נימאס אבל פשוט נימאס מהADSHELL - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נימאס אבל פשוט נימאס מהADSHELL

SIGAMNO

Recommended Posts

המסריח הזה

מפתחים מהירות אבל למה בארץ המסריחה שלנו צריכים הגבלות?!

יש לי חבר עם ADSHELL "לא מוגבל" הוא מוריד 550-700 ומעלה 150-300 וכול זה בגלל שאבא שלו עובד בבזק

אני פשוט מתחרפן מהחשיבה הישראלית המפגרת הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חתיכת מוח על!!!

אתה לא קולט שאם לא יגבילו את רוחב הפס יהיו אנשים שיתקעו עם רוחב פס איטי?

זה יהיה הגיוני שבנאדם ששילם 400 ש"ח יקבל מהירות של חבילה שעולה 250 ש"ח??

אתה יכול להתלונן על זה שבזק לא מקימה מספיק מרכזיות והמחירים שלה מוגזמים (שזה באמת נכון) אבל לא על מה שאמרת כרגע...

:hanged:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים של נזק אמנם גבוהים אבל הספקיות הן שלא עומדות בעומס אחרי הכל וגובות מחירים מטורפים לא פחות.....

לנזק היתה בעיה זהה במשך שלושה חודשיים אבל היא סודרה... (לפחות עד כמה שידוע לי).

AdsHell לא הייתי אומר..... אבל Adslame בהחלט מתאים למצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתחום האינטרנט עוד יחסית קרובה לחו"ל.

בתחום הטלוויזיה בכבלים זה קטסטרופה, בממצוע הטלוויזיה בכבלים בחו"ל עולה רבע ממה שמשלמים בארץ, אחרי בדיקה קצרה גיליתי שהעלות של הכבלים כדי לספק את השירות היא הרבה מאוד מתחת למה שמשלמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אתה רוצה להתלונן תתלונן על ה UPLOAD שהוא איטי ומעצבן!!!!!

אני מבין את הקטע של ההגבלה...מה לעשות אנחנו מדינה קטנה שרחוקה משדרת האינטרנט והעלויות לאחזקת רוחב פס גדול לחול "יקרות" יחסית בניגוד לחול שלהם זול יותר כי הם קרובים יותר!!

למה לעזאזל הם מגבילים את הUPLOADS????????????????????? למה?????????????????????????????.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא, זאת המגבלה של ה-aDSL, מה שהופך אותו לפיתרון האינטרנט "המהיר" האיטי בעולם..

קראתי פעם שלפי סטנדרטים בינלאומיים, המהירות Upstream/Downstream של ה-aDSL לא מגיעה בכלל למהירות המינימלית כדי שזה יקרא "אינטרנט מהיר"..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגדרה לאינטרנט "פס רחב" היא 200K לערוץ ההורדה וההעלאה, כך ש-ADSL הוא כן פס רחב בתנאי שיגבירו את מהירות ה-UPLOAD לסביבות ה-200K (המקסימום שבזק נותנים היום זה 128K והחבילה הזאת יקרה רצח) ובשילוב של DOWNLOAD במהירות 2.5M זה כבר פס רחב.. (כמובן שהכל בחלומות בלילה..זה לא יקרה בקרוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כך ש-ADSL הוא כן פס רחב בתנאי שיגבירו את מהירות ה-UPLOAD לסביבות ה-200K (המקסימום שבזק נותנים היום זה 128K והחבילה הזאת יקרה רצח) ובשילוב של DOWNLOAD במהירות 2.5M זה כבר פס רחב.. (כמובן שהכל בחלומות בלילה..זה לא יקרה בקרוב).

פשוט נפלא...

גם ה-56K שלי זה פס רחב, בתנאי שיגבירו את מהירות ה-UPLOAD וה-DOWNLOAD לסביבות ה-200KB...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כך ש-ADSL הוא כן פס רחב בתנאי שיגבירו את מהירות ה-UPLOAD לסביבות ה-200K (המקסימום שבזק נותנים היום זה 128K והחבילה הזאת יקרה רצח) ובשילוב של DOWNLOAD במהירות 2.5M זה כבר פס רחב.. (כמובן שהכל בחלומות בלילה..זה לא יקרה בקרוב).

פשוט נפלא...

גם ה-56K שלי זה פס רחב, בתנאי שיגבירו את מהירות ה-UPLOAD וה-DOWNLOAD לסביבות ה-200KB...

נו באמת , כמה צריך להגביר 56K וכמה צריך להגביר ADSL....

זה כמו זבוב ופיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הבעייה סה"כ זה חוסר תחרות, כיכנסו הכבלים לתמונה תהיה תחרות וכל חברה תנסה להציע את המקסימום שהיא יכולה במחיר כמה שיותר אטרקטיבי.

כן כן, ראינו כבר את המחירים שהכלבים רוצים... >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...