• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת לשמור על שם או כינוי קבועים, להשתתף בקהילת הפורומים שלנו ולהנות מהגרלות ומבצעים בלעדיים לחברי האתר.

koby058

ccna מה הדרך הטובה ביותר להתאמן ומה האמצעים?

16 תגובות בדיון זה

שלום לכולם אני התחלתי ללמוד ל-ccna של סיסקו ורציתי לשאול איך אני יכול להתאמן על רשת? מאחר ואין בידי את האפשרות לרכוש ציוד אמיתי.

בתודה מראש!!!

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ראיתי את התוכנה הזו והיא מאוד מסובכת איך משתמשים בה?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מסובכת?

אם זה המצב חבל על הזמן שלך.

אני ממליץ גם על GNS3 בשביל סימולציות מלאות של ובניית טופולוגיות.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מסובכת?

אם זה המצב חבל על הזמן שלך.

אני ממליץ גם על GNS3 בשביל סימולציות מלאות של ובניית טופולוגיות.

:xyxthumbs:

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מדריך CCNA ב- http://www.iitc.co.il ואני יכול להגיד לך שכל מה שאתה צריך בשביל CCNA נמצא ב- Packer Tracer. מבחינת השימוש בתוכנה, יש Tutorials בתוך התוכנה, ואני בטוח שיש גם ב- . בקשר ל- GNS3, זהו לא סימולטור. התוכנה מריצה אמיתית של סיסקו על המחשב שלך. זאת אומרת שיש שם את כל הפקודות, כי אתה אשכרה מריץ על המחשב שלך. מצד שני - אתה חייב מערכות הפעלה אמיתיות של סיסקו שעולות לא מעט.

לסיכום, אפילו שב- GNS3 יש יותר פקודות (את כולן, האמת) - PackerTracer יותר ידידותית, פחות מעמיסה על המחשב (רלוונטיי במיוחד בטופולוגיות מורכבות), ואפילו ניתן לתרגל שם דברים שלא ניתן לתרגל ב- GNS3, כמו טופולוגיות WAN מסוימות, וחיבור למשתמשי PackerTracer אחרים דרך האינטרנט. בקיצור - תשאיר את GNS3 ל- CCNP...

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שום מילה על CBT NUGGETS ?

לפי דעתי המדריך שלהם הוא אחד הTutorials הטובים ביותר שיצאו בכלל, ולCCNA בפרט. מאוד מומלץ.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

koby שאל כיצד ניתן לתרגל את החומר.

ללמוד אותו זה סיפור אחר :) אבל כן, מלבד קורס, הדרך הטובה ביותר זה CBT Nuggets.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

גם אני לומד עכשיו לCCNA. סיימתי CCENT ואני נגש לCCNA עוד לפני .

ההרצאות של CBTNUGGETS מעולות! מסבירים שם טוב מאוד את החומר.

לגבי מעשי, PACKET TRACERT היא לא תוכנה מסובכת. צריכים לשחק קצת עם הפיצ'רים, וליישם שם את הפקודות שלמדת דרך הרצאות/ספר אלקטרוני.

אני לומד עם הCisco Networking Academy. יש להם "ספרים אלקטרונים", הם לא ממוקדם בדיוק לCCNA, אבל הם גם טובים ואפשר למצוא אותם להורדה באינטרנט- בטורנט, או בדרך חיפוש בגוגל.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר

התחבר עכשיו