שאלה לגבי שינוי רזולוציית מסך בלחיצת כפתור - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי שינוי רזולוציית מסך בלחיצת כפתור

Wile E Coyote

Recommended Posts

שלום לכולם.

ברשותי מחשב עם מערכת הפעלה Windows .

רוב הפעילות שלי במחשב מתבצעת, כאשר הרזולוציה של המסך היא מאוד נמוכה (אייקונים גדולים).

קורה לא פעם, שאני צריך לעבור לרזולוציות גבוהות יותר, על מנת שיתאפשר לי להשתמש בתוכנות מסוימות או לראות תכנים של אתרים מסוימים.

ראוי לציין, שמדובר בלפחות 3 רזולוציות שונות.

לא מזמן שוטטתי במחשב של מקום ציבורי מסוים, ועל שולחן העבודה היה אייקון, אשר לחיצה עליו מעבירה מיידית את המסך לרזולוציה אחרת (שכנראה נקבעה מראש).

הייתי שמח אם מישהו יוכל לומר לי איך מכינים אייקון כזה, כי אני בהחלט מעוניין לחסוך בכמות הלחיצות, שנדרשות בשביל שינויי רזולוציה תכופים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי בניתוב של הקובץ. , עד כמה שמנסה להיות מודרנית, עדיין מפגר מאוד בדברים רבים כמו UNC מלא.

אם הקובץ נמצא בניתוב שהוא "לא תומך DOS" כמו למשל:

C:\Program Files\Common Files\Outlook Security Manager

אי אפשר להציג אותו בלי מרחאות בגלל השימוש ברווח בשמות של התיקיות ואורך השמות עצמן.

כך שלמשל אם הקובץ נמצא במיקום כזה צריך לתחום אותו במרחואות התחילת הניתוב וסוף הניתוב ואז להוסיף את ה syntax המתאים אחרי המרחאות.

לדוגמא:

"C:\Program Files\Common Files\Outlook Security Manager\ResSwitch.exe" 1280 1024 32 75

אני לא בטוח אם זה המקרה בדיוק אצלך, אבל זה נשמע הכי הגיוני מהתיאור שהבאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אכן היה המקרה שלי, וזה באמת הסתדר. ההודעה אינה מופיעה יותר.

הבעיה היא שקיצור הדרך עדיין לא פועל. לחיצה עליו לא גוררת שום תגובה.

אני אנסה לפרט את מה שעשיתי. אולי תמצא איזו טעות בתהליך:

1. הורדתי את הקובץ ופתחתי אותו לשולחן העבודה עם WinRAR. כרגע יש בשולחן העבודה תיקיה בשם qres ובתוכה כל הקבצים.

2. חזרתי לשולחן העבודה ודרכו יצרתי קיצור דרך, אשר מופנה לקובץ ההפעלה המדובר (exe).

3. לאחר יצירת קיצור הדרך, הוספתי את מחרוזת המספרים (1280 1024 32 75, בסדר הפוך...) לאותו מקום שאמרת.

מה לא בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שכתב את הבלוג פשוט לא מעודכן או שרשם משהו לא נכון כנראה.

אם תפתח את הדוקומנטציה של התוכנה תראה שצריך להגדיר לה מה משמעות כל ערך שם.

לדוגמא:

"C:\New Folder\Release\ResSwitch.exe" /WIDTH:1024 /HEIGHT:768

כדי להגדיר שתשנה את רזולוציה בלבד לרוחב 1024 וגובה 768.

חוץ מזה יש שם עוד פרמטרים אם זה שימויש לך כמו עומק צבע,קצב רענון,בחירת מסך וכד'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...