"כגודל הציפיה גודל האכזבה" - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"כגודל הציפיה גודל האכזבה"

peacebringer7

Recommended Posts

האכזבה שלי מGTA4 היה בגלל שנתנו לו ציונים מאוד גבוהים בביקורות

בהרבה ביקורות קיבל אפילו 10 ובפועל אני חושב שהוא משחק של 8

הנהיגה לא הציקה לי וגם לא הגרפיקה אבל הרגשתי שחסר בשר במשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת לא יודע לגבי 4 הGTA האחרון ששיחקתי היה וייס סיטי והוא היה מצויין אבל מושחת מדי עד שעזבתי אותו כמחאה.

ואל תרדו עליי,אני בטוח שקפטן פרייס היה עושה אותו דבר.

מה עם RA3? מאכזב או לא?אני שוקל לקנות אותו מתישהוא בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אותו על המחשב אבל את האמת עוד לא שיחקתי

אחי הקטן שיחק בו לפני הגיוס אבל נטש אותו מזמן

אני כרגע עושה סוג של "פינוי אורוות " כדי לעשות פירמוט מלא והתקנה של WIN7 ואולי אז אני ישחק בו קצת

אני לא מתחבר יותר מידי למשחקים בסגנון -חוץ מסגנון קרוב אבל שונה כמו פיקמין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה זה..מ"מ RA2 נמצא אצלי ברשימה רק אחרי סטרקרפט,וגם את יוריז רבנג' די אהבתי שאר הCNC לא מאז לא כזה התלהבתי.

קשה לי לשים את האצבע על מה בדיוק אהבתי בו.חוץ מהאינטרו. [br]פורסם בתאריך: 26.10.2009 בשעה 20:04:49

איזה אינטרו!וגם ליוריז רבנג![br]פורסם בתאריך: 26.10.2009 בשעה 20:05:19
והמוזיקה..[br]פורסם בתאריך: 26.10.2009 בשעה 20:15:24
והקירובים...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם גם אני יכול להגיד שהתאכזבתי מGTAIV,בגלל בילד אפ בלתי אפשרי ובלתי פרופורציונלי שעשו לו,אבל איך שלא תסתכלו על זה מדובר במשחק נהדר שמשפר אלמנטים רבים בסדרה.

להגיד "שיחקת בGTA אחד שיחקת בכולם" זה זלזול בסדרה לטעמי..מדובר במשחקים עם הכתיבה והעלילתיות הכי טובה שנוצרו אי פעם,וזה שכל אחד מהם לוקח את עולם המשחק למקום שונה בתכלית מהאחר רק מראה עד כמה המשחקים האלה גדולים.

GTAIV אולי לא המשחק הטוב בסדרה,אבל הוא בהחלט טוב מאוד מכל הבחינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים בכלל.

אין ספק ואין וויכוח על כך שT2 עושה כל מה שביכולתה כדי לסחוט את המותג עד תומו(חבילות בלעדיות לבוקס,גרסאות ניידות וכו'),אבל אני לא מסכים עם הקביעה שהמשחקים הם אותו דבר..כל משחק מציג שינויים מהותיים למשחקיות ולעולם המשחק,לטוב ולרע,והכתיבה היא יצירת אמנות בכל משחק מחדש.

אני בטוח שאם GTAIV לא היה מקבל ציונים מושלמים מכל עבר,אלא ציונים בסביבות ה8.5 שמגיע לו,לאנשים היה הרבה יותר קל להעריך אותו ולאהוב אותו..וזה בסה"כ עניין פסיכולוגי גרידא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחטו את הפרנצ'ייז שנקרא בדיוק כמו את NFS...

הכל על אותו עיקרון רק שינוי במקום ובמי שאתה משחק...

אל תגזים -עדיין לא יוצא חדש כל שנה

ועדיין לא יוצא למיליון פלטפורמות

לא הייתי מכניס אותו באותו קטגוריה כמו NFS \FIFA \ויהרגו אותי אבל גם כמו COD

שיוצאים כל שנה בלי לחדש הרבה בדרך כלל ושבטכנולוגיה שיש היום לדעתי הם היו צריכים לצאת כDLC של 20$ לגרסה הקודמת

לפחות כאופציה כזאת ורק פעם בכמה שנים גרסה חדשה

כמובן גרסאות של 50$ למי שאין את הגרסה הקודמת

כמובן שזה לא יתממש כי אלו חברות למטרות רווח ואנשים עדיין קונים במיליונים את המשחקים האלו ב50-60$

אני בטוח שאם GTAIV לא היה מקבל ציונים מושלמים מכל עבר,אלא ציונים בסביבות ה8.5 שמגיע לו,לאנשים היה הרבה יותר קל להעריך אותו ולאהוב אותו..וזה בסה"כ עניין פסיכולוגי גרידא.

צודק בהחלט -אני ציפיתי למשהו בסדר גודל של זלדה 64 (יחסית לזמנו זה היה פעם משחק מצוין ) ובסוף קיבלתי משחק טוב מאוד אבל לא יותר מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה לא נכון אבל אני מפריד את COD לשניים , אחד זה של IW והשני של TREYARCH (או איך שקוראים להם) , מבחינתי (ולדעתי מבחינת רבים) הCOD האחרון היה לפני שנתיים...

GTA לא יוצא למיליון פלטפורמות?? אתה רציני?? אני חושב שאתה טועה בהצהרה הזאת...

XBOX360,PS3,PS2,,DS,GBA,PSP , לא מספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחבר בין משחקים שונים בסדרה

GTA4 יצא רק ל360\PS3 \PC -לא הייתה אף גירסת PSP\WII\PS2 כמו שיש בדרך כלל בNFS

יצא גם GTA לנידות ואיפון אבל הוא לא קיבל גירסת ניחות ככה שזה מופרד

אבל בסך הכל זה לא שיוצא פעם בשנה משחק שיוצא לאיזה 7 או יותר מכשירים כמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

silentbob צודק שלביקורות מהללות יש אפקט בומרנג על הקונים.כן הם יקנו את זה,אבל היה יותר טוב להם לקנות את המשחק חצי שנה שנה אח"כ מתוך שיקול דעת,ולא להסתער על החנות מתוך ציפיה שהמשחק הזה הולך לשלם להם את המשכנתא(וכפי שמתברר אח"כ, -הוא לא עוזר בכלל!),ולהביא את המשיח.

כאמור זה גם חלק מהסינדרום לפחות אצלי: חוץ מהאורנג' בוקס וNOLF2 לא עולות לי כרגע דוגמאות למשחקים שקניתי במחיר מלא והיתי מרוצה מהם עד הסוף(אלא א"כ מדובר באוסף או משהו כזה) פשוט אסור אף פעם "לרוץ לקנות אותו" אם הוא כזה טוב,הוא יהיה כזה טוב גם בעוד חצי שנה שנה(אולי מאבדים פור במולטיפלייר,לי זה פחות חשוב) רק יותר זול(אולי אפילו הרבה יותר זול בעידן הקניות ברשת) וגם יכול להיות שהמחשב ישתדרג/יוחלף בנתיים.

לי זה נשמע פתרון טוב: פשוט לחכות. לשמור את זה בבטן.להרגע ולשכוח מההייפ. רק אחרי זה,תלוי בכל אחד ללכת לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...