דוסים vs אינטל - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דוסים vs אינטל

argaman_bergman

Recommended Posts

• תגובות 164
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שרוב החילונים המאמינים מעדיפים שיהיה כבוד השבת בכללי.

אז אתה טועה.

זה שאתה מעדיף את זה זכותך, מצידי בכניסת שבת תיכנס לעוצר.

זה לא אומר שיש אנשים שרוצים להיות חופשיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כתבתי מה אני מעדיף כתבתי שלי נראה שרוב החילונים מעדיפים זאת.

ואתה חופשי ,אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה בשבת בריכה ,ים , טיולים עם הרכב,פאבים -מעדונים ,לעשן ,משחק -כדורגל וכו'.

אתה די חופשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא יצא לך כנראה לראות בעבר דיון על הפתגם "איש איש באמנותו יחייה"

בוא תכתוב לי היכן זה מצויין? ...

אז אתה אומר אני טועה -בסדר.

אני לפחות יצא לי לשאול משפחה וחברים ידידים על דברים בסיסים והם הסכימו לדברים הללו.

אבל זה לא משנה -אם אתה קורא למדינה - מדינה-יהודית אז לפחות שיהיה לה קצת ערך של יהודים, מתי שיבוא איזה גוי הוא ירגיש בהבדל ;) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום כלום , הדוסים רוצים לעשות כאן מדינת הלכה ו/ או כמה שיותר קרוב לכך בהתאם לכוחם הפוליטי . זיבולי מוח של הטרו(ל)ני זה חארטאבונה של ציפורים , עובדיה יוסף הוא על הפנים עם ההתלהמויות שלו ורק בגלל שהו מצליח לסבן את הציבור שלו שהם יותר על הפנים מימנו הם חושבים שהו עאלק "גדול" יחד עם זאת צריך לכבד ולהתיחס בכבוד אך ורק למעמד שהוא הישיג לעצמו אין לי שום כבוד לידיעות שלו ו / או לדעתו בכלל - להיפך !

צאו מהסרט אחים , המדינה הולכת פייפן , בוקר טוב אליהו לכם , כבר חזיתי לכם את הנבואה , בקרוב מאוד יהיו בארץ שלושה מגזרים , ערבים יהודים דתיים ויהודים חילוניים , אז יתחילו קואליציות ובלאגנים שיסתיימו כאשר הערבים והדתיים יהוו כמעט חצי , חצי מהמדינה והם יסתדרו טוב מאוד ביחד כל היהודים החילוניים יטמעו בגולה בחזרה וזמן קצר לאחר מכן היהודים הדתיים יגורשו ו/ או יעזבו מרצונם את המדינה שכבר הופכת להיות רפובליקה איסלמית נוספת באימפריית המזרח התיכון האיסלמית .

וזו לא ממש נבואה - פפחחח , כי זה כבר היה , חחחח זה איך שההיסטוריה חוזרת על עצמה ! כי אף פעם אף אחד לא עושה משהו לשנות אותה :bash: ע"י זה שהוא משנה את עצמו - חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרת: תאמת לא נכתב פה שמתוך העדה החרדית שהיא פחות מ10 אחוז מהחרדים בירושלים גם הרוב שם אינם מפגינים באלימות ,אלה שעושים זאת לא עושים מה שהרבנים אומרים אלה על דעת עצמם [ראה תמונה]

http://eliad.org/viewer.php?id=1258672255.bmp

ראה : ראש העיר ברקת שמציין שהם פחות מ10 אחוז מהדקה 2 .

http://www.kikar.net/article.php?id=2347

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא יצא לך כנראה לראות בעבר דיון על הפתגם "איש איש באמנותו יחייה"

בוא תכתוב לי היכן זה מצויין? ...

אז אתה אומר אני טועה -בסדר.

אני לפחות יצא לי לשאול משפחה וחברים ידידים על דברים בסיסים והם הסכימו לדברים הללו.

אבל זה לא משנה -אם אתה קורא למדינה - מדינה-יהודית אז לפחות שיהיה לה קצת ערך של יהודים, מתי שיבוא איזה גוי הוא ירגיש בהבדל ;) .

לא אמרתי שזה מצויין באיזה מקום, אבל אתה יודע, זה קטע בסיסי חיים נורמלים, טיפה לחשוב מעבר למה שכתוב בתורה\מה שאמרו לך הרבנים לא יזיק לך

אולי אתה לא מבין את זה, אבל יש חיים מאחורי מה שהתורה\גמרא\רבנים\שטות אחרת אומרים לך

אולי יצא לך לשאול, ובכיף, מצדי תעשו מה שאתם רוצים, אבל יש אנשים אחרים שרוצים להיות חופשיים, לא כבולים בכבלים של אמונות טפלות מימים עתיקים.

אבל להכריח אנשים אחרים להאמין? אולי הגיע הזמן שהתתחיל לחשוב קצת.

ואתה לא היחידי שיצא לו לשאול, יותר מזה, יש אתרים שלמים לזה לקטע של חופש מדת, קצת בדיקה לא תזיק לך, או שהרב לא מרשה לך?

ומאוד קל לך לשכוח את הקטע הזה שזו מדינה שגם מתיימרת להיות דמוקרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(לא חשוב זה :"צדיק באמונתו יחיה " הפירוש הוא כמו שהחיים של רוני למשל : הוא חיי באמונה שלו ולכן צריך כל הזמן להצתדק , זו לא בדיוק ברכה - זו עובדה ! כלומר כל הזמן שצריך להתגונן )

אתה רואה ? הינה דוגמה לאיש צדיק וישר שכל העדה שלו הולכת אחריו ומחכה אותו !

הרב עובדיה: מי שתניח תפילין ניתן לה סטירה

בדרשה שנשא הרב עובדיה יוסף הוא תקף במילים חריפות את הנשים שמתעקשות להתפלל שלא בצורה המסורתית

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/968/078.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שזה מצויין באיזה מקום, אבל אתה יודע, זה קטע בסיסי חיים נורמלים, טיפה לחשוב מעבר למה שכתוב בתורה\מה שאמרו לך הרבנים לא יזיק לך

אולי אתה לא מבין את זה, אבל יש חיים מאחורי מה שהתורה\גמרא\רבנים\שטות אחרת אומרים לך

אולי יצא לך לשאול, ובכיף, מצדי תעשו מה שאתם רוצים, אבל יש אנשים אחרים שרוצים להיות חופשיים, לא כבולים בכבלים של אמונות טפלות מימים עתיקים.

אבל להכריח אנשים אחרים להאמין? אולי הגיע הזמן שהתתחיל לחשוב קצת.

ואתה לא היחידי שיצא לו לשאול, יותר מזה, יש אתרים שלמים לזה לקטע של חופש מדת, קצת בדיקה לא תזיק לך, או שהרב לא מרשה לך?

ומאוד קל לך לשכוח את הקטע הזה שזו מדינה שגם מתיימרת להיות דמוקרטית.

כתיבה מאוד מזלזלת במיוחד שאינך מכיר אותי,זה רק מראה שכל מה שאכתוב לך הכנס לאוזן ויצא מהאוזן השניה.

אינך אדם שמעוניין לפחות לשמוע אז חבל על זמן.

לגבי עכברוש-בכביש בפעם הקודמת הוא הלך עם ראש מופנה למדרכה,הפעם נשאיר אותו להתכתב עם עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה על משמרות הצניעות? הם גם קומץ? ואולי החרדים שמתנכלים לדתיים- לאומיים בבני-ברק כמו שכתוב בעיתון?

ואיך זה שבחלק גדול מהשכונות המעורבות מגיע השלב שליד הסופר המקומי מתחילים לצעוק על נשים שהן מתלבשות לא צנוע או חילולים חלולים אחרים.(מישהו אמר מודיעין ולא קיבל?)

בחייאת רבאק... כן קומץ, לא קומץ, צריך לטפל בזה חזק ובכוח :pissed:.

(ולמען האמת כמו שעכביש בכביש אמר כבר היה צריך להתחיל מזמן).

העניין הוא שבתור אדם חילוני לא איכפת לי במה אדם אחר מאמין ואיך הוא מתנהל כל עוד זה פוגע בי (אפרופו איש איש באמונתו יחיה),

אבל עושה רושם שלאדם דתי זה משמעותי מאוד (איש איש באמונתי יחיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה על משמרות הצניעות? הם גם קומץ? ואולי החרדים שמתנכלים לדתיים- לאומיים בבני-ברק כמו שכתוב בעיתון?

ואיך זה שבחלק גדול מהשכונות המעורבות מגיע השלב שליד הסופר המקומי מתחילים לצעוק על נשים שהן מתלבשות לא צנוע או חילולים חלולים אחרים.(מישהו אמר מודיעין ולא קיבל?)

בחייאת רבאק... כן קומץ, לא קומץ, צריך לטפל בזה חזק ובכוח :pissed:.

(ולמען האמת כמו שעכביש בכביש אמר כבר היה צריך להתחיל מזמן).

העניין הוא שבתור אדם חילוני לא איכפת לי במה אדם אחר מאמין ואיך הוא מתנהל כל עוד זה פוגע בי (אפרופו איש איש באמונתו יחיה),

אבל עושה רושם שלאדם דתי זה משמעותי מאוד (איש איש באמונתי יחיה).

קודם תבדוק את מה שאתה כותב לפני שעובדים עליך.

אתה מביא "איש איש באמונתו יחיה " [הרבה טוענים בזה שהנביא זועק -אותם אלה שסילפו כיוונו לכך] ואז אתה סותר עם זה את דרכה של החרדים.

אז בשום מקום לא כתוב כך- אלה "צדיק באמונתו יחיה " וההסבר לכך משהו אחר לגמרי.

אז חילונים לקחו את זה ושינו לאיש איש ....שזה אומר כל אחד יכול לעשות מה שבא לו ואין לו שום מחויבות לשום דבר [וזה עוד הנביא אומר :bash: ].

אלה שמציגים אלימות וכדו'.. הראנו שזה על דעת עצמם וצריך לטפל בהם -על זה כולם מסכימים.

משמרת הצניעות ואלה שעומדים בסופרים, רגע למה אתה מכליל? אפשר להביא כל יום רצח שמתבצע בעולם החילוני בתקופה הזאת, האם אתה גם רוצח? או רוב החילונים רוצחים? לא.

משמרת הצניעות וכדו' זה גם מהעדה החרדית ,ולהתנהג כברברי זה לא דרכה של התורה ולא של הרבנים [גם שלהם].

http://eliad.org/viewer.php?id=1258672255.bmp

אגב לפי איך שידוע לי הם מתנהלים באיזורים חרדים [בקשר לצניעות] לא חילונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתיבה מאוד מזלזלת במיוחד שאינך מכיר אותי,זה רק מראה שכל מה שאכתוב לך הכנס לאוזן ויצא מהאוזן השניה.

אינך אדם שמעוניין לפחות לשמוע אז חבל על זמן.

מילים אחרות ל"שמע, אני יודע שאני כבול, אבל טוב לי ככה, אני לא צריך לחשוב"

אז אני יענה לך ב: מה שתגיד, העיקר תהנה מהחיים

חיה ותן לחיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...