למישהו כבר יצא לבדוק את הC&C החדש?! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למישהו כבר יצא לבדוק את הC&C החדש?!

SIGAMNO

Recommended Posts

LOL

Ummm.....

LOL!!!

מה יש להתאכזב ממנו בשלב האימונים? אתה אפילו לא רואה עשירית מהמשחק האמיתי!

משחק היחיד שלו הוא בהחלט אכזבה גדולה (כמו כל כותר אחר שעשו לו hype לא נורמלי), האינטיליגנציה של האויבים נמוכה יותר מחוש ההשרדות של גרביל באמצע כביש בין-עירוני, המשימות מגוונות בדיוק כמו שני הפסים על מסכי טריניטרון ובשלבים מסוימים הוא פשוט קשה מדי מבלי לרמות...

אבל...

משחק הרשת הוא בהחלט דבר ראוי לשבח, רק חבל שאין לי cd-key מקורי :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש התאכזבתי ממנו קשות

יש לי מחשב מאוד חזק P-4 1.9

512RAM

ו-G-FORCE 2 MX 400 64MB

והמשחק ממש מגעיל והוא כבד מאוד ורק שתדעו עדיין לא עברתי את האימונים מרוב שהתאכזבתי

אין לך מחשב מאוד חזק. אני מניח שאתה כמו רבים אחרים בארץ ובעולם בכלל הדבר היחיד שאתה יודע שטוב זה כמה שהמספרים יותר גבוהים. P4 1.9 מעבד באמת חזק (נכון שיכלת לקחת חזק יותר וזול יותר אבל עזוב את זה רגע) ו GF2 כן כרטיס נחמד מאוד בגרסת ה GTS וה TI שלו. לא בגרסת ה MX. לי יש אותו כרטיס מסך כמו שלך רק עם מעבד 2 350. מהר תחליף כרטיס מסך אם אתה רוצה לשחק משחקים בצורה איכותית ושתנצל את המעבד שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש התאכזבתי ממנו קשות

יש לי מחשב מאוד חזק P-4 1.9

512RAM

ו-G-FORCE 2 MX 400 64MB

והמשחק ממש מגעיל והוא כבד מאוד ורק שתדעו עדיין לא עברתי את האימונים מרוב שהתאכזבתי

אין לך מחשב מאוד חזק. אני מניח שאתה כמו רבים אחרים בארץ ובעולם בכלל הדבר היחיד שאתה יודע שטוב זה כמה שהמספרים יותר גבוהים. P4 1.9 מעבד באמת חזק (נכון שיכלת לקחת חזק יותר וזול יותר אבל עזוב את זה רגע) ו GF2 כן כרטיס נחמד מאוד בגרסת ה GTS וה TI שלו. לא בגרסת ה MX. לי יש אותו כרטיס מסך כמו שלך רק עם מעבד 2 350. מהר תחליף כרטיס מסך אם אתה רוצה לשחק משחקים בצורה איכותית ושתנצל את המעבד שלך.

ה-MX 400 הוא בסדר גמור זה לא ה-200 המסורס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה לך מתסכל?

תשאל משתמש קיירו 2 מה זה מתסכל!

מתסכל זה כשההתקנה אפילו לא עולה, והמחשב פשוט קורס! זה מתסכל!!

משום מה, אני הצלחתי להתקין את המשחק אחרי שהתקנתי את הדרייברים האחרונים (גרסת 15.020) אבל אני לא יכול לראות שום סרט במשחק (המחשב קורס) וגם ניסיתי להתקין שוב, כדי לראות מה יקרה וזה קורס.

אותה בעיה בדיוק חוזרת אצל כל משתמשי Kyro עם לוחות VIA...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה נחמדה אבל המשחק מאוד מאכזב. הוא לא מספיק מתוחכם, אפילו גובל בילדותי. לא מגיע לקרסוליים של MOHAA.

קשה לי לחשוב על משחק FPS כלשהו שיגיע לקרסוליים של MOH:AA.

אינטיליגנציה מלאכותית מהדרגה הראשונה, גרפיקה מעולה, משחק מעניין ומותח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...