בעיה חמורה בWINDOWS 7 - בבקשה כל אלו שמבינים תיכנסו+תמונות - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה חמורה בWINDOWS 7 - בבקשה כל אלו שמבינים תיכנסו+תמונות

katkato

Recommended Posts

טוב אז קודם כל אני לא בטוח שזה בכלל בעיית תוכנה כי לפי מנהל ההתקנים הכל תקין

אוורסט מזהה את כל המערכת שלי כפי שהיא בלי תקלות

אבל משום מה אחרי שאני מוריד דברים מהאינטרנט דרך התוכנות הבאות : JDOWNLOAER , IDM ,FLASHGET

או כל תוכנת הורדות אחרת שפועלת ברציפות במשך כמה שעות (6-10 שעות)

הזכרון שלי פשוט "נשחט"! 85% שימוש בזכרון פיזי ..88% .. ולפעמים אפילו יותר

2 "בלו סקרין" ועוד איזה ריסטרט שתיים שכנראה נגרמו מחוסר בזכרון (למרות שפרטי שגיאה אני אציין בסוף הפוסט)

אין לי אפילו קצה חוט..זו יכולה להיות בעיית חומרה וגם בעיית תוכנה

זה כאילו הזכרון פשוט "זולג" מהמערכת..כי ברגע שאני מכבה את התוכנות העמוסות הזכרון כמובן לא חוסר למצב התחלתי

ואפילו לא קרוב (עומד על 70+% אחרי שאני מכבה את התוכנות)

שום תוכנת OPTIMIZE לזכרון לא עובדת (ניסיתי את ASO 3 , TUNEUP 2010 ו 7 MANAGER) שבכולם יש

את הכלי הזה שממהיר את הזכרון

אמממ וכעקרון זהו ...למישהו יש מושג או אפילו קצה חוט בשבילי ? יש לציין שזה נבדק על WINDOWS7 64 ו32 ביט

עם כמה תוכנות הורדה (מצויינות למעלה) וכמה תוכנות שאולי יכולות קצת לעזור (גם מצויין למעלה)

הנה תמונה מלפני כמה דקות שחזרתי הביתה וראיתי את המחשב זוחל :

th_95973_833343_3949_122_153lo.jpg

אלו כמה אחרי שהמחשב עלה מהשגיאה:

th_95976_1_122_356lo.jpg

th_95986_2_122_208lo.jpg

th_96003_3_122_60lo.jpg

ואלו שגיאות שהיו במחשב לפני שהוא נכבה (כל שגיאה היתה איזה 5-7 פעמים כל שגיאה ביומן הרשימות):

th_96007_4_122_453lo.jpg

th_96011_5_122_180lo.jpg

המערכת כתובה בצד ימין - האוסי שרשום מבוטל כבר...המחשב עובד על תדריו הרגילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה כמו בעייה בתוכנה ספציפית או בעיה שקשורה לאינטרנט, במיוחד כאשר חיפוש בגוגל נתן לי הקישור הבא:

http://thebackroomtech.com/2007/11/20/resources-for-troubleshooting-windows-event-2019-the-server-was-unable-to-allocate-from-the-system-nonpaged-pool-because-the-pool-was-empty/

שים לב שהבחור מתאר מקרה זהה כמעט לחלוטין למקרה שלך ונותן שם כמה פתרונות, חלקם כמובן לא רלוונטים אך רצוי לבצע את הבדיקות שהוא מציע ולדווח כאן לגבי התוצאות. דרך אגב, אני חיפשתי בגוגל את מילות המפתח "nonpaged pool because the pool was empty".

דרך אגב, מנסיוני עם Jdownloader היא גורמת לבעיות ב- 7, בעיקר בגלל שרוב המשתמשים מתקינים JAVA 32 BIT על של 64 ביט. לי אישית התוכנה תפסה מאות מגה בזכרון הפנימי וגם קרסה מספר פעמים עד שעברתי ל-JAVA 64 BIT. כרגע לצערי אין לי אפשרות לוודא האם התקלה נפתרה לחלוטין בגלל כמה באגים מציקים בגרסא האחרונה של התוכנה אשר מונעים ממני שימוש רציף בה (ה-LinkGrabber נתקע למשך מספר דקות כאשר מנסים להזין לינקים חדשים, בפורום הרשמי מודעים לבעיה הנ"ל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על התגובה

אני אבדוק את זה

"ניתחתי" את הקובץ MEMORY.DMP בעזרת תוכנה של מייקרוסופט והשגיאה נגרמה כנראה בגלל דרייבר לא מתאים

הסרתי את הכרטיס מסך + הדרייבר של הכרטיס רשת( אלו הדרייברים שהווינדואס אפדייט התקין לי)

והתקנתי את הדרייברים מהאתרים של החברות

השגאות לגבי החיבורית הפסיקו להופיע במתזמן המזימות וכרגע זה נראה בסדר

איזה חאפרים מייקרוסופט האלו זה פשוט לא ייאמן ...

בכל אופן לדעתי עדיין איזהשהוא בעיה של "דליפת" או משהו ועשיתי חיפוש בגוגל יש מאות תוצאות שקשורות

חוץ מזה אני אבדוק עכשיו את האתר שהבאת לראות אם יש משהו שיכול לעזור

תודה רבה לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני רושם את זה למען האנשים שיתקלו בבעיה זהה

אז קודם כל בין השגיאות לדליפת הזכרון מסתבר שלא היה קשר

היה לי שגיאות שנגרמו מדרייברים לא נכונים ...

את הדרייברים האלו קיבלתי מ UPDATE של מערכת ההפעלה

אז במקרה ואתם רואים עדכון דרייבר של איזה שהוא רכיב במחשב שלכם

אל תורידו אותו דרך העדכון של המעררכת אלא לכו לאתר היצרן ופשוט תורידו משם

דבר שני .. הדליפת נגרמה מהתוכנה NOD על 64ביט (בלבד!) בזמן הורדה של קבצים מהאינטרנט

לא משנה באיזה תוכנת הורדה השתמשתי אחרי הורדה רציפה במשך כמה שעות

הזכרון היה מגיע לי ל80%+ שימוש ..

אחרי שחפרתי קצת באינטרנט גילית שלנוד ואולי לעוד כמה תוכנות אנטי וירוס יש בעייה עם ווינדואס 7 64

הסרתי אותה והתחלתי בלילה הורדה של סרט ששוקל 30 ג'יגה...בבוקר הזכרון בשימוש היה 25% שזה תקין

מקווה שזה יעזור לאלו שנתקעו בבעיה דומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...