שאלה בקשר ליציבות המעבד Q9550 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ליציבות המעבד Q9550

spike_staff

Recommended Posts

שלום!

יש לי את Q9550 E0 2.83GHZ. לא מזמן הצלחתי להגיע לאוברקלוק של 3.83 עם קירור אוויר והוא נשאר יציב במשך 13 שעות על פריים 95 BLEND TEST. הטמפרטורות של המעבד 44 42 46 43 ובזמן המשחקים ובנצ'ים לא עובר את 62 (בכל מקרה זה משראיתי בCORE TEMP). עכשיו מישהו אמר לי שאני יתקין את OCCT,כדי לבדוק לינפאק (או שמה שזה לא יהיה). בזמן של אותו טסט לינפאק אחרי איזה 20 דקות קיבלתי הודעה שמעבד חם מידי והוא מפסיק את הטסט.

ממה נובעת ההתחממות של המעבד והאם זה עדיין נחשב יציב? כמו שכתבתי, את הטסט של פריים הוא עבר ואני לא קיבלתי מסכיך כחולים בכלל.

אני עם מע' הפעלה 7 64BIT.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד אתה מוזמן לעיין במדריך בסטיקי..לידיעתך לתוכנה מכוון טמפ' MAX שברגע שאליה מגיע המעבד היא מפסיקה את המבחן..

ברירת המחדל היא 70 מעלות..מה שדי נמוך..ולכן פשוט כנס להגדרות ושנה את זה ל80+-..

free_me_0 אין שום קשר בין זה לביוס..אלו הגדרת שונות..מה גם שלהגדיר טמפ' כיבוי של 75 מעלות בביוס זה עדיין "מוקדם מדי" לטעמי..

פותח התרד שים לב גם שמבחן הLINX מאמץ יתר על המידה את המעבד..ככה שהטמפ' שתגיע אליה במבחן..לא באמת תשקף את השימוש היום יומי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, הכל הסתדר כמו שצריך, הTJMAX ב-OCCT היה בכלל על 70 מעלות, אני שמתי לו 100 . לפי CORETEMP הטמפרטורות לא עברו 76 מעלות ו הכי חשוב זה שכיביתי את הטסט בעצמי אחרי כמעט 9 שעות. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...