בבקשה עזרה בבחירת מחשב נייד. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בבקשה עזרה בבחירת מחשב נייד.

plucki

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות מחשב נייד.

התקציב שלי נע בסביבות 3,000 ש"ח.

השימושים העיקריים הם וורד, אקסל, סרטים (הרבה), ואינטרנט (המון).

אני רוצה מחשב שיגלוש מהר כי אני מוריד לפעמים (בהורדות ישירות, לא באימיול).

שיראו טוב מאוד! את הסרטים (לא HD, לפחות לא כרגע).

שיהיה לא כבד במיוחד ונוח שלא עושה בעיות כל הזמן (לפי ההיכרות שלכם כבר עם ניידים).

עד היום השתמשתי ב ואני מתכונן גם לשים על הנייד את מערכת ההפעלה הזאת ולא את הויסטה.

אני לא מבין כלום בניידים רק בנייחים אשמח מאוד אם תכוונו אותי.

כמו"כ אשמח לדעת על חנויות שכדאי לקנות בהם (אני מעדיף עם אחריות יצרן אלא אם כן מדובר בהפרש רציני במחיר ובחנות שהאחריות שלה ממש טובה).

בתודה מראש

יונתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הערות שיעזרו לכוון אותך:

- למהירות הגלישה אין שום קשר למחשב עצמו. כל מחשב כיום מגיע עם כרטיס רשת חזק בהרבה ממה שהרשת תאפשר לו בפועל, ולפיכך העניין הזה תלוי בספקית האינטרנט שלך ולא במחשב.

- אם סרטים הם שימוש מרכזי, לא הייתי ממליץ ללכת על קטן במיוחד (כי המסך הרי בהתאם). מצד שני, מחשב גדול הוא גם מחשב כבד. תחליט מה יותר חשוב לך, ובאיזה גודל מסך אתה רוצה להסתפק (הכי טוב ללכת לחנות עם תצוגה ופשוט לראות במציאות, אפילו אם מדובר על דגמים שאין בכוונתך לקנות - רק בשביל הגודל).

- תגדיר "עושה בעיות כל הזמן". אם כוונתך לבעיות חומרה, שהרי תוכנה לא ממש קשורה לדגם המחשב, אני רק יכול להמליץ לא לקנות בחנויות רחוקות או כאשר היבואן לא בהישג יד, כדי לממש אחריות כשצריך. לא ידוע לי על הבדלי אמינות רציניים בין הניידים הזולים, חוץ אולי מACER שיוצאים דופן לרעה. אה, ותחנת השירות הקרובה שלהם נמצאת באבו דבי.

- בסה"כ, כל יתאים לצרכיך לפחות עד שמגיעים לעניין הגודל והמשקל. הייתי מציע גם לתת דגש על גודל הדיסק הקשיח, אם אתה שומר הרבה על המחשב. בתקציב שלך רוב המחשבים יהיו עם 160-250GB, אך אני מאמין שניתן למצוא גם כאלה עם 320.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...