יש לי שתי בעיות קשות, הראשונה קשורה באיבוד צורת האייקון של כונן C והשניה בסאונד - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי שתי בעיות קשות, הראשונה קשורה באיבוד צורת האייקון של כונן C והשניה בסאונד

bugi

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא ביקשתי ממך למחוק את ה-Find.

תגיע למצב כמו בתמונה שצירפתי, ואז תלחץ על Set Default (שים לב בתמונה ששום דבר לא מסומן. לא ה-Find ולא שום דבר אחר. פשוט תלחץ במקום שבו לא מצויין שום דבר בתוך החלון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני אומר לך אצלי יש רק FIND , ועשיתי את מה שאמרת עם SET DEFAULT זה לא עובד !

ניסיתי פעם ש FIND יהיה מודגש , ופעם לא , ובשתי המיקרים זה לא עובד .

אני עדיין חוזר לקובץ AUTORUN.INF , מה עושים איתו , איפה הוא צריך להיות ? אתה בטוח שצריך למחוק אותו לגמריי?

בכל מיקרה אני חייב עזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקובץ Autorun לא צריך להיות שם (אני בטוח שגם בשאר הכוננים אין לך כזה).

בוא נעשה את זה בדרך אחרת. תריץ RegEdit וכנס ל-HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\Shell. יש שם בחלון ממול Value שנקרא (Default). ה-Value הזה אומר מה יקרה כאשר תעשה דבל-קליק על אחד הכוננים.

לפי מה שאני מבין, אצלך כרגע הערך של ה-Value הזה הוא Find. אם כן, פשוט תפתח את ה-Value ותמחק את התוכן שלו (לא אותו, רק את התוכן). זה יגרום לכך ש-Open יחזור להיות ה-Default.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה עדיין ככה שום דבר לא ישתנה .

אם יש לך רעיונות אפשר לדבר ב - , כך זה יהיה הרבה יותר מהיר.

דרך אגב למה רק אתה מנסה לעזור , אתה רוצה להגיד לי שאין כאן עוד חברים שמבינים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אין לי והרבה רעיונות נוספים אין לי. מה שאני הייתי עושה במקומך זה הייתי עושה Export ל-Key שנקרא Find, מוחק אותו, ואז בודק אם זה הסתדר. אח"כ הייתי עושה לו Import בחזרה. ככה לפחות הייתי יודע מה הגורם לבעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר לי איך אני עושה את זה ;להיכן אני מייצא את הקובץ ? ואיך אח"כ אני מחזיר אותו בחזרה.

ונגיד שברגע שאני מייצא את הקובץ זה עובד , אז מה אני לא אחזיר את FIND בחזרה?

יש לך את טלפון התמיכה הטלפונית של ? רק שאין לי תוכנה קנויה , ואני לא יודע אם הם יעזרו לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, לפני שאנחנו מנסים את זה, תנסה עוד משהו אחד.

תפתח RegEdit ולך ל-HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\shell. בצד שמאל תקיש על ה-Value (ברירת מחדל) ותמחק אותו (הוא לא ימחק אלא ישנה את הערך שלו למשהו אחר).

אח"כ תלך ל-HKEY_CLASSES_ROOT\Folder\shell ותעשה אותו דבר.

תעשה אתחול מחדש למחשב ואז תגיד לי אם זה הסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שתי FOLDER אחד עם נקודה . והוא נימצא בתחילת הרשימה , ויש FOLDER נוסף בלי נקודה שנימצא באמצע הרשימה לאיזה

אתה מיתכוון ?

או קיי הבנתי אתה מיתכוון לזה בלי הנקודה , עכשיו אני ריסטרט וניראה מה קורה.

ביי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...