רשת אלחוטית???? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת אלחוטית????

-=THE MUMMY=-

Recommended Posts

התשובה היא כן.

יש כיום הרבה נתבים אלחוטיים (זה המכשיר שבזק בינ"ל מוכרים), ואפשר למצוא אותם בהרבה חנויות מחשבים.

אם תקנה נתב כזה מחנות כלשהי ולא מבזק בינ"ל, גם כך תוכל לעשות רשת אלחוטית.

אבל שים לב לכמה דברים:

א. אני לא בטוח שאם תקנה נתב מחנות זה ייצא לך ממש הרבה יותר זול מאשר אם תקנה את זה דרך בינ"ל. לדעתי המחירים צריכים להיות קרובים, כי בינ"ל יודעים שמכשירים כאלה קיימים בשוק החופשי, ושאם הם ימכרו את זה במחיר גבוה מידי, אף אחד לא יקנה אצלם. ככה שגם אם תקנה לבד, זה לא יהיה ללא תשלום.

ב. עד שהתחילו למכור נתבים בספקיות האינטרנט, אם רק אמרת את המילה "נתב" בתמיכה טכנית, הם ישר היו אומרים לך את המשפט המעצבן "אנחנו לא תומכים בנתבים!" וסוגרים לך את הטלפון. כעת כשהם מוכרים נתבים בעצמם, אני מניח שהם כבר לא יוכלו להגיד את זה, אבל מה שכן הם יוכלו להגיד זה שאם קנית ולא דרכם, הם לא יתמכו בו.

אז הנקודה השנייה היא שאם אתה קונה ולא מהם, יכול להיות שלא תקבל תמיכה טכנית מהם אם תיתקל בבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאף פעם לא בדקתי את המחירים של נתבים אלחוטיים בחנויות.

אבל מבדיקה מהירה עכשיו באתרי חנויות מחשבים, המחירים נעו בין 700 ל-800 ¤. תלוי כמובן במספר הפורטים, בחברה, ובמספר פרמטרים נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתב מצריך גם לפחות כרטיס רשת אחד אם אני לא טועה.

בכלל, אם הרשת היא רק בין שני מחשבים מספיקים שני כרטיסי אלחוטיים בלבד.

תגיד, הם לוקחים 59 ש"ח כל חודש חוץ מהמכשיר עצמו? כי אם כן זה ממש ממש יקר........ על מה 59? על זה שבא טכני להתקין את זה?

התקנתי לבד ועובד יופי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...