המלצה לתוכנת אנטי-ווירוס - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לתוכנת אנטי-ווירוס

dj_horse

Recommended Posts

שלום!

אני מעוניין לחפש תוכנת אנטי-ווירוס חינמית, טובה ויעילה כמו נורטון למשל שאוכל להשתמש בה ללא בעיה, והיא תפיק לי את אותם ביצועים כמו התוכנה הנוכחית.

חוץ מAVG , שיש שם תשלום , יש תוכנות טובות מומלצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הם שווים, טובים יותר מ-AVG.

ל-Avast צריך להירשם (חינם) כל שנה ול-Antivir יש פרסומת שקופצת בכל עדכון.

בקטע הזה למי שמפריעות הפרסומות, עדיף Avast. נרשמים ויש שקט עד השנה הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חשוב שאתה טועה ובמבחנים שעשו Avira יצאה טובה מאוד וקרובה לכל ה-AVים ההכי טובים, בתור חינמית זו התוכנה שהיתי בוחר.

למי שמחפש תוכנה בתשלום - אני עם NAV2010 כבר חודש+ ואני סופר מרוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הנורטון הם טובים, למרות שהם ידועים בצריכה גבוהה של משאבי המערכת והאיטיות המוגברת שלהם.

כיום אני משתמש בנורטון 2009 שעומד להסתיים וצריך לחדש את המנוי/ לרכוש את גירסת 2010.

אבל ניראה לי שהם השתפרו מבחינת הממשק, וההקלה יותר על המערכת מהגרסאות הקודמות שלה.

בכול מקרה עדיין לא הבנתי על מה אתם ממליצים, כי אני יודע ש AVG , יש לה גרסאות בתשלום , ויש שם גרסה פשוטה כזאת ולא בטוח שהיא ממש טובה התוכנה הזאת.

על שני התוכנות החדשות שהוזכרו, לא שמעתי ולא מכיר, ולמה צריך להירשם לאנטי-ווירוס בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חשוב שאתה טועה ובמבחנים שעשו Avira יצאה טובה מאוד וקרובה לכל ה-AVים ההכי טובים, בתור חינמית זו התוכנה שהיתי בוחר.

למי שמחפש תוכנה בתשלום - אני עם NAV2010 כבר חודש+ ואני סופר מרוצה

לא יצא לי לראות שום אתר שמשווה בין AVG ל-Avira. ניסיתי את שניהן ומהתוצאות אצלי במחשב ה-AVG היה הרבה יותר אפקטיבי.

כן הנורטון הם טובים, למרות שהם ידועים בצריכה גבוהה של משאבי המערכת והאיטיות המוגברת שלהם.

כיום אני משתמש בנורטון 2009 שעומד להסתיים וצריך לחדש את המנוי/ לרכוש את גירסת 2010.

אבל ניראה לי שהם השתפרו מבחינת הממשק, וההקלה יותר על המערכת מהגרסאות הקודמות שלה.

בכול מקרה עדיין לא הבנתי על מה אתם ממליצים, כי אני יודע ש AVG , יש לה גרסאות בתשלום , ויש שם גרסה פשוטה כזאת ולא בטוח שהיא ממש טובה התוכנה הזאת.

על שני התוכנות החדשות שהוזכרו, לא שמעתי ולא מכיר, ולמה צריך להירשם לאנטי-ווירוס בכלל?

מתוך ניסיון שלי עם Norton היא אחת הגרועות. אם כבר לשלם כסף על אנטיוירוס זה רק NOD32. הבדל של שמים וארץ. תוכנה קלילה שיודעת להתמודד עם הרבה מזיקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...