Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 536 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

ניקיתי 21 הודעות מהדיון.

הדיון לא ינעל בגלל שמשתמש כזה או אחר ביקש- כל עוד הוא שימושי עבור אחרים הוא יהיה פעיל. נמאס לכם מהדיון? אל תגיבו בו.

כמו שהדיונים של COD4+5 נשארו פתוחים, כך זה ישאר- תגלו בגרות ותפסיקו להספים אותו.

מי שמעוניין להגיב כאן- אך ורק בנושא המשחק, ללא שום אזכור נוסף לשרתים פרוצים. הוזהרתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עריכה: GMAN מילים כדורבנות! באמת שכבר נמאס..גם מספימים וגם מבקשים להרוג את הדיון..לכו שחקו משחק אחר ותעזבו את הדיון בשקט!

והנה הרגע עשית בדיוק את מה שאיש הג'י היקר ביקש לא לעשות! :facepalm:

תגידו, מתי פעם אחרונה הייתה פעולת תמיכה ותחזוקה כלשהי למשחק חוץ מהוצאת הDLC היקרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...האמת שהיתה לי הודעת מחאה ארוכה יותר על העמוד שניים קודמים יותר ותוך כדי שאני כותב ראיתי שג'ימן מחק אותם אז הסתפקתי בלהגיד לו יישר כח. על הצד שאתה שואל בכנות אז התוספת המשמעותית היחידה שאני זוכר מהזמן האחרון היא המוד BARBONES.האמת בהתחלה התלהבתי אבל אחרי זמן מה התחלתי להתגעגע לחלק מהקילסטריקס אז חזרתי לFFA.על הצד שאתה עוד חבר בליגת "המשחק מת" אז כנגד הודעות כאלה כוונו דבריי-לא אוהב את מה שיש? שחק במשהו אחר וכנס לדיון אחר.להספיד את המשחק כבר הפסיק להיות מגניב לפני חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...האמת שהיתה לי הודעת מחאה ארוכה יותר על העמוד שניים קודמים יותר ותוך כדי שאני כותב ראיתי שג'ימן מחק אותם אז הסתפקתי בלהגיד לו יישר כח. על הצד שאתה שואל בכנות אז התוספת המשמעותית היחידה שאני זוכר מהזמן האחרון היא המוד BARBONES.האמת בהתחלה התלהבתי אבל אחרי זמן מה התחלתי להתגעגע לחלק מהקילסטריקס אז חזרתי לFFA.על הצד שאתה עוד חבר בליגת "המשחק מת" אז כנגד הודעות כאלה כוונו דבריי-לא אוהב את מה שיש? שחק במשהו אחר וכנס לדיון אחר.להספיד את המשחק כבר הפסיק להיות מגניב לפני חודשים.

מה אתה קשור? המשחק מת, אין פה שום דבר אחר... מספיק לתת למשחק הזה קרדיט על פארש....נמאס.

בכל אופן, RIPLET, המשחק לא קיבל תמיכה מלא מלא זמן, בטח שלא עדכונים, כמו שPEACE אמר כבר, מאז תוספת של קטנה GAME MODE לא השתנה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שהמולטי מת.

האמת שהוא החל לגסוס מהר מאוד אחרי ששוחרר.

מצד שני, אני לא מבין מה הבעיה לארגן פה חברים ולהכנס PRIVATE PARTY

וכך בעצם להוריד מעלינו את כל הרע שיש במשחק.

ידענו כבר לא מעט ערבים (ערב מלשון רבים ;D ) של אחלה משחקים יחד.

אז תרימו את הכפפה ומדי פעם תארגנו ערב כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם רוצה להצטרף אם אפשר?

הכינוי שלי abaumination תוסיפו אותי ואם אפשר אני רוצה לשאול כמה דברים חשובים לי:

איך אני רואה את הKDR שלי (kill death rate)

איך אני מוסיף אנשים לparty שלי ואיך עובד מבנה הפארטי פה בקוד הזה ובכלל נגיד אני וחבר רוצים לפתוח קלאן אחרי שהוא יקבל סוף סוף את הכרטיס מסך החדש

איך נגיד אנחנו מוצאים קלאנים אחרים בשביל לשחק נגדם??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...