נימאס אבל פשוט נימאס מהADSHELL - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נימאס אבל פשוט נימאס מהADSHELL

SIGAMNO

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יודע שזה נמכר בלמיר. הלינק לא יעזור לך כי הם החליטו לא לפרסם את המודמים האלה (אני לא יודע למה...) באתר שלהם. אתה יכול לקנות את זה רק בהזמנה טלפונית מנציג מכירות שלהם או להגיע לחנות.

בכל מקרה זה www.lamir.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגדרה לאינטרנט "פס רחב" היא 200K לערוץ ההורדה וההעלאה, כך ש-ADSL הוא כן פס רחב בתנאי שיגבירו את מהירות ה-UPLOAD לסביבות ה-200K (המקסימום שבזק נותנים היום זה 128K והחבילה הזאת יקרה רצח) ובשילוב של DOWNLOAD במהירות 2.5M זה כבר פס רחב.. (כמובן שהכל בחלומות בלילה..זה לא יקרה בקרוב).

בישראל עדיין לא הגדירו מבחינה חוקית את המונח מהיר/ רחב פס. זאת הסיבה שבזק יכולים לקרא ל-ADSL המוגבל שלהם מהיר (כמו שקראו בזמנו ל-ISDN מהיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגדרה לאינטרנט "פס רחב" היא 200K לערוץ ההורדה וההעלאה, כך ש-ADSL הוא כן פס רחב בתנאי שיגבירו את מהירות ה-UPLOAD לסביבות ה-200K (המקסימום שבזק נותנים היום זה 128K והחבילה הזאת יקרה רצח) ובשילוב של DOWNLOAD במהירות 2.5M זה כבר פס רחב.. (כמובן שהכל בחלומות בלילה..זה לא יקרה בקרוב).

בישראל עדיין לא הגדירו מבחינה חוקית את המונח מהיר/ רחב פס. זאת הסיבה שבזק יכולים לקרא ל-ADSL המוגבל שלהם מהיר (כמו שקראו בזמנו ל-ISDN מהיר)

צודק, פשוט שכחתי לציין גם את העובדה הזאת...

אני עדיין לא יודע על מה מתלוננים, בשבילי זה סביר אם במקום להוריד סרט מקאזה בשבוע-שבועיים במקרה הטוב עם מודם 56K אני מוריד אותו בזמן של שלוש שעות עד יום אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנולוגיית ה ADSL מגיעה ל 8mbit לשנייה בערוץ ה Downstream

הסיבה שלקוחות שלא היו מוגבלים הוריד ב 768kbps ולא ב 1mbps היא שהמודם וכרטיס הרשת עבדו ב 10mbit מה שטאורטית נותן 1.25mbyte אך במעשי זה מגיע בדיוק ל 750kbps.

מהירות ההעלאה של ADSL מגיעה ל 2mbit (אם אני זוכר נכון)

המושג Mbps ו Kbps מדברים על ביטים ולא על בייטים.

ADSL תיאורטי הוא 8Mbps הורדה ו 1Mbps העלאה.

ADSL תיאורטי לא מגיע בהורדה ל 8 Mbps וגם עם יגיע זה עדיין פחות מה 10Mbps של הממשק שלו.

כרטיס בעל ממשק 10Mbps לא מגביל במאומה... בלי קשר כל המודמים בעלי ממשק 10Mbps (כך שלא משנה מה תחבר בצידם השני).

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנולוגיית ה ADSL מגיעה ל 8mbit לשנייה בערוץ ה Downstream

הסיבה שלקוחות שלא היו מוגבלים הוריד ב 768kbps ולא ב 1mbps היא שהמודם וכרטיס הרשת עבדו ב 10mbit מה שטאורטית נותן 1.25mbyte אך במעשי זה מגיע בדיוק ל 750kbps.

מהירות ההעלאה של ADSL מגיעה ל 2mbit (אם אני זוכר נכון)

המושג Mbps ו Kbps מדברים על ביטים ולא על בייטים.

ADSL תיאורטי הוא 8Mbps הורדה ו 1Mbps העלאה.

ADSL תיאורטי לא מגיע בהורדה ל 8 Mbps וגם עם יגיע זה עדיין פחות מה 10Mbps של הממשק שלו.

כרטיס בעל ממשק 10Mbps לא מגביל במאומה... בלי קשר כל המודמים בעלי ממשק 10Mbps (כך שלא משנה מה תחבר בצידם השני).

:hat:

שכחתם פה את הגורם הכי חשוב, מרחק מהמרכזיה !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...