צורב ב-199 ש"ח - LG או שמא Sony ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורב ב-199 ש"ח - LG או שמא Sony ?

oren

Recommended Posts

למה שלא תחפש קודם?

אם תמצא שיש שאלות שלא נענו, נשמח ליעץ.

הLG עדיף

הSONY הוא מכונה לדפיקת דיסקים

בכל מקרה, שניהם לא משהו... אבל במחיר הזה... :P

ומאיפה הבאת את הטענה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הLG עדיף

הSONY הוא מכונה לדפיקת דיסקים

בכל מקרה, שניהם לא משהו... אבל במחיר הזה... :P

זה לא הפעם הראשונה שאני רואה את השטויות הלא מבוססות שאתה אומר...

sony חוץ מהאריזה זה liteon זה בדיוק אותו צורב... הצורב מעולה בדיוק כמו ה LITEON שהם מהצורבים הטובים ביותר...

LG בעיקרון אחלה אבל שמעתי יותר מידי סיפורי זוועה עם כוננים שלהם אז אני אישית מעדיף להתרחק מהם בכל מה שקשור לכוננים שלהם...

אני ממליץ על או LITEON מה שיותר לך יותר זול או מה שאתה יכול להשיג שניהם מצויינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה לייטאון, לא היו קוראים לו (מן הסתם ::))

אמת, הצורבים של מיוצרים במפעלים של לייטאון אבל זה לא אומר שהם משתמשים באותן טכנולוגיות ובטח שזה לא אותו צורב!!

חוץ מזה, הטענה שלי היא מנסיון... ראיתי כבר כמה צורבים של , דגמים שונים ואף אחד מהם לא השאיר עלי רושם סביר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה לייטאון, לא היו קוראים לו (מן הסתם ::))

אמת, הצורבים של מיוצרים במפעלים של לייטאון אבל זה לא אומר שהם משתמשים באותן טכנולוגיות ובטח שזה לא אותו צורב!!

חוץ מזה, הטענה שלי היא מנסיון... ראיתי כבר כמה צורבים של , דגמים שונים ואף אחד מהם לא השאיר עלי רושם סביר...

EranMor נגד העולם - סיבוב שני.

אני מבין שהסקת בעצמך שהצורבים של "לא ממש" אותם צורבים.

איך בדקת בדיוק?

מהם ההבדלים המהותיים?

רוצה אולי לנסות לבסס את האושיות האלה שאתה מתעקש עליהן?

ודבר נוסף, מה "ראית" בדיוק?

ראית פאנל של צורב?

או ראית גרפים וטבלאות?

ניסית להשוות בין הנתונים?

אני מחכה לטעימה קלה ממצאיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי אם תצרוב במהירות של X8 כל הצורבים יצרבו ללא תקלות , אם אתה רוצה לצרוב דיסקים רבים במהירות של 40 - 48 תאלץ להוסיף כסף לצורב איכותי. אני צורב בדרך כלל במהירות של 12X - 8X וגם מדיות זולות מחזיקות מעמד שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שמקרים כאלו (סוני/לייטאון) מאפשרים לנו לדעת בפורום למי באמת יש מושג אבל הכי חשוב - מי מזיין את השכל (סליחה מראש על הביטוי) בכל מיני "טענות בטוחות" שכאילו נאמרות מפי מומחים לעניין ולמי עדיף לא לשמוע ואפילו להזהר מאימרותיו בפורום.

התרד הזה גרם לי להגיע למסקנה שכנראה שליש מההמלצות בכל הפורום הענק של האתר הם סתמיות ומבלבלות מאנשים שלא ממש יודעים אבל אוהבים לדבר וחושבים שהם אלוהים של הידע..

חבל... :-\

(ורק למען ננסה לפתור את הבעייה - לאותם אנשים אני ממליץ 1)להוריד הילוך 2)לשנן מילים כמו "לדעתי, נראה לי , אני חושב ש.." זה יכול לעזור).

ורק כדי שפותח התרד לא ייצא מבולבל - הסוני והלייטאון זה בדיוק אותו צורב (אפילו אפשר להחליף ביוסים בינהם) , לייטאון מייצרים אותו לסוני כמו להרבה חברות אחרות, וזו לא תופעה חדשה או חריגה גם בעולם המחשבים וגם מחוץ לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...