מקווה שזה קשור לפורום הנ''ל||מה הסיכונים בהחלפת מאוורר לספק? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקווה שזה קשור לפורום הנ''ל||מה הסיכונים בהחלפת מאוורר לספק?

nahum8

Recommended Posts

שךום לכם חבר'ה, השאלה בכותרת.

יש משהו שאני צריך להזהר ממנו לפני שאחליף למאוורר אחר?

למשהו חזק מאוד ושקט מאוד בו זמנית.

הספק המדובר הוא TAGAN BZ750, המאוורר שלו פשוט עושה חור בראש :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, חשמל ואלקטרוניקה אני מבין ויודע.

אין לי סיבה לפגוע פיזית במוצר.

השאלה היא יותר בכיוון של אם אני אשים בפנים מאוור חלש יותר, האם הוא לא יישרף/יתחמם מידי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה גורמים

1. סוג המאוורר וביצועיו - המאוורר צריך להיות ממש חלש כדי לגרום לספק להתחמם, כמו כן אני לא יודע עד כמה אתה מאמץ אותו.

2. תמיד יש את נושא המדבקה בין חלקי הפח - כלומר איבוד אחריות אם זה עדיין רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כל מאורר תקין שתשים במקום המאורר התקול יתאים, עבור השימוש הזה אין כל משמעות ל"חלש" או "חזק" כל עוד הוא תקין.

ב. הספק יהיה מנותק לחלוטין ממתח בזמן פתיחתו הפיזית ועד לסגירתו.

ג. אם המאוורר הישן כשל לחלוטין, יש מצב שנגרם נזק לספק אם הוא עבד ללא מאוורר בכלל, כשאתה פותח אותו, תן מבט על הקבלים עבור נפיחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה גורמים

1. סוג המאוורר וביצועיו - המאוורר צריך להיות ממש חלש כדי לגרום לספק להתחמם, כמו כן אני לא יודע עד כמה אתה מאמץ אותו.

2. תמיד יש את נושא המדבקה בין חלקי הפח - כלומר איבוד אחריות אם זה עדיין רלוונטי.

המאוורר תקין, אך הוא עושה רעש, לכן אני רוצה להחליף אותו.

בקשר למדבקה, היא ממש קטנה, וממש קלה להסרה, לכן אוכל לפתוח את הספק ולהרכיב את המאוורר ללא איבוד האחריות.

א. כל מאורר תקין שתשים במקום המאורר התקול יתאים, עבור השימוש הזה אין כל משמעות ל"חלש" או "חזק" כל עוד הוא תקין.

ב. הספק יהיה מנותק לחלוטין ממתח בזמן פתיחתו הפיזית ועד לסגירתו.

ג. אם המאוורר הישן כשל לחלוטין, יש מצב שנגרם נזק לספק אם הוא עבד ללא מאוורר בכלל, כשאתה פותח אותו, תן מבט על הקבלים עבור נפיחות.

כמו שאמרתי קודם לכן, המאוורר אינו תקול.

הספק עובד מצוין, המאוורר גם כן עובד מצוין, אך רועש.

כמו כן, אני מאמץ את הספק, כלומר מחובר כרגע HD5870, ואת שאר המערכת תוכלו לראות בצד.

עוד לא עידכנתי את הכרטיס מסך ברשימה.

ועכשיו, מה אתם מציעים, כדאי להחליף את המאוורר לאחד שקט יותר, או שלנסות להסתדר עם המאוורר הנוכחי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...