טרנד: שלמו 70 אלף דולר - גלו במה תחלו בעתיד - כתבה - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טרנד: שלמו 70 אלף דולר - גלו במה תחלו בעתיד - כתבה

עכביש בכביש

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3805184,00.html

רוצים לדעת אם תקריחו, תשמינו, או שהסיכון שלכם לחטוף התקף לב גבוה במיוחד? חברות מסחריות מציעות לפצח את הקוד הגנטי שלכם, ולגלות לכם ממה תסבלו בעתיד. ההערכה: עד 2015 זה יעלה פחות מ-1,000 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" וכעבור כמה שבועות הוא מקבל את הקוד הגנטי המלא שלו על דיסק יו-אס-בי בתוך קופסה מהודרת מכסף"

כלומר, אתה בעצם משלם 70 אלף דולר על דיסק, קופסא מכסף וקובץ txt עם רצף לא מובן

לחלוטין של האותיות T, A, G, C

פשוט מדהים על מה אנשים מוכנים להוציא כסף בימינו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון הוא רעיון מעולה

הישום שלו נכון להיום איננו

אבל אם תקרא את הכתבה תראה שבהחלט עד 2015 הבדיקה תעלה כ 1000 דולר ( הגיוני ) ובה תקבל את הפרופיל הגנטי שלך

הכל עיניין של התקדמות טכנולוגית כלומר פיענוח הבדיקות

גם היום בדיקות גנטיות ספציפיות וגם היום החברה יכולה לספק בדיקות של סגמטציות / מקטעים של הקוד

ה"גימיק" של ה 70 אלף דולר הוא כמו למשל הטיסה מחוץ לאטמוספירה , בילוי למי שיכול להרשות לעצמו ולהגיד שהוא כבר עשה את זה

לקבל את הקוד הגנטי שלך תמורת הסכום הזה , לפני כולם , אני חושב שיש כאלו שירצו בהחלט , ובכלל בהנחה שיש לך לשלם את הסכום הזה , כניראה יש לך עוד כמה אלפים כדי להוסיף למפענח ובטח שבטח לבעיות ספציפיות שאתה תהיה חפץ לגלות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שב-2015 זה יהיה זול יותר (ולך תדע אם זה באמת יהיה כ"כ זול ב2015. הוזלה של מוצר פי 70 ב-5 שנים? נשמע קצת מוגזם)

לא אומר שיהיה לזה שימוש בשביל לדעת משהו על עצמך.

וזה שיש לך מספיק כסף לשלם למישהו שיפענח את זה לא אומר שהוא ייתן לך

תחזיות אמיתיות יותר מאשר קורא בכף יד, קפה, תה או מילקשייק פסיפלורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההוזלה של הבדיקה תהיה בעקבות מיפוי ואיכון של רצפים גנטיים

כלומר הקוד הגנטי יעובד בצורה דיגיטלית כדי לאכן רצפים התואמים פתלגיות עתידיות

וזו הסיבה מדוע צריך עוד קצת זמן ( לצורף מיפוי ) וזו הסיבה מדוע הבדיקה תהיה זולה ( היא תהיה זמינה דרך הקופות ו / או מעבדות פרטיות אשר יחזיקו את מאגר התנתונים של הרצפים הגנטיים של הפתלוגיות השונות והם יהיו צריכים רק להשוות אותם למידע של הפציינט )

אחוז הירידה במחיר נשמע לי מאוד הגיוני - זה פחותאו יותר קצב ירידת המחיר של הטכנולוגיה , אני בכלל חושב שבעוד מספר שנים יעשו סקר גנטי לתינוקות ( אפילו טרם היוולדם , שלא לדבר על "שידוך" גנטי שיהיה , ראו אני הראשון שאומר זאת , ממש כמו "שידוך" שקבוצות מסויימות עושות ) ויתחילו לטפל בהם עוד לפני שבכלל המחלה אפילו התחילה , אני יכול להבטיח לך שחברות התרופות יהיו שמחות מאוד מיזה והינה עוד "נבואה" חברות המזון ייצרו מיוחד למניעת מחלות לעלי רצפים גנטיים המועדים להתפתחות מחלות , ממש " פנסיה בריאותית " ( אופס אפילו שם יש לי לנבואה שלי , חח , אני צריך לעשות את זה מקצוע - חח )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון , בדיוק להיפך

בן אדם שיודע בפני מה הוא עומד ומטפל בזה מרגיש דווקא שליטה וחוזק ולאו דווקא דיכאון , תחשוב על זה כמו התאמה של תזונה , חולי צליאק אינם מרגישים דיכאון , אותו דבר חולי סוכרת שמטפלים בזה בצורה של דיאטה , אבל אתה יודע מה אולי אני טועה , אולי זה סובייקטיבי , אבל תדמיין לך שלכולם יש איזה טיפול שהם לוקחים , אז בטח זה כל כך נפוץ שזה לא יהיה דיכאון בהשוואה לאנשים אחרים , לא אני חושב שמרוב שזה יהיה נפוץ ויטופל הפרופיל של הבן אדם אפילו לא ישנה , בסופו של דבר זה יהיה כמו צבע שער והתקרחות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההוזלה של הבדיקה תהיה בעקבות מיפוי ואיכון של רצפים גנטיים

כלומר הקוד הגנטי יעובד בצורה דיגיטלית כדי לאכן רצפים התואמים פתלגיות עתידיות

וזו הסיבה מדוע צריך עוד קצת זמן ( לצורף מיפוי ) וזו הסיבה מדוע הבדיקה תהיה זולה ( היא תהיה זמינה דרך הקופות ו / או מעבדות פרטיות אשר יחזיקו את מאגר התנתונים של הרצפים הגנטיים של הפתלוגיות השונות והם יהיו צריכים רק להשוות אותם למידע של הפציינט )

אחוז הירידה במחיר נשמע לי מאוד הגיוני - זה פחותאו יותר קצב ירידת המחיר של הטכנולוגיה , אני בכלל חושב שבעוד מספר שנים יעשו סקר גנטי לתינוקות ( אפילו טרם היוולדם , שלא לדבר על "שידוך" גנטי שיהיה , ראו אני הראשון שאומר זאת , ממש כמו "שידוך" שקבוצות מסויימות עושות ) ויתחילו לטפל בהם עוד לפני שבכלל המחלה אפילו התחילה , אני יכול להבטיח לך שחברות התרופות יהיו שמחות מאוד מיזה והינה עוד "נבואה" חברות המזון ייצרו מיוחד למניעת מחלות לעלי רצפים גנטיים המועדים להתפתחות מחלות , ממש " פנסיה בריאותית " ( אופס אפילו שם יש לי לנבואה שלי , חח , אני צריך לעשות את זה מקצוע - חח )

מצד שני תיווצר בעיה גדולה מאוד מכיוון שחברות הביטוח,מקומות עבודה ,קופות חולים וכו'

יתחילו להתנות התקשרויות חוזיות בבדיקה ואז יווצר מצב שבו לא מוכנים לבטח/להעסיק חלק גדול מאוד

באוכלוסיה בגלל שיודעים שהוא עומד עלול לחלות בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום !

נהפוכו , כל בן אדם ימופה בלידה ואפילו טרום הלידה ויטופל בהתאם תחת כיסוי ביטוחי , נהפוכו , בעולם מדיציני שכזה , הפרופיל הרפואי לא יהווה משקל גדול בהחלטות מפני שהמחלות העתידיות יטופלו והסיכון להופעה של הארוע תקטן מבחינה סטאטיסטית .

כמובן למעט מחלות שבאותו זמן לא יגיבו לטיפול ו/ או מחלות חדשות שטרם מופו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד ידם של העשירים תהיה על העליונה - הם עשירים

אבל אני מתאר לעצמי שמבחינה עתידית ממש כמו שהיום עושים בדיקות סקר ורוב הנשים אינן מעונינות להוליד ילדים שיהיו "חולים" במחלות חסוכות מרפא ו / או מצבים פיזיים מגבילים ביותר , אז גם אז תהיה האפשרות , אני מניח שתהיה כבר בדיקה שפשוט תברור מהזרעונים של הגבר את הזרעונים שנושאים דפקטים ובעתיד הרחוק יותר תהיה האפשרות של לנפות את הדפקטים החוצה , כבר היום עושים זאת עם הבהמות מה שנקרא השבחת גזע .

כמובן שההשלכות הן מרחיקות לכת ובדרך לסוג של בן אדם אחד , אבל זה מה שיהיה "העבר שלנו הוא העתיד " חחחח התחלנו בתור אדם אחד ,נסיים בתור אדם אחד , ( כמובן שזה יהיה על ידי איזה וירוס או בקטריה מסוג מסויים שיצליחו לתקוף את האדם "מושלם" שיווצר כתוצאה מניפויים גנטיים ( והכל באשמת חברות הביטוח - חחח ) .

האדם היחיד יהיה או בצורה הדתית שלו או בצורתו המדעית שלו , כבומן שהתחלה של התהליך יהיו שני הסוגים ורק לאחר מכן הם יתמזגו לאחד .

שויין .[br]פורסם בתאריך: 22.11.2009 בשעה 14:58:04

החל מינואר: בדיקת שמיעה לכל ילוד

לאחר ניסוי ארוך ומוצלח של מספר שנים במרכז הרפואי שיבא החליט משרד הבריאות להורות לכל בתי החולים לבצע סקר שמיעה לכל היילודים בישראל החל מה-1 בינואר. המטרה: אבחון של ליקוי שמיעתי, שיביא לטיפול מוקדם ולמזעור נזקי חירשות

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3808559,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...