בקשה למפרט למשחקים עד 4,000 - חשיבות לשקט - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה למפרט למשחקים עד 4,000 - חשיבות לשקט

Master Boo

Recommended Posts

פירסמתי הודעה דומה לפני כמה ימים, אבל לא ממש נענתי, אז הנה היא שוב (במתכונת טיפה שונה).

אני מחפש מחשב high end למשחקים, ואני רוצה לבנות אותו בשלבים.

א. מחשב

ב. מסך

ג. ציוד היקפי

אז כרגע אני מתמקד רק במחשב:

המחשב יהיה בשימוש בעיקר למשחקים (CoD, WoW, Dragon Age, Red Faction).

חשוב לי שיהיה שקט מאד- המחשב נמצא ליד המיטה.

(נראה לי שזה די ברור, אבל עדיין-) יכולת להוציא HD לטלוויזיה.

כרגע אני עם מסך 19", אבל לפי תוכנית החומש אני אשדרג אותו בשלב הבא. בטח ל22".

התקציב הוא 4,000 ש"ח. אפשר חריגה קטנה, אבל כמובן עדיף שלא.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב high end היום יהיה mid end עוד שנה, ו junk end עוד שנתיים וחצי. אין טעם לקנות מחשב חזק למסך 19", ולכן אני מציע לך להתחיל ממסך.

למשל ב1300 שח יש 22" עם מסך eips מצויין של , ולקנות מחשב בהפרש, עם הכנה לשדרוג עתידי.

למשל מעבד 6300, עם כרטיס מסך 4770, והשקעה במארז וספק איכותיים ושקטים. מחשב כזה יכול להחזיק יפה מאד משחקים על המסך הנ"ל, ותוכל לשדרג בעוד שנתיים לI5 או הדור הבא.

לחילופין, אם יש לך כבר מחשב, אתה יכול להשקיע דווקא במחשב וציוד היקפי, ולשדרג מסך בעוד שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהמחשב שלי כרגע לא רע בכלל. אני עם 6300 ו8800 GT.

אבל הוא מרעיש, והלוח אם והמארז לא מספקים אותי. לכן אני חושב כבר לשדרג את כל החבילה...

ובמשחקים שיצאו לאחרונה (למשל Dragon Age) אני כן מרגיש חוסר-מקסימליות. ואם אני אשדרג את המסך ל22" הוא בכלל יתחיל לקרטע, לא?

כמו כן הרעש מאד מפריע לי. אני עם Swing ומאוורר מעבד של AC. אבל זה עדיין רועש ואני לא ממש יודע מה לעשות עם זה (מודה, ניובי לגמרי בקטע של קירור ושקט).

יש המלצות לגבי זה?

ה22" הזה ב1,300 של ... הוא טוב? (חשוב לציין שאני לא רוצה wide)

ידעתי שהמחירים ירדו, אבל עד כדי כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדעה שהכל עניין של תזמון. אם אתה קונה עכשיו מערכת ב4000 ש"ח, היא תהיה OVERKILL על מסך 19", אז אם אתה מתכנן לקנות את המסך תוך כמה חודשים זה סביר, אם לעומת זאת אתה קונה עכשיו את המחשב ואת המסך בעוד שנה וחצי, אז זה כבר באמת יוצא בזבוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה מעבד מדובר בדיוק? E6300 החדש או הישן (או אם תרצה ה-65NM או ה-45NM) ?

מחזק את yz101. אם אתה מתכוון לקנות ממש בקרוב אז זה מתאים לקנות עכשיו אבל אם לא, זה ממש בזבוז כסף.

לדעתי, אם זה המעבד החדש, אתה פשוט חייב לעשות לו OC... יש לו פוטנציאל אדיר! עם שלי הגעתי ל 4.1GHZ 24/7. לדעתי לקנות מעבד חדש זה יהיה בזבוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, המחשב מרעיש לו ליד המיטה.

בוא נשים לרגע בצד את עניין החומרה החדשה, אתה יודע מה מרעיש?

אם לא, בוא נתחיל מזה.

פתח את דופן המארז, תפעיל את המחשב, ושים אצבע על המרכז של כל מאוורר בתורו. אני חוזר שוב - על המרכז, לא על הלהבים!

לחץ פשוט עם האצבע יעצור את המאוורר וכתוצאה ישתיק אותו. תעבור ככה על המאווררים של המארז, של הכרטיס הגרפי ושל ה-CPU, ותגיע למסקנה אילו מהם בעייתיים (מרעישים) מבחינתך. בהם נטפל.

רק אל תעצור אף אחד מהם לפרק זמן ממושך, בכל זאת יש סיבה שהם מסתובבים.... כמה שניות יספיקו לך בשביל להבחין בהבדלים ברעש.

לדעתי מבחינת ביצועים אין כרגע טעם להחליף מעבד או כרטיס גרפי. תמשוך עוד קצת עם מה שיש לך.

ובאופן כללי - הרבה יותר זול לקנות גוף שקט מאשר כרטיס מסך או מעבד חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. מה לא מספק אותך בלוח אם? ESATA? FIREWIRE? USB? - אתה יכול לקנות מתאמים ל- PCI.

ב. מה הבעיה עם המארז? גדול? קטן? יציאות קדמיות? שקט? אם זה השקט אתה יכול להחליף מאווררים. אם לא, אתה יכול לקנות מארז חדש שישמש אותך לשנים רבות וכמובן שהוא יעבור למחשב החדש לכשתקנה (אני ממליץ לחכות לפחות חצי שנה אם לא שנה.) והנוכחי יחזור למחשב הזה. בנתיים הוא יישב בצד.

בנתיים אתה יכול לבצע OC די מכובד למעבד גם עם סטוק וגם עם גרסת ה-65NM.

* לנקות אבק!!

כל עוד אתה עם מסך 19 תישאר עם ה8800GT (אני עם מסך 22 ו-8800GTS 320) הוא מספיק בנתיים. כשתעבור למסך 22 או 24 תשדרג כרטיס מסך.

חשוב לציין שלא מוכרחים לקנות מחשב חדש עם כרטיס מסך חדש, אפשר לשדרג לסירוגין! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...