"כגודל הציפיה גודל האכזבה" - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"כגודל הציפיה גודל האכזבה"

peacebringer7

Recommended Posts

אין סיכוי. היה לי בזמנו P233 (המעבד הראשון שתמך בMMX כבוד :yelclap:) וHL אפילו לא עלה.

אישית, המשחק שהכי איכזב אותי היה Total Annihilation. בתקופה שכולם הלכו לילד היחיד בשכבה שהיה לו צורב, אני אשכרה קניתי את TA, בארה"ב, בשבוע שהוא יצא. חלפו רק כמה ימים עד שההייפ סביב הגרפיקה וקרבות האוויר התחיל להשחק. מתישהו שמים לב לAI המעפן (יותר גרוע מDune 2), והאפקטים הקוליים שנשמעים כאילו הוקלטו במערה. אחרי כמה שלבים אתה גם מבין ששני הצבאות הם בדיוק אותו דבר (כאילו לא התקדמנו מאז ימי Warcraft 2). למרבה המזל, אחרי מספר חודשים יצא סטארקרפט והשכיח ממני את המשחק הנורא הזה :)

שמע, אתה לא יכול לקרוא לו נוראי לחלוטין....

כן, הסאונד הסריח ברמות, וה היה לוקה מאוד בחסר בכל שלב שכלל מים או צורך להשתמש בצבא אווירי, אבל למשחק הזה יש את הגיוון הכי גדול ביחידות קרב שראיתי במשחק אסטרטגיה, המוזיקה סבבה, והאפשרות ללכת עם הקומאנדר ולפוצץ לאויב חצי בסיס עם ה D-gun האדיר הזה היא משהו שלא היה דומה לו עד ליציאת המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
HL1 כמה כתבו פה שהמשחק איכזב ואני מצליח להבין מה איכזב בו.

אתה שוכח שהרבה כמוני שיחקו בו שהוא כבר היה מאוד מיושן

שHL1 יצא היה לי N64 והייתי בצבא -ככה שלא יצא לי לשחק בו ב1998 כמו שרוב האנשים שמרוצים מימנו שיחקו בו

יצא לי לנסות את HL1 רק כמה שנים אחרי אבל נטשתי מהר כי אז הייתי "זונת גרפיקה"

אחרי זה ניסיתי את גרסת הסורס שחשבתי שיעשו אותה בגרפיקה של HL2 אבל כמובן זה לא היה המקרה

ככה שתבין שיש הרבה אנשים שמאוכזבים מהמשחק גם אם אין לזה באמת הצדקה

זה כמו שתלך לשחק היום את גולדנאי (משחק גימס בונד) המקורי (יצא עוד משחק באותו שם אבל לא קשור למקורי) בN64

ולא תבין למה התלהבו מימנו אז

רק תראה את הסרטון משחקיות -

http://www.youtube.com/watch?v=Bj1z7F5BkyM

הוא יצא לפני HL1 ובזמנו נחשב לפורץ דרך שמשחקי 3D מבוססי פוליגאנים היו בחיתולים וגם FPS מבוסס משימות היה דבר יחסית חדש

עכשיו בעניין HL1 תראה איך הוא ניראה היום למישהו שלא שיחק בו לפני -

לא בדיוק הזדקן טוב כמו הרוב המוחץ של כל משחקי ה3D מאותם שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

נו מה לעשות? גם מי שיראה היום את טרמינייטור/פארק היורה/בחזרה לעתיד או כל סרט "קלאסי" פורץ דרך אחר-לא יבין על מה הייתה כל המהומה..

אין מה לעשות נגד זה,ובכלל,אני די בטוח שלא צריך ללכת כ"כ רחוק-"ילדי הקרייסיס" של ימינו לא יצליחו להבין מה כ"כ טוב גם במשחקים חדשים בהרבה כמו מקס פיין או RTCW..

אני יודע ששיחקתי בHL1 לפני שנתיים בערך,ועדיין נהניתי ממנו בטירוף..זה פשוט משחק כיף ומעולה ששואב אותך פנימה,והגראפיקה שלו,או כל "פגם טכנולוגי" אחר לא מעניינים אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HALF LIFE וOPPOSING FORCE היו שני משחקי הפעולה הקלאסיים הכי טובים ששיחקתי בהם...

אפשר להגיד שהם היו מדהימים בזמנו. מבחינה גראפית, משחקיות, עיצוב שלבים...הכל. זה היה משחק פשוט..מדהים.

היום אני לא מסוגל להסתכל עליו מרוב שהוא מכוער. באמת משהו במשחק הזה הזדקן רע.

אפילו בהיבט לאחור DUKE3D נראה יותר "סביל" מHALF LIFE1.

מצד שני, אם חושבים על זה, גם כשאני משחק בHALF LIFE2 הוא כבר נראה לי ממש רע וירוד מבחינה גראפית.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני, אם חושבים על זה, גם כשאני משחק בHALF LIFE2 הוא כבר נראה לי ממש רע וירוד מבחינה גראפית.....

בסדר אבל זה כבר סביר

ששיחקתי בHL2-EP2 באמת הרגשתי שהגרפיקה התישנה ובמיוחד שבמשחקי אני יושב קרוב למסך

אבל זה לא התישן כמו HL1\

RE-1-3 -בלי להתיחס לRE1 רימיק

זלדה 64

MGS1-2

ועוד הרבה משחקים אחרים

בסך הכל שמשחקי ה3D עוד היו בהתפתחות אנשים לא ראו את הכיעור בגרפיקה

אבל היום שהמשחקי 3D מאוד מתקדמים אני אישית חושב שההבדלים בין HL1 לבין HL2 היו הרבה יותר גדולים מההבדל בין HL2 לנגיד ביושוק

(לא שאין הבדלים גדולים כי יש)

מבחינתי אני יכול להסתדר אם גרפיקה ברמת HL2 בלי בעיה אם המשחק טוב

אבל בשיא הכנות אני מעדיף אפילו גרפיקה של NES כמו מגאמן 1 מאשר לשחק במשחק שניראה כמו HL1

megaman1.jpg

half_life_1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתי מצטט את עצמי שכתבתי איפשהוא בהתחלה שרב מאוכזבי HL שיחקו בו הרבה אחרי שהוא יצא,אבל אין לי כח לחפש.

כן זה אחד החסרונות הגדולים של עידן התלת מימד שכל משחק בן יותר מחצי עשור שהינו מחליפים מחשב בשבילו הופך חהיות בלתי שחיק בגלל הגרפיקה.

אבל למי ששיחק במשחק בימי התהילה יש הרבה למה לחזור משא"כ משחקים כמו קרייסיס שאם תוריד מהם את היתרון הגרפי(מה שלא בהכרח יוריד איתו את זלילת המשאבים של המחשב שכנראה פותחה בשבילה ייחודית שמותקנת במשחק וגורמת לו לרוץ טרנטה על מחשבים שעוד לא הומצאו בשעה שיצא לאור)

ישארו מיותמים ועזובים על המדף לנצח,כמו שמגיע להם. HL ייזכר בתור משחק מהפכני ששדרג את השוטר למדיום להעברה חויתית של עלילה וכל שוטר שיוצא היום ואפשר להגדירו כ"סוחף" הוא ללא ספק צאצא ישיר של HL,שאם לא הוא הינו ממשיכים לשחק את דום 2 עם מפלצות אחרות וסיפור אחר באינטרו ובגרפיקה של קריסיס עד עצם היום הזה.אמנם זה היה יותר טוב מקרייסיס,אבל קלטתם את הכיוון..וגם OF שהיתה חבילת ההרחבה הכי טובה ויצירתית(או בעלת זכות קיום) לשוטר אי פעם ואני לא חושב שיש הרבה תחרות.ככה שמבחינתי המוניטין של gearbox יכול להחזיק רק עליו.והוא מדורג אצלי רק מתחת לברוד וורז ברמת ההרחבות.(אם כי לא שיחקתי הרחבות אחרות של בליזארד בטח גם טובות)

נ.ב. היה לי מינימום של ציפיות מקרייסיס והוא לא עמד גם בהם,אפילו לא היתה לי מוטיבציה לסיים אותו,לא הצלחתי למצוא סיבה הגיונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אתה לא יכול לקרוא לו נוראי לחלוטין....

כן, הסאונד הסריח ברמות, וה היה לוקה מאוד בחסר בכל שלב שכלל מים או צורך להשתמש בצבא אווירי, אבל למשחק הזה יש את הגיוון הכי גדול ביחידות קרב שראיתי במשחק אסטרטגיה, המוזיקה סבבה, והאפשרות ללכת עם הקומאנדר ולפוצץ לאויב חצי בסיס עם ה D-gun האדיר הזה היא משהו שלא היה דומה לו עד ליציאת המשחק.

הD-gun הוא סתם גימיק לשלבים המוקדמים של המשחק. מאוחר יותר מופיעים שלל כלי משחית, ומן הסתם תעדיף להשאיר את הקומנדר שלך במקום מוגן.

לגבי מגוון היחידות, בוא נגיד שבסופו של דבר הכל מתנקז למטוסים.

אתה מפסיק לבנות מגדלי שמירה כי הם עיוורים ונהרסים תוך שניה. יחידות הקרקע איטיות מדי, יחידות הים יקרות מדי...ככה לאט לאט אתה מגביל את עצמך למטוסי חמקן, שעולים גרושים, יכולים לתקוף כל דבר במשחק חוץ מצוללות, ומהירים בטירוף (ברמה שרק מטוסי חמקן אחרים מצליחים לפגוע בהם). בקיצור כל הרעיון שנקרא אסטרטגיה הולך לפח. פשוט מייצרים עשרות חמקנים ומוחצים את האויב. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כזה מציק לי כי אני רואה טריילרים של משחקים שאני ממש מצפה להם כמו SPLINTER CELL CONVICTION וAC2 ואני רק מחכה לשחק בהם

אותו הדבר עם AC וSPLINTER CELL DOUBLE AGENT ראיתי טריילרים ומאוד נהנתי מהמשחקים

אבל יש משחקים שבאמת אתה רואה טריילר חושב שזה יפה אבל זה סתם מסריח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...