Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 533 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אני חושב שבשקט הצלחתי לעבור את ה50 ניוקים, אני לא ניוקר כמו SUS אבל נקודות במשחק זה החלק שיותר מעניין אותי

השיא היה 5890 אם אני לא טועה, היה לי קשה מאוד לשחזר את האקסטזה הזאת והכי קרוב שהגעתי זה 5470 במשחק עם הקלאן.

אני מדבר כמובן על דומיניישן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מתלהב? לא.יותר נהנה לשחק,ולצערי בחודשים הראשונים שכולם התלהבו מהמשחק יכולתי לשחק רק סופ''שים וגם זה בקושי, אז אולי עדין נשארה קצת התלהבות שלא עברה כ''כ עקב חוסר משחק של כמה חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שעת מוות, 10:43

אני בטוח שBO יהיה הרבה יותר טוב,

ד"א, מישהו עדיין משחק בזה??

כאחד שבילה את הפרה-פרסטיג' שלו ואת הפרסטיג' הראשון שלו בפאבליק, במשחקי FFA, TDM, DOM, המוד של SND היה שינוי מרענן ביותר.

אין ספק שזה מוסיף הרבה עניין למשחק, וזה נראה כאילו זה פחות יכול להימאס מהשאר.

אני ועומרי משחקים את זה יחסית הרבה ביחד. :beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

מסכים שלומקה, תראו, אני כבר לא ממש משחק האמת, וכן, אני לא אגיד סתם, כשאני וסיימון נכנסים לפעמים אנחנו מוצאים גם סיבובים ממש ממש טובים, לפעמים גם חרא כמובן, אבל בגדול המשחק דיי מיצא את עצמו אחרי 500 ניוקים, וסקורים כמעט בלתי מושגים (כשהיינו יפים וצעירים :-\ ),ובנוסף כל הבעיות המטופשות של המשחק, אז בקיצור, נחכה ל Black Ops ונראה מה יהיה אז.....

שלא תבינו, אני תמיד אוהב את MW2, המשחק בנוי בצורה כל כך טובה שאי אפשר לא להעריך מה שעשו פה אבל יחד עם זאת, נו אתם יודעים, כל השיט שמסביב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...