אילו אפשרויות הלוואה יש לחייל בימינו? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אילו אפשרויות הלוואה יש לחייל בימינו?

imac

Recommended Posts

תלוי בצרכים, אם זאת הלוואה כללית אני לא מאמין שהיא תהיה גבוהה או איכותית יותר מידי. אני כן הייתי ממליץ על הלוואות של הצבא הם יהיו בתנאים הרבה יותר טובים משל בנקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב. לא כדאי.

הלוואת בזמן הצבא זאת אחת החלטות הכלכליות הכי גרועות שאפשר לעשות.

אם אתה משרת קרוב לבית, משתחרר יומית ומצליח איכשהו לעבוד במקביל

אתה יכול לשקול הלוואה של עד 20,000 ש"ח מ-CAL.

אם אתה משתחרר אחת ל-14\21, עזוב. זה לגמרי מיותר.

למרות שאני מניח שזה לא המצב.

אם תוכל לפרט קצת יותר על הסכום שאתה מתכוון לקחת זה גם יעזור.

באופן כללי תצרך בכל מקרה ערבות של ההורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואות מהצבא מעל 500 שקל חייב אישורים וכל החרטא ברטה הזה. מה לעשות ההורים שלי עמידים, אבל אני כבר בן 20 ולא יתכן שכל שבוע אני יוציא מהם מאות שקלים... זה לא שאני מפונק, אני דווקא ממש לא, אבל אני חייב כסף לפחות בתקופה הזאת...

אני עושה חמשושים ללא שבתות, אני מקבל 500 שקל (אני תומכ"ל), חשבתי אולי על איזה הסדר, שירד משהו כמו 250 ש"ח כל חודש מהלוואה של בערך כ-2000 ש"ח לא יותר מדיי, אני פשוט חייב כסף בתקופה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ענית לי.

אתה רוצה לקחת 2,000 שקל הלוואה למטרת "יציאות" ?

ואת זה אתה עוד רוצה בזמן שאתה חייל?

תסלח לי אבל מה שאתה צריך זה לא כסף.... זאת עזרה. ואני לא מתכוון לעזרה מהסוג הכספי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואות מהצבא מעל 500 שקל חייב אישורים וכל החרטא ברטה הזה. מה לעשות ההורים שלי עמידים' date=' אבל אני כבר בן 20 ולא יתכן שכל שבוע אני יוציא מהם מאות שקלים... זה לא שאני מפונק, אני דווקא ממש לא, אבל אני חייב כסף לפחות בתקופה הזאת...

אני עושה חמשושים ללא שבתות, אני מקבל 500 שקל (אני תומכ"ל), חשבתי אולי על איזה הסדר, שירד משהו כמו 250 ש"ח כל חודש מהלוואה של בערך כ-2000 ש"ח לא יותר מדיי, אני פשוט חייב כסף בתקופה הזו.

[/quote']

אם כך הדבר הכי נכון זה לבקש הלואה מההורים. זה יהיה משמעותית יותר זול מאשר הלוואה בבנק או חברת אשראי (שהריביות שלהם אפילו יותר גבוהות). קח מהם הלוואה והראה בגרות מתאימה בכך שתחזיר אותה, אפילו בלי ריבית, בתנהאים שתסכמו מראש. או שתראה חוסר בגרות בכך שלא תחזיר אותה, אבל אז לא תהיה חייב ריביות רצח לבנקים אלא רק לבקש מההורים שיוותרו לך.

אפשרות יותר טובה כמובן תהיה להתאים את ההוצאות לאפשרויות ולוותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...