שלום, יש לי כמה שאלות בקשר לסאב. - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום, יש לי כמה שאלות בקשר לסאב.

DJ_Ladi

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

oh goody, a how's bigger thread.

קודם כל, המקור משנה המון, ושלי הרבה יותר טוב.

דבר שני, עם כל הכבוד לרמקולים המעולים שלך, והם מאוד מוזיקליים וטובים למחירם לדעתי הם לא מתאימים לחדר הקטן שלך ובמחיר שלהם עדיף גם מדפי טוב, אבל זו הבחירה שלי כבר.

יכול להיות שהרמקולים שלך יותר טובים, ללא ספק, אבל אצלי הרמקולים מותאמים יותר לחדר והתוצאה המתקבלת טובה יותר.

חוץ מזה, לא שמעת את המערכת שלי אז אתה לא יודע, אני שמעתי את שלך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי כן, ד"א חשבתי על הסיבה שאני לא אוהב רמקולים מדפיים, ויש לי הרגשה שעליתי עליה -

כל מדפי ששמעתי עד היום היה נחות יחסית.

יש בעיית אקוסטיקה בחדר שלי, אבל בגלל הגודל שלו בעיקר, אם אני אצליח למצוא מדפי שאני אוהב יש אפשרות שאני

אחליף.

נ.ב

3X5 זה לא כ"כ קטן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמת, זה יותר מחצי מטר...

ומה ניהית לי Fkl0ster ?! שמעת את הסיסטם שאתה יכול להמליץ עליהם ?

ידעתי שהשם שלי יופיע בתגובה הצפויה הזו של אור.

חברים, די לריב. לכל אחד יש מערכת והיא נבחרה (אני מניח) בקפידה כך שהיא עונה לטעם של כל אחד ואחד בהתאם למגבלות התקציב...

למה יש לי הרגשה שכשתהיו בני 30 ובהנחה שתשארו אודיופילים ותמשיכו לאהוב את התחום, אתם תיזכרו בויכוח הנ"ל כשלכל אחד מכם כבר תהיה מערכת שתכיל שמות כמו מרידיאן, סונוס פאבר, קונראד ג'ונסון וכו' כאשר רק ההנהלה וכמובן חשבון הבנק ימנעו מכם להגיע לנירוונה האודיופילית אליה הינכם חפצים להגיע.

חברים, הנסיעה ברכבת ההרים רק התחילה, עבור שלושתנו. כולנו יודעים איפה זה מתחיל אבל לא איפה זה יגמר... ::)

עריכה: בהקשר לגלים עומדים שהעקרב ציין: יש אפשרות להשתמש ב"מלכודות באס" כדי להתגבר על הבעיה האקוסטית הזו באם היא קיימת.

ועוד דבר מעניין מפורום תפוז - הדעה של יונתן הותיק לגבי רמקולים מוניטוריים ורצפתיים: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=124&msgid=2150314

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Fkl0ster, אני לא מוצא סיבה להתייחס אליו, תתעלם.

ד"א, למה התכוונת ב-"מלכודות באס" (הבעיה לצערי כן קיימת, הבאס נוטה להמרח בחדר)

הכוונה היא לכל טיפול אקוסטי שיעזור למנוע גלים עומדים. אלו נוצרים כאשר גלים בתדר נמוך כמו שהזוג וופרים שלך per cabinet יוצרים נתקלים בגופים שונים בחדר וניתזים ממנו לכל עבר. במקרים מסוימים הם נוספים זה לזה ובמקרים אחרים הם מבטלים זה את זה (מי שלומד עכשיו בי"ב פיזיקה 5 יח"ל, מבין למה הכוונה); כשהם מבטלים זה את זה אין בעיה. אך כאשר הם נוספים זה לזה ויש עוד רבים כמותם והחדר קטן ויש לך שם 4 ממברנות העונות לשם "וופר" הבאס בהחלט יאבד מההדיקות (tightness) שלו ומהדיוק שלו. אם זה מה שאתה מרגיש שקיים אצלך, אין מנוס אלא מהפתרונות הבאים בעדיפות עולה:

שימוש במכשיר להנחתת תדרים ברמה האנאלוגית ואותו כולם מכירים, הוא עונה לשם אקולייזר - הדבר הכי פחות מומלץ, עלול לעשות יותר נזק מהקיים!!!

שימוש במלכודות באס - החל מכריות, דרך ציפוי הקירות בקרטוני ביצים וזה לא נגמר שם. תריץ חיפוש בגוגל על Bass Traps ותמצא חומר קריאה... 8)

שימוש במכשיר להנחתת תדרים ברמה הדיגיטלית (כמו של TACT) - נפלא, נהדר, אבל עולה פי 5 מהמערכת שלך, אור. :-\

כל זה בהנחה שאין אתה מוכן להחליף ו\או לשנות את הסביבה האקוסטית, משמע - החלפת חדר... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוו, השגנו את המטרה פקלוסטי.

בן אדם אחד למד קצת! אגב, איך מתקדם החיפוש אחרי המערכת?

אז קודם כל, ממש תודה רבה שהשגתם את המטרה, וסוף סוף אני יוכל לשמוע איכותית.

ואני קונה את המגבר: Audio Analogue Puccini

ובקשר לרמקולים אני עדיין לא סגור במאה אחוז, אני מתלבט בין: Triangle Antal או Celius, או Audio Phisic Yara

אז זה כנראה מה שאני יקנה.

אז ממש ממש תודה רבה לכם על העזרה ועל כך שביזכותכם לא קניתי איזה מערכת ק"ב שנישמעת על הפנים במוזיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג כל פעם שאני אדליק אותו, אני אזכר בזה שביזכותך קניתי אותו.

באמת באמת תודה רבה לך(Fkl0ster) ול- Scorpion וגם ל- OR007 שרק ביזכותכם אני קונה מערכת טובה למוזיקה ולא כמה קופסאות ורסיבר שבעיקר עושים רעש.

ובקשר למקור, אני קודם כל יקנה את המגבר ויחליט סופית על הרמקולים ואז אני יתחיל לחפש מקור.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...