפסט)

כל התכונות מבוטלות.

אנשים המעבד סוחב גם מעל 4GHZ מה שמגביל אותו כמעט בטוח זה הלוח .

עריכה : אפילו ב 405 המחשב לא יציב ב PI לא משנה באיזה מתח המעבד. וב 400 הכל יציב כמו סלע.

ממש מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד לפי המפרט שלך הזיכרונות שיש לך הם 800..ככה שמעבר לבאס של 400..אתה כבר להם OC..

מה שיכול להביא לחוסר יציבות ברוב המקרים..

לפני הכל נסה להישאר על 400*6..להריץ בדיקות לראות שהכל תקין..אם כן ..תריץ בדיקה של SMALL FFT בPRIME95 ותעדכן כאן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי הזיכרונות עובדים ביכף ב 1100 MHZ הם לא הבעיה בדוק...

עכשיו לעדכונים - מסתבר מה שהוזיז את העיניינים זה ה FSB VOLTAGE הוא עכשיו על המקסימום 1.9V והמחשב רץ יציב ב FSB 460 מכפלה 8 מה שנותן 3.7GHZ הזיכרון ב 1:1 .

3DMARK 2006 תוצאה של 19K בלי OC לכרטיס מסך - מה אתם אומרים ? אגב לא יודע למה ה ORB רושם 4GHZ מעבד ... כנראה הוא לא בודק מכפלה ...

בעיניין המשך האוברקלוק אז אני כבר לא יודע מה לנסות ... אני דיי תקוע ב 3.7GHZ ו FSB 460 יותר מזה לא הולך... גם כשאני נותן למעבד 1.5V .

מה אומרים ?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...