Left For Dead 2 - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Left For Dead 2 - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מבין מה הבאז מהמשחק הזה. זה פשוט לא כיף ולא שווה את הכסף. אולי בפעם הראשונה, כמו כל FPS (בערך), אבל למשחק הזה אין את זה... אותו דבר שוב ושוב ושוב... אין תחרותיות... פשוט משעמם אחרי שעת משחק.

אבל אני חייב להגיד שהאינטרו של L4D2 פשוט EPIC

ואו...

כן אם תשחק לבד המשחק שווה לתחת.

אם תאסוף עוד 7 חברים, תתכנסו בחדר אחד ותשחקו VERSUS, מצפה לך שעות אין סופיות של כיף וצחוקים מהמשחק הזה

משחק ענק, אישית אהבתי את הראשון יותר, אבל ב2 המפות בערך פי 5 יותר ארוכות ומסובכות הנשקים יותר מגוונים

המחיר שעשו על 2 היה בזיוני, זה היה צריך להיות DLC ל1 ולא משחק חדש ב60$

לא שינו שום דבר במנוע או בגרפיקה, בסך הכל החליפו את הדמויות הראשיות והוסיפו מפות חדשות וזומבים חדשים

אגב מרוב עצבים של הקהילה הם הוציעו תוספות קמפיין של הראשון בתוך השני

המשחק השני הרבה יותר קשה מהראשון, בהתחלה הוא היה כל כך קשה שהיו צריכים להוציא פאטץ שעושה אותו יותר קל כדי שאנשים יצליחו לסיים שלבים

אני והחברים שלי עד היום הצלחנו לסיים בערך רק 4 שלבים מתוך האיזה 20 ומשהו שיש, אבל אנחנו משחקים VERSUS שזה 4 על 4 אז ברור שזה יותר קשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ומהצד השני של המשוואה,אין שום ערך בקנית קופסא היום(ברוב המשחקים) מלבד הקופסא עצמה וחוברת הוראות מאוד מינימלסטית..אין אקסטרות.אז לענ"ד אין שום סיבה אמיתית ללכת עליהן.

אם בכל זאת אתה מעוניין בגירסת קופסא זאתי עולה פחות ממאה שקל: ://www.thehut.com/games/platforms/pc/left-4-dead-2/10048621.html

במחיר הזה אני לא ממליץ אלא אם כן אהבת את הראשון מאוד..כי בתכלס זה בדיוק הראשון רק עם MELEE WEAPONS ואור יום ואינטרו טוב.

כל טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...