מבקש חוות דעת למחשב dell inspiron 1545 t6500 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש חוות דעת למחשב dell inspiron 1545 t6500

natanbs

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני לפני קניית נייד חדש הנ"ל: http://ivory.co.il/product.asp?productid=3958&CatCode=315

אני מעוניין לשמוע חוות דעת לגבי:

1. טיב ואמינות המחשב

2. ניסיון בעבודה שוטפת עם המחשב

3. אם למשהו יש המלצות על דגמים אחרים באותו רמה

4. איך תצוגת המסך wled האם יש לו?

5. לכמה זמן מחזיקה הסוללה

6. איך העבודה עם המקלדת

המחשב בעיקרו יהיה לתוכן באינטרנט וצפיה בסרטים ושימושי רגילים.

תודה לעונים אם למשהו יש ניסיון עבודה עם הדגם הזה אשמח לתגובתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה השימוש?

אני משתמש ב inspiron 1545 t4200 ונהנה ממנו מאוד. השימוש שלי הוא בסיסי פלוס - , , , תוכנות הורדה ומשחקים.

עד כה אין לי כלל בבעיות עם המכשיר (רק בעיה אחת שכנראה הייתה פגם במסך, שאותו החליפו במהרה לחדש), אני נהנה ממנו מאוד. לא נתקע ולא כלום (פועל כרגע על ויסטה).

מאוד פשוט אגב, בלי לחצנים מיותרים ובלי נוריות נוספות (לטובה ולרעה כמובן)...אני אהבתי את הפשטות וכן את המחיר שהוא ממש בדיחה, והלכתי על זה...

המסך שלי הוא לא WLED, אלא הרגיל, והוא די מעולה את האמת. השתמשתי איתו קצת בחוץ, בשמש, וכמובן שהייתה מעט השתקפות, אבל לא בצורה רצינית מדי.

הדבר שהכי אהבתי בו זה המקלדת, ממש נוח ההקלדה בניגוד לניידים אחרים. העכבר קצת דורש תרגול, כמו כל עכבר בנייד, אבל חוץ מזה, מרוצה מהנייד עד השמיים...

עדיין לא בדקתי את הסוללה בצורה רצינית, אבל משימושים בבית בלי מטען, היא מחזיקה לא רע בכלל (סוללה 6 תאים מחזקיה בערך 3 שעות פלוס...אבל שוב, עדיין לא העמדתי אותה במבחן...)

אם יש לך עוד שאלות, אתה מוזמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...