לא מצליח לקבל BOOT אחרי ריסטרט. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לקבל BOOT אחרי ריסטרט.

huhxd

Recommended Posts

שלום לכולם, היום החלטתי שאני רוצה לפרמט את המחשב. יש לי דיסק עם WIN7 (אמנם לא מקורי, אבל אני יודע בוודאות שהוא עובד). הכנסתי את הדיסק, עשיתי ריסטרט, שיניתי את ה FIRST BOOT DEVICE ל CDROM ושמרתי. המחשב עשה ריסט, אך הווינדוס עלה ולא זיהה את הדיסק. זאת לא הפעם הראשונה שאני מפרמט את המחשב הזה והבעיה לא הייתה בעבר.

אשמח לעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שזה הדיסק, נסיתי לעשות עוד צריבה וגם לא עובד. מה זה כונן אופטי? אם אתה מתכוון שהכונן דפוק, אז גם לא נראה לי.

הדיסק עולה, אני יכול להתקין התקנה רגילה דרך הווינדוס. הבעיה היא שאני לא מצליח לקבל את הBOOT אחרי הריסט.

אולי עדכון דרייבר של הלוח אם יעבוד?

יש אפשרות לעקוף את זה ולהעלות את ההתקנה דרך הדוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דרייבר? איזה דוס?

התהליך הזה אמור להיות ברמת החומרה של הלוח אם ואין שום קשר למערכת ההפעלה.

אם אתה לא מצליח לעשות בוט מדיסק אז או שהדיסק הוא לא bootable או שהכונן האופטי לא מצליח לקרוא את ה boot sector שלו כמו שצריך ולכן מדלג להתקן הבא שהוא הדיסק הקשיח שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי כונן אחר במחשב ישן שלי, גם בו זה לא עבד. אז החלטתי לקחת דווקא ממחשב יחסית חדש של אח שלי, החיבור בו הוא חיבור SATA (במחשב שלי יש כונן ישן שלא קניתי עם המחשב). בכונן הזה הוא דווקא כן קרא את הBOOT של הדיסק. אפשר לדעת למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה מדובר בדיסק CD-R הייתי אומר שאין יותר מה להוסיף ממה ש MULTICORE ציין.

הרי ומדובר בדיסק , כדאי לציין שיש דיסקים של חברות מסויימות שפשוט לא עובדים טוב עם כונני של חברות מסויימות (ודגמים מסויימים)

לא חייב להיות שהדיסק דפוק או הכונן או הצריבה. (או שאני טועה?)

תבדוק שוב את הביוס שבחרת את הכונן הנכון.

אם עדיין לא עובד, יש לך אפשרות לחבר את הכונן SATA של אח שלך למחשב שלך?

תנסה אולי דיסק +R במקום -R.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...