מחפש המלצה: כרטיס מסך יד שנייה עד 400 שח. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה: כרטיס מסך יד שנייה עד 400 שח.

דיוגנס

Recommended Posts

המערכת:

intel e6400

2gb ddr2

לא זוכר את הלוח אם.

יש לי כרגע 8600gt , די חלש לא מצליח להריץ משחקים חדשים נורמלי...חשבתי לשדרג בכרטיס יד 2, וראיתי את ה8800gt cבטווח מחירים הזה.

האם כדאי ללכת עליו<? מה ההבדל בין כל הדגמים השונים, הן במהיריות הזיכרון והן בליבה.

אולי כדי ללכת על כרטיס אחר שיתן ביצועים טובים יותר באותו מחיר? ( לא מכיר את הכרטיסים של ati).

עריכה: שחכתי לציין מסך 19אינצ סטרטנדרנט ( 1280X) , והמערכת כוללת ספק חזק liberty 400W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8800GT לא משתלם ביד שנייה במחיר הזה, 9800GT חדש עולה רק 90 ש"ח יותר.

אנחנו לא יכולים לחפש ביד שנייה בשבילך, תבדוק הצעות ואנחנו נגיד לך מה משתלם ביותר מתוכן.

זה למשל נראה טוב - http://hwzone.co.il/tradezone/showproduct.php/product/14188/cat/34

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שאני כבר שנים לא מעודכן בעולם המחשבים. אין לי מושג איזה כרטיסים יש בשוק, ובטח ובטח שלא מה הביצעים פר מחיר וכו..

סהכ ביקשתי המלצה לכרטיס יד 2, כי איני בקיא בערכם.. כמו שאמרת בעצמך, אני חשבתי ש8800 ב400-300 זה אחלה מחיר לאחלה כרטיס ( לפחות ממה שאני זוכר), והנה , כבר באת ואמרת שיש כרטיס חזק יותר, וחדש במחיר זהה.

מה שכן שמעתי, שכל סדרתת ה4000 ובכלל כמעט כל הכרטיסים החדשים של ati מגיעים לטמפרטורות מטורפות, ומרעישים נורא כדי לחפות על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה דווקה GF8800GT ? זה כרטיס סבבה אבל אתה יכול גם ללכת על HD4850 של SAPPHIRE גירסת הVAPOR X שלא רואה אותו מימטר נכון שהוא 512MB אבל הכרטיס הזה דור אחד אחרי אין מה לעשות זה כרטיס יותר טוב והליברטי 400W שלך יספיק לו יצא לך אחלה שידרוג, המחיר שלי 400 שקל + אני נותן מתנה לרוכש כרטיס זיכרון של KINGSTON 1GB 667MHZ CL5 אורגינלי עם הצ'יפ המקורי כי באותה תקופה היו הרבה זיופים הכרטיס עבד פעם אחת לצורך בדיקת תקינות לכן הוא חדש לגמרי בקיצור גם כרטיס בן זו-- וגם פוש קטן בביצועים עם ה1GB למי שיש רק 2GB במחשב :xyxthumbs:

עם אתה רוצה דבר איתי 0547620307

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4870 הוא היחידי שעושה בעיות בסדרה, כלומר - יצא לי להפגש עם המון מכירים בעליי מכונה משותף (4870) שלכולם הייתה בעיה של טמפ' ושל רעש.

קנה חדש.

4770 בכלל לא רע, צריכת חשמל נמוכה.

כרטיס שלא רואה את 9800GT בביצועים.

תוכל למצוא אותו בסביבות ה500 - אם זו חריגה רצינית עבורך, תגיב. (ננסה למצוא משהו יותר מתאים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל- הכרטיס מחריש אוזניים, שלא נדבר על תרומה להתחממות הגלובלית.

כל ההכללות האלה לא נכונות, מדובר רק על כרטיסים עם קירור סטוק שמתחממים (והם גם לא רועשים מי יודע מה).

ה - VAPOR-X אמנם לא קירור כזה מדהים אבל הוא לא רע בכלל מבחינת קירור בסה"כ ומאד שקט.

תראה בעצמך - http://www.bigbruin.com/content/4850vaporx_9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...