סימון ארועים ב- google calendar - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סימון ארועים ב- google calendar

lilian

Recommended Posts

אני רוצה לסמן ארוע שבצעתי (ע"י checkbox/ סימון אחר).

אני מוכנה לקבל הצעות כגון תוסף ל- או תוכנה לניהול משימות שתרוץ על לוח שנה עם אפשרות הוספת ארועים חוזרים.

אולי בכלל יש הרחבה של google לסימון ארועים?...

ד"א, התיאשתי מהתוסף- remember the milk (ראו פוסט קודם שפרסמתי לגבי חוסר עדכון יומנים מ- ל- remember thr milk).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://mail.google.com/mail/help/tasks/

זה כבר קיים ומובנה לא מעט זמן בג'ימייל \ קלנדר (בתפריט בצד - יש כפתור tasks שפותח side pane משלו כשאת לוחצת עליו)

אפשר להוסיף tasks כ events בקלנדר במידה ונותנים ל task הגדרת זמן מסויימת

(ואז ה task נראה כמו אירוע בקלנדר עם אפשרות לסמן כ"בוצע" (ע"י סימון "V" לידו))

תראי את הוידאו שם - זה מתחיל בג'ימייל אבל מראה בהמשך את האינגרציה עם הקלנדר כמו שכתבתי.

אני חושב שזה בדיוק מה שרצית.

זה אמנם לא מנגנון tasks מתקדם כמו למשל זה של RTM (למשל- אין דרך ליצור רשימות נפרדות בנושאים שונים)

אבל אני חושב שזה מספיק לרוב האנשים (למרות שאני מקווה אישית שכן יפתחו את זה קצת יותר ויוסיפו פיטצ'רים חסרים)

טיפ לא קשור:

אפשר להוסיף ל events בגוגל קלנדר אפשרות התרעה בסמס לפני האירוע

הסמס חינמי לגמרי ועובד יופי גם בארץ, זה ממש ממש נוח.

(לפחות לאלה מאיתנו שהפלאפון שלהם עדיין לא מסתנכרן אוטומטית מול הקלנדר דרך האינטרנט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, נראה שהתשובה היתה מתחת לאפי.

שחקתי קצת עם הפיצ'ר הזה, אך יש בעיה :

למרות שעדכנתי משימה חדשה עם תאריך דרך ה- inbox, איני רואה את המשימה מעודכנת בדף ה- calendar. כל שאני רואה זה רק רשימות יומנים.

ד"א, אינך חושב ש- outlook הינו כלי יעיל במידה ואתה מוסיף לו תוכנה (יש גם חינמיות) שמתריאות ב- sms משימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית לי זה עובד כמו בסרטון בדיוק (הקטע של הופעת tasks בקלנדר)

בנוגע לאווטלוק - אני חושב שזו תוכנה מצויינת אבל אני מנסה להגמל ממנה לטובת קוד פתוח \ שירותי רשת חינמיים

כבר שנתיים לא פתחתי אווטלוק, אני עובד עם thunderbird למייל מסונכרן עם וחשבונות של העבודה.

מה שכן - גם בתקופה שהייתי משתמש אווטלוק

אני חושב שעדיין הייתי מעדיף את הקלנדר של ג'ימייל והסמסים החינמיים של ג'ימייל על פני תוסף + תוכנה לאווטלוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...