שאלה לגבי לייזרים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי לייזרים

Avi Levin

Recommended Posts

אני לא יודע כמה הלייזרים הפשוטים, אבל אני כמעט בטוח שהם פחות מ-5 מילי וואט שמעל לתחום הזה מדובר כבר בלייזרים מסוכנים אם חס וחלילה תאיר על אדם בעיניים או תצביע לכיוון שיח בלילה ובמקרה יהיה שם מאחורה אדם וזה יפגע לו בעיניים יהיה לא נעים (לא בטוח שזה יגרום לעיוורןן אבל יתכן וזה יפגע לאיש בראיה).

גילוי נאות, הזמנתי לי ירוק 5מילי ואט ובגלל מה שסיפרתי לך ושקראתי קצת ברשת ממקומות חיצוניים שקצת משחקים בזה שהמליצו שלא כדאי "לשחק באש" נמנעתי בסופו של דבר בהשקעה של עוד דולר-שניים וקניה של אחד יותר חזק.

נ.ב-

ממליץ לך מאוד על קניה של דברים כאלה מ- ואם יש לך זמן תציע במכרז מחיר טוב ותזכה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה הלייזרים הפשוטים, אבל אני כמעט בטוח שהם פחות מ-5 מילי וואט שמעל לתחום הזה מדובר כבר בלייזרים מסוכנים אם חס וחלילה תאיר על אדם בעיניים או תצביע לכיוון שיח בלילה ובמקרה יהיה שם מאחורה אדם וזה יפגע לו בעיניים יהיה לא נעים (לא בטוח שזה יגרום לעיוורןן אבל יתכן וזה יפגע לאיש בראיה).

גילוי נאות, הזמנתי לי ירוק 5מילי ואט ובגלל מה שסיפרתי לך ושקראתי קצת ברשת ממקומות חיצוניים שקצת משחקים בזה שהמליצו שלא כדאי "לשחק באש" נמנעתי בסופו של דבר בהשקעה של עוד דולר-שניים וקניה של אחד יותר חזק.

נ.ב-

ממליץ לך מאוד על קניה של דברים כאלה מ- ואם יש לך זמן תציע במכרז מחיר טוב ותזכה. :xyxthumbs:

אז זהו, שבדיוק הזמנתי אחד...

למי שיש נסיון איתם - האם בלילה רואים את כל הקרן? או שרק את הנקודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר. כאשר אורך הגל של הקרן הוא בדיוק כזה, שהאנרגיה של הפוטונים מתאימה בדיוק בשביל להקפיץ אלקטרון בגז כלשהו באוויר רמה, ואז כאשר האלקטרון חוזר לרמה הרגילה שלו - הוא מפיץ אור מסויים. (תלוי באיזה גז ובאנרגיה - אורך הגל.)

זה בדיוק מה שקורה עם באורך גל 532nm - ירוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלים רציניים תמצאו ב http://www.wickedlasers.com

יש שם דברים באיכות ועוצמות מטורפות והמחירים בהתאם. תראו שמה של לייזרים שאין לרוב במקומות אחרים.

יש אפילו אדום נראה בגלל שהוא כל כך חזק.

55.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...