הפח הגדול - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפח הגדול

NuNaTaK

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. אני חושב שהקקי\זבל\חרא הגדול זן סתם סדרה משעממת מטמטמת ודפוקה! :facepalm::kopfpatsch:

אז אתה מסכים עם כולנו חבוב,אין צורך להתרגש :lol:

לא ירדתי על גאנק פוד או המבורגרים הכוונה ב"בורגרפיכס" מבחינתי זה לרשתות מסוימות שרק מלהריח את הבורגר שלהם יש לי בחילה ...

מעניין מה מציק לך בבורגר קינג..ההמבורגרים שלהם(ספציפית) עשויים בצורה לא תקינה? הם מעסיקים סינים ב12 שקל לשעה? אני לא מעודכן,אז אני לא יודע.

או אולי במקרה בגלל שהיא גדולה מאוד שזוכה להיזכר בהרבה מקומות בצורה לא מחמיאה (אממ כמו בטלויזיה שלך *פויה!*)

מדד אישי ,עכביש? כשאתה מסתכל קצת יותר לעומק, אתה מגלה שאת הכלים למדידה אפשר לקבל ממקור אחר,פופוליסטי יותר.זה עדיין נקרא מדד "אישי",אני יודע.כולם יודעים שרופא זה איכותי וגנן..קצת פחות.

אני אישית מעדיף את הבורגרפיכס שלהם יותר מהשאר,בלי קשר למי שעומד מאחוריו.פוליטיקה מחוץ לחדר אוכל :cool2:

בקשר ל"האח הגדול" : כמו שהמלומד שם למעלה טען,זה אכן "הקקי\זבל\חרא הגדול זו סתם סדרה משעממת מטמטמת ודפוקה!"רק שהחרא הזה עובד נונסטופ במשך 24 שעות,שזה פי 24 יותר גרוע.עד כאן סבבה?

רק שחלק מהאנשים יודעים איך להבדיל בין העיקר והטפל,ולהוציא מהתוכנית את המיטב.השאר פשוט ישללו אותה מראש (או יותר גרוע;יבהו בה במשך שעות כמו קופים).יש בה הרבה דברים מיוחדים שלא תמצא במקום אחר.

דוגמא : לקרירין יש שגיאות כתיב שיכולות להרוג שור בוגר,זה ידוע! אבל הרבה אנשים שוללים את הדעות שלו רק על פי הכתב שלו -שזה עצוב מאוד,ההפסד כולו שלהם(מקבלים כאן ת'רמז?).

נ.ב זינה בחיים לא הייתה שווה!! אם אפילו העוזרת שלה נראתה כמו כוסית לידה...המצב די קשה! (קשה..פףףףף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מה מציק לך בבורגר קינג..ההמבורגרים שלהם(ספציפית) עשויים בצורה לא תקינה? הם מעסיקים סינים ב12 שקל לשעה? אני לא מעודכן,אז אני לא יודע.

המושג בורגרפיכס זה מושג כולל

אבל אם אתה רוצה את דעתי וזאת דעתי בלבד -בורגרנץ \בורגר קינג \מקדונלדס -אני פשוט לא יכול ליתקרב להמבורגרים שהם מוכרים

למעשה אני אפילו מעדיף או יותר נכון מסוגל לאכול המבורגרים קפואים שאני מבשל לבד ושם בלחמניה פושטית אם איזה עגבניה ובצל

מאשר לאכול מנה מקבילה באחת הרשתות האלו

אני כן יכול לאכול ציפס או פאי תפוחים ודברים בסגנון אבל לא את מנות הבשר שהם מגישים

זה הכל -זה פשוט דוחה אותי ואני באמת לא מבין איך אנשים מתנפלים על המקומות האלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להכין המבורגר מגעיל בבית ולא לקנות אחד טעיםםםםם מבורגר קינג?! בחיים לא טעמתי המבורגר ביתי שמתקרב לטעם הזה.

אם עדיין יש לכם ספקות.. תיוועצו בסטנד-אפ של אדי מרפי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להכין המבורגר מגעיל בבית ולא לקנות אחד טעיםםםםם מבורגר קינג?! בחיים לא טעמתי המבורגר ביתי שמתקרב לטעם הזה.

אם עדיין יש לכם ספקות.. תיוועצו בסטנד-אפ של אדי מרפי

קודם כל המבורגר ביתי אמיתי שהוכן בצורה טובה זה ההמבורגר הכי טוב שאפשר להכין

מדובר על לקחת בשר איכותי לטחון אותו לתבלן וכו -ורק מסעדה באמת טובה תכין לך כזה המבורגר

שנית המבורגר שאתה מכין מההקפאה פשוט לדעתי הרבה יותר טוב מכל בורגרפיכס שיש

לבורגרביכסים יש קולה קרה במצב מצוין יש ציפס מצוין וזהו בעצם -אם לאכול גאנק בחוץ יש שווארמה \פלאפל\סינית\פיצות כולם עדיפים

לפעמים אני קונה אפילו סנוויץ מלחמנית "גאפטו" בחנות מסוימת (לא נפרסם) וזה ב14 שקל יותר טעים בהרבה וגם יותר משביע מארוחה שלמה בבורגרפיכס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בורגרפיכס/דרעקדונלד'ס ושות' זה דברים שתה מגדיר כ "טעים"..... אני מרחם על חוש הטעם שלך.

::)

פעם ראשונה שמישהו מתנשא מעלי בקשר לאוכל שאני אוכל ROFL! (סתם מעניין אותי,תגיד,אתה שם לב איך אתה באמת נשמע?)

תבין,ידידי האצילי בעל חוש הטעם הרגיש ,גם אם:

בהמבורגר יש ליטר שמן.גם אם המרכיב הסודי להכנתו הוא תולעת משי סינית שמנמנה.גם אם אחרי אכילת ההמבורגר יש לך 23 שעות לפני שאתה מת מהרעלה

הוא עדיין טעים.

אם אתה לא מסוגל לעשות את ההפרדה בין שני הדברים,שזה דבר די בסיסי,חברי מאותגר האוביקטיביות,כואב לי עליך.

לבורגרביכסים יש קולה קרה במצב מצוין יש ציפס מצוין וזהו בעצם

ניסיתי להתעלם כשאמרת שהפאי תפוחים חסר הטעם שלהם הוא "עוד בסדר"..אבל הגיעו מים עד נפש!

אתה קורא לקולה מהולה במים וצ'יפס חסר טעם באיכות הכי גרועה שאפשר להכין כמצויינים? נו,מה...

1)אתה קונה קולה טעימה יותר מהחנות. 2)גם צ'יפס קפוא-מוכן שאתה קונה בסופר ומחמם במיקרו,יש בו יותר טעם מאשר בבורגר קינג.רוצה להתחרט על הקביעות שלך?לא עד למוות אני מניח^_^.

הדבר היחידי שלהם שרוב האנשים לא יכולים להכין טוב יותר בבית,הוא המנות הבשריות שלהם(אולי בגלל הרטבים?זה לא חשוב.

אז יופי שקבעתם עמדה ועכשיו את מכניסים בפנים מכל מיני "קביעות הגיוניות" יבשות בשקל ,רק כדי לשכנע את עצמכם שאתם צודקים,תראו גם אני יכול :

פמלה אנדרסון היא סתם.היא לא עושה לי את זה בכלל! כולה מלאה ניתוחים פלסטיים,איכסה, מי צריך חברה כזאת,אני מעדיף את השכנה הטיבעית שלי עם הציצים הקטנטנים,חוצמיזה השכנה שלי יהודיה שזה יתרון!!וכולם יודעים שפמלה סתם סתומה,ממש תת רמה.אין לה חוש הומור!מטומטמת זאת.מה שיש לי ולשכנה..זה משהו שאין להרבה אנשים!

רואים? כיף לדבר ולדבר ולדבר..גם ככה רוב האנשים עייפים מכדי לתקן את הצביעות שלך,אתה יכול להמשיך בשיכנוע עצמי מתגבר ומתגבר עד בלי סוף!אה,עד שהמציאות נוחתת עליך (במקרה הזה פמלה באה לבקר.וברגע שהיא מסתכלת עליך; אתה זורק ת'שכנה לרפת שהיא באה ממנו ומקווה שפמלה לא שמה לב אליה(תוך כדי אתה מרגיש קצת דביקות שם למטה :smile1:))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::)

פעם ראשונה שמישהו מתנשא מעלי בקשר לאוכל שאני אוכל ROFL! (סתם מעניין אותי,תגיד,אתה שם לב איך אתה באמת נשמע?)

תבין,ידידי האצילי בעל חוש הטעם הרגיש ,גם אם:

בהמבורגר יש ליטר שמן.גם אם המרכיב הסודי להכנתו הוא תולעת משי סינית שמנמנה.גם אם אחרי אכילת ההמבורגר יש לך 23 שעות לפני שאתה מת מהרעלה

הוא עדיין טעים.

"התנשאות"? מה לזה ולהתנשאות?חוש הטעם שלך הוא זה שאני מרחם עליו (שכן הוא מעוות, במידה מסוימת :smile1: ) לא אתה. טעים לך? שיבושם לך.

ומצד שני, יש כמה עובדות בקטע הזה-

1- רשתות מהיר משתמשות בזבל של הזבל בשביל ההמבורגרים שלהן. עדיף לקנות כבר קציצות מוכנות קפואות של זוגלובק.

2- בשר טחון שמוקפא לפרק זמן ארוך ולא מופשר כמו שצריך אלא נזרק ישר להכנה מאבד הרבה מהטעם שלו.

3- ברמת העיקרון, המבורגר מכינים ע"י ערבוב של 2 סוגים של בשר. ברשתות מהיר... תחלום על זה.

ושוב, אני לא מכתיב לך חס וחלילה איפה לאכול, אבל לפחות תימנע מלכתוב שטויות כמו "למה להכין המבורגר מגעיל בבית".

אם אתה באיזור חיפה מתישהו, קפוץ לקניבר, תנסה לאכול שם המבורגר. תרגיש את ההבדל. זה גם הטעם של המבורגר תוצרת בית אם עושים אותו נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להתעלם כשאמרת שהפאי תפוחים חסר הטעם שלהם הוא "עוד בסדר"..אבל הגיעו מים עד נפש!

אתה קורא לקולה מהולה במים וצ'יפס חסר טעם באיכות הכי גרועה שאפשר להכין כמצויינים? נו,מה...

1)אתה קונה קולה טעימה יותר מהחנות. 2)גם צ'יפס קפוא-מוכן שאתה קונה בסופר ומחמם במיקרו,יש בו יותר טעם מאשר בבורגר קינג.רוצה להתחרט על הקביעות שלך?לא עד למוות אני מניח^_

אתה באמת מוצא את פמלה אנדרסון מושכת ? :screwy: :screwy: :screwy:

היא זקנה שטחנו אותה בכל מקום אפשרי וגם יש לה צהבת

בעניין הציפס והקולה כן אני מוצא אותם מאוד טעימים

אז בסדר הרבה מלח בציפס לתת טעם שזה מאוד לא בריא

ובקולה בגלל הקשית והקרך זה מרגיש טעים יותר -אבל בכללי כן אני מאוד אוהב את הטעם של זה

אבל אני מקבל בחילה רק מלהריח מנת "בורגרפיכס"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם מתלוננים, חברת ערוץ 2 כמו קוקה קולה, כמו חברות המזון המהיר וכל מי שמוכר כל זבל אפשרי הם בסוף מסחריות ומטרתן להרוויח כסף. הם לא באים לחנך או לתת מוסר, הם בסך הכל מוכרים כל מה שאנחנו כחברה וכאינדיבידואל נקנה.

לא טוב לכם - אל תקנו.

לא טוב לכם שאנשים קונים - תחנכו את הילדים שלכם, השינוי מתחיל בכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם זה כבר הפך ליותר "ריאלטי" מחדשות נטו, כל פעם תוקעים באמצע רבע שעה של "הסיפור המרגש של XYZ". למה אני צריך לראות את זה בחדשות?

מסכים, החדשות הפכו מזמן לסוג של צהובון במקרה הטוב ו"פראבדה" טלוויזיונית במקרה הרע.

מהדורת החדשות היחידה ששווה משהו מזה כמה שנים היא " לונדון את קירשנבאום"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...