מתלבט בין שתי מארזים - Lian-Li PC-7FW וCM690. - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שתי מארזים - Lian-Li PC-7FW וCM690.

omerz90

Recommended Posts

שלום,

בעוד מספר ימים אני הולך להזמין מחשב ואני עדיין לא סגור על מארז,

ההתלבטות העיקרית שלי היא בין CM690 שעולה 370 ש"ח לבין

Lian-Li -7FW שעולה 259 לפי skypc, אני רוצה שהמארז

יהיה קריר, שקט, שיאפשר סידור כבלים טוב, שלא יהיה צפוף ועל הדרך שיהיה יפה

(הסדר ממוין מהחשוב לפחות חשוב). עכשיו אני רוצה שתגידו לי

איזה מארז יותר טוב לצרכים שלי ועל איזה מארז אתם הייתם הולכים.

ואם אפשר תגידו לי בבקשה מה היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הליאן-לי מאלומיניום, המאוררים והדיסקים-קשיחים תפוסים בצורה מסיבית יותר מבקולר-מאסטר.

הקולר-מאסטר יותר מרווח ועם יותר מקומות למאוררים - למערכות ממש עמוסות או עם קירור מים הוא יתן אפשרויות קירור טובות יותר, למפרט ביתי סטנדרטי אני לא חושב שזה יתרום לך.

שניהם תקציביים בינוניים אבל אף אחד מהם לא רע, ככה או ככה אתה לא נופל, תבחר מה שיותר מתאים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הליאן-לי מאלומיניום, המאוררים והדיסקים-קשיחים תפוסים בצורה מסיבית יותר מבקולר-מאסטר.

הקולר-מאסטר יותר מרווח ועם יותר מקומות למאוררים - למערכות ממש עמוסות או עם מים הוא יתן אפשרויות טובות יותר, למפרט ביתי סטנדרטי אני לא חושב שזה יתרום לך.

שניהם תקציביים בינוניים אבל אף אחד מהם לא רע, ככה או ככה אתה לא נופל, תבחר מה שיותר מתאים לך.

:xyxthumbs: אני ביום רביעי לקחתי את ה-LIAN LI הזה למפרט מחשב בשביל אח שלי, המארז נראה טוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקולר-מאסטר יותר מרווח ועם יותר מקומות למאוררים - למערכות ממש עמוסות או עם מים הוא יתן אפשרויות טובות יותר, למפרט ביתי סטנדרטי אני לא חושב שזה יתרום לך.

אוקי תודה על התשובה אבל היא לא מספקת אותי, איזה מארז יותר קר ועם זרימת אוויר טובה יותר?,

האם העובדה שאני לא יכול להוסיף עוד מאווררים תהווה בעתיד בעיה כלשהי בעניין הקירור?, האם

כרטיסי מסך ארוכים כמו 5970 שיצא בקרוב(שאורכו כ-30 ס"מ) יכנס למארז?.

:xyxthumbs: אני ביום רביעי לקחתי את ה-LIAN LI הזה למפרט מחשב בשביל אח שלי, המארז נראה טוב מאוד.

תוכל בבקשה לספר לי האם הוא מספיק קריר? , איך הזרימת אוויר שלו?, האם הוא שקט?

ואיך הוא בעניין סידור הכבלים?. תוכל בבקשה לצלם ולהעלות לי תמונות? פשוט אני לא

כל כך מאמין לתמונות שמפורסמות באתר כי הם עורכים אותם ומשפצים אותם בוא נגיד ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תודה על התשובה אבל היא לא מספקת אותי, איזה מארז יותר קר ועם זרימת אוויר טובה יותר?,

האם העובדה שאני לא יכול להוסיף עוד מאווררים תהווה בעתיד בעיה כלשהי בעניין הקירור?, האם

כרטיסי מסך ארוכים כמו 5970 שיצא בקרוב(שאורכו כ-30 ס"מ) יכנס למארז?.

תוכל בבקשה לספר לי האם הוא מספיק קריר? , איך הזרימת אוויר שלו?, האם הוא שקט?

ואיך הוא בעניין סידור הכבלים?. תוכל בבקשה לצלם ולהעלות לי תמונות? פשוט אני לא

כל כך מאמין לתמונות שמפורסמות באתר כי הם עורכים אותם ומשפצים אותם בוא נגיד ככה.

א. אני בת

ב. אני לא יכולה לצלם כי המחשב בבית של אח שלי שגר רחוק ממני. אבל תכנס לגוגל תסתכל שם על צילום שאחרים ביצעו ואיך הם סידרו וכו'.

אני יכולה להגיד לך שבסקאי, וגם במערכת הנוכחית שנרכשה בשביל אח שלי וגם המערכת שלי שאני עובדת איתה, הם תמיד מסדרים יפה את הכבלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני בת

ב. אני לא יכולה לצלם כי המחשב בבית של אח שלי שגר רחוק ממני. אבל תכנס לגוגל תסתכל שם על צילום שאחרים ביצעו ואיך הם סידרו וכו'.

אני יכולה להגיד לך שבסקאי, וגם במערכת הנוכחית שנרכשה בשביל אח שלי וגם המערכת שלי שאני עובדת איתה, הם תמיד מסדרים יפה את הכבלים

סליחה לא שמתי לב לזה שאת בת. נראה לי שאני ילך על ה7FW אבל אני צריך חיזוק נוסף.

אני יכנס עכשיו לגוגל וyoutube ויראה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...