למה ההפעלה המהירה בוינדוס 7 כ"כ מפגרת? עזרה הצילו! לא מצליחה להשים שם תוכנות... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה ההפעלה המהירה בוינדוס 7 כ"כ מפגרת? עזרה הצילו! לא מצליחה להשים שם תוכנות...

wta

Recommended Posts

נגיד אני שמה שם את אימיול, אז שאימיול עובד אי הסמל שלו בהפעלה מהירה מתרחב וזה נהיה דפוק!

ונגיד שמים שם אקספלורר אז הסמל שלו מתרחב אבל זה יותר מעצבן כי אי אפשר להפעיל עוד מההפעלה מהירה!

והצג שולחן עבודה אני לא מצליחה בכלל לשים שם-למה זה??? זה מחרפן כ"כ! :bash: :bash: :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לקרוא מדריך למשתמש?

זה טסקבאר חדש... רוב מה שאת יודעת על הזה מויסטה וXP לא שווה כלום

ההפעלה המהירה אוחדה ביחד עם התוכנות הרצות

אם התוכנה רצה ואת רוצה לפתוח חלון חדש אפשר או ללחוץ עם הגלגלת או SHIFT+לחיצה

הצג שולחן עבודה זה הכפתור מימין לשעון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שיש שיטה לשים את ההפעלה מהירה כמו בXP. ככה שיש שם הצג שולחן עבודה, ועוד תוכנות שאני רוצה לשים.

עכשיו חפשתי ברשת ויש מדריך באנגלית שממש לא הצלחתי להבין, מישהו יכול להסביר לי איך עושים את זה?

עריכה: שברתי את הראש להבין והצלחתי! הנה המדריך שלי!

פותחים תיקיה איפה שרוצים וקוראים לה איך שרוצים, מורידים את הקובץ SHOW DESKTOP מכאן http://www.askvg.com/how-to-get-the-good-old-show-desktop-feature-back-in-windows-7/ (תרדו קצת למטה) ושמים את זה בתיקיה שפתחנו.

לוחצים קליק ימני על שורת המשימות>>סרגלי כלים>>סרגל כלים חדש. בוחרים את התיקיה שפתחנו קודם ולוחצים "בחר תיקיה"

התיקיה שבחרנו תופיע בצד שמאל של שורת המשימות בתור סרגל כלים.

מבטלים את נעילת שורת המשימות(קליק ימני ולחיצה על "נעל שורת משימות, לוודא שהV ירד) לוחצים קליק ימני על סרגל הכלים שפתחנו ומבטלים את "הצג טקסט" "הצג כותרת"

כל דבר שאנחנו רוצים שיהיה בהפעלה מהירה אנחנו שמים בתיקיה שפתחנו בהתחלה.

בינתיים זה תקוע בצד שמאל, ולא בטוח שאפשר להעביר לצד ימין אבל זה עדיין משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...