האם נירא לי או שהורדת המוזיקה הולכת ודועכת יותר ויותר? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם נירא לי או שהורדת המוזיקה הולכת ודועכת יותר ויותר?

Ghoul

Recommended Posts

פעם היינו מורידים מוזיקיה כמה שרוצים בלי לחשוש היום אנשים כבר מתחילים להיכנס ללחץ, קראתי בעיתון שכבר 216 תביעות נגד אנשים שמורידים בקאזה הוגשו וכו..

בקיצור האם מה שנותר לעשות זה לקנות או להשיג (בדרכים לא חוקיות כמובן)??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם הולכים לפי כמות השירים שאתה משתף

הבנאדם האחרון שתפסו זה בגלל שהוא שיתף 3500 שירים

וככה הם בערך תפסו אותו בגלל השיתוף הענקי הזה

אבל אין לך מה לדאוג אתה בישראל והחוק הזה לא חל כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RIAA - Record Industry Association of America

המילה 'אמריקה' מודגשת לא סתם, ה RIAA לא יכול לפעול מחוץ לארה"ב (כלומר, הוא יכול להגיש בקשה למדינה זרה שתעצור אדם שמשתף קבצים, אבל שכזה (בסגנון Buccaneer) לא צפוי להתרחש בזמן הקרוב או בכלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RIAA - Record Industry Association of America

המילה 'אמריקה' מודגשת לא סתם, ה RIAA לא יכול לפעול מחוץ לארה"ב (כלומר, הוא יכול להגיש בקשה למדינה זרה שתעצור אדם שמשתף קבצים, אבל שכזה (בסגנון Buccaneer) לא צפוי להתרחש בזמן הקרוב או בכלל).

שו Buccaneer?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני מוריד המון, ואני מדבר המון.

דיסקים שאוהבים קונים, חשוב לתמוך באומנים.

יפה אמרת ותאמין לי גם אני עושה ככה אבל אני מעדיף קודם לראות אם מי יש לי עסק בכלל ואז אני קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני מוריד המון, ואני מדבר המון.

דיסקים שאוהבים קונים, חשוב לתמוך באומנים.

אחי הגדול מת על מטאליקה והוא עושה כמוך, שירים פחות אהובים הוא מוריד אבל בכל הקשור למטאליקה... יש לו 23 דיסקים שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דועכת .. כן.

כי כבר לכולם יש את הכל ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

אבל ברצינות.

גם אני מוריד - אבל אם הדיסק טוב אני קונה - ולפעמים אני מוריד בגלל החברות הזונות - גודמת הדיסק החדש של רדיוהד שאי אפשר להעביר אותו למיני או ל - אז מה ? אני לא אשמע במינידיסק ?? או במחשב - אז גם קניתי וגם הורדתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...