סגירת חור בעץ - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סגירת חור בעץ

madix

Recommended Posts

הנושא הזה לא כל כך קשור למחשבים, אבל קיוויתי שלקהילת המודרים כאן יהיו כמה פתרונות יפים לבעיה שלי.

אני רוצה להתקין מדיח קטן על השיש במטבח, אבל יש בעיה לחבר את הצינור של המדיח לברז הקיים, וצריך לחבר אותו לחיבורים שבארון מתחת לכיור. האינסטלטור אמר לי שיש שתי אפשרויות:

1. להחליף ברז, ויכול להיות שיהיה צריך גם לעשות עוד חור בשיש או בקיר כדי להתקין אחד חדש שיתאים.

2. לקדוח חור בצד הארון איפה שלא כל כך רואים, ולהעביר את הצינור משם.

עכשיו, מכיוון שזאת דירה שכורה, אני לא רוצה להתחיל לעשות חור בשיש ולהחליף ברז, אז הרעיון השני די מצא חן בעיני. עקרונית הבעל דירה אמר שאין לו בעיה עם זה, כל עוד אני סוגר את החור בצורה נורמלית אם אני אצא מהדירה.

אז השאלה היא - איך לסגור את החור בארון (קוטר של בערך 5 ס"מ) בצורה יפה?

היה לי רעיון להשתמש בגומי כמו שיש במארזים, או בתיקים, שמשתמשים בו להוציא כבלים מחוץ למארז, משהו בסגנון התמונה שצירפתי (מתיק למחשב). מה אתם אומרים? אפשר לקנות איזה משהו כזה איפשהוא? אם לא, מה אתם מציעים לעשות?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שדבק+נסורת לחור בקוטר כזה זה לא כל כך פרקטי... גם אני לא בטוח שזה יראה טוב בסוף.

מצאתי משהו כזה:

http://www.amazon.com/Master-Caster-00209-Flexible-Diameter/dp/B000087K65

מישהו יודע איפה אפשר להשיג משהו דומה בארץ? רעיונות מקוריים אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שדבק+נסורת לחור בקוטר כזה זה לא כל כך פרקטי... גם אני לא בטוח שזה יראה טוב בסוף.

מצאתי משהו כזה:

http://www.amazon.com/Master-Caster-00209-Flexible-Diameter/dp/B000087K65

מישהו יודע איפה אפשר להשיג משהו דומה בארץ? רעיונות מקוריים אחרים?

תכנס לכול נגריה וקנה משם מכסה כזה אבל עדיף כבר לקנות מכסה שהוא יהיה מפלסטיק ועם מכסה אחיד ..ולא גומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק אם יש אפשרות להעביר צינור גמיש ארוך שמקיף את השיש ונכנס מאחוריי או מתחת לארון מטבח. את הקצה של הצינור תכניס לתוך הארון דרך הפתחים שיש בתא של הכיור (בטוח יש שם מקום שהוא כבר חתוך איפה שיוצא הצינור ביוב)

יתכן שתוכל להזיז קצת את הארון מטבח מהקיר כדיי לעשות את זה. אין אם זה בעיה וניתן תמיד לדחוף את הארון בחזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ...

אני הייתי קונה באחת מחנויות ההובי פקק שעם גדול (ראיתי גם כאלו עד קוטר של 10 ס"מ) יש לו שפה משופעת. ניתן לדחוף אותו לחור בארון בצורה שהוא יהיה טיפה שקוע.

אח"כ אפשר למלא את הרווח עם שפכטל. ליטוש וצביעה יעלימו את הראיות לחלוטין...

נ.ב

אם אין לך איך להשיג פקק שעם אתה פשוט יכול להשתמש בחתיכה שיצאה בעת הקידוח. ואם אין ניתן לקדוח בסתם עץ ולהשתמש בפקק שיצא.

בהצלחה !

ניר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...