"כגודל הציפיה גודל האכזבה" - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"כגודל הציפיה גודל האכזבה"

peacebringer7

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

L4d הוא כשלעצמו אכזבה מבחינתי,משחק שעצם ההוצאה שלו לאור מאכזבת,כי במקום חבילת התוכן ענקית של האורנג' בוקס וואלב הוציאו משחק זומבים נטול עלילה בן 3 שלבים ודרשה עליו אז מחיר מלא(בארץ אפילו יותר 240 שקל) זה מעבר קיצוני ממקסימום תוכן לMeh עצבני. כנל L4D2 הוא עוד לא יצא,אין לי מושג איך הוא יהיה אבל עצם ההוצאה שלו לאור היא אכזבה, או שיהיה שיבוט חסר חיים של הראשון עם כמה תוספות ואז יש הרגשה של בזבוז ולאן הדרדרה וואלב בשביל כסף וגם אם יפתיע את כולם ויהיה יצירת המופת של הגיימינג בדור הזה,וזאת תהיה הפתעה גדולה,עדיין תהיה אכזבה מזה כי כל מי שקנה את 1 שנה לפני כן אכל אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שמדובר בהתמסחרות נטו.

אני חושב שהם פחדו שהם ימותגו כמפתחת משחקי HL בלבד ולכן הם בחרו לפנות גם לכיוונים אחרים.

זה מזכיר לי את LUCASARTS , בעבר , היא הייתה ידועה בשלל רחב של משחקים אבל היום , זוכרים לה רק את ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלב לא טלית שכולה תכלת. הם עשו איזה 2 חבילות הרחבה לHL עשו מCS1 משחק שצריך לשלם עליו,ועשו את EP1 שרוצה 150 שקל על 6 משימות כולה.ככה שהם יודעים לחלוב פרות ולעשות מסחרה. רק שהמשחקים שלהם מצוינים והאורנג בוקס היה הדבר הכי טוב שזכור לי שקניתי בתור .[br]פורסם בתאריך: 21.10.2009 בשעה 19:08:33

גם ככה 50 אחוז מהמשחקים(מינימום) של סטר וורז לא משהו,וזה לא שלוקסארטס פיתחה אותם בעצמם.אני מקווה שעם ההצלחה של חידושי אי הקופים הם יחזרו לשורשים המוצלחים מאוד שלהם
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי לרגע שהם נקיים וחפים , רק ציינתי שזה לא המניע העיקרי שלהם...

HL1 , HL2 משחקים מלאים.

CS וCS:S משחקי שהיו בזמנו מאוד מאוד איכותיים.

EP1 וEP2 עולים 20 דולר ככה שלא ברור לי מאיפה הסכום שהקרצת ולגבי האורנג' בוקס אני מסכים , במיוחד שהיום המחיר שלו בתחתית (30 דולר בסטים ועוד פחות בחנויות בארץ)

כנראה שלא הבנת אותי לגבי LA, דווקא חיזקתי את הטענות שלך ושל אחרים על התמסחרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xtazymike התשובה שלי היתה יותר בעבור Extrathing שהופתע מ"ההתמסחרות" של וואלב לכאורה,באתי לומר שלא היתה שום התמסחרות כי וואלב מאז ועולם היתה חברה מסחרית גם אם אחת שדאגה בדכ לתמורה טובה לכסף. אם כי למה שמישהו יחשוד בהם כמפתחת HL בלבד? CS TF PPORTAL..יש להם רפרטואר וזהלא אמור להדאיג אותם מסחרית כל עוד אנשים קונים אותו כמו לחמניות,אבבבל אני לא חושב שהיו צריכים למכור את L4D במחיר מלא,בחבילה עם EP3 או משהו כזה הוא היה יכול להיות נהדר,אבל כמו שאת TF וCS מוכרים ב20 דולר יכלו לעשות ככה גם עם L4D כנראה באמת טעיתי עם EP1 אבל בזמנה מכרו אותה בלא פחות מ130 שקל,היום יש כבר את האפיזוד פאק אם לזה התכוונת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממעריצי L4D כי גם ככה לרוב אני משחק יותר בסינגל והסינגל שלו מסריח

אבל אני חושב שאנשים שקנו את L4D חשבו בעיקר על המולטי המקוון כולל מודים ושטויות אחרות

הבעיה שבמקום להמשיך לפתח תוספות שרובם בחינם לL4D או בתשלום קטן יחסית הם מפתחים את L4D2

ובגלל זה מעריצים מתעצבנים -צריך לקרוא לL4D2

L$D2 ;D

בכל מקרה אני כבר שכחתי את הסיפור של HL -הפרקים יוצאים כל כך רחוק אחד מהשני שאני כבר לא זוכר

אני לא מבין למה לא עושים כבר את פרק 3 מסימים את זה ומתחילים לפתח את HL3 אם מנוע גרפי חדש דנדש ורעיונות חדשים

גם ככה HL3 ימכור מיליונים בגלל השם שלו לפני שמדברים על איכות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן הסינגל אחד החלשים,ובהחלט לא מצדיק רכישה,וזה נכון שאני לא חושב שמישהו שקנה את המשחק בנה עליו.

מצד האמת העלילה של HL שכל כך היללו אותה לא ממש קיימת,ואחרי הקונספט הבסיסי הקלאסי והמקסים גם אם לא מורכב ועשיר של הראשון היא נהייתה אפילו יותר מופרכת בשני,("קומביין" נו באמת!) אבל איכשהוא היא עובדת.אולי זה הגיוון,לא יודע,אבל יש תחושה שזורקים עליך כל הזמן דברים חדשים וכל רגע שונה מקודמו.זה דבר שנשאר גם להמשכים. מEP2 ממש נהנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HL היה גן עדן ואחד המשחקים הכי אדירים שרצו לי על הP133

אין סיכוי. היה לי בזמנו P233 (המעבד הראשון שתמך בMMX כבוד :yelclap:) וHL אפילו לא עלה.

אישית, המשחק שהכי איכזב אותי היה Total Annihilation. בתקופה שכולם הלכו לילד היחיד בשכבה שהיה לו צורב, אני אשכרה קניתי את TA, בארה"ב, בשבוע שהוא יצא. חלפו רק כמה ימים עד שההייפ סביב הגרפיקה וקרבות האוויר התחיל להשחק. מתישהו שמים לב לAI המעפן (יותר גרוע מDune 2), והאפקטים הקוליים שנשמעים כאילו הוקלטו במערה. אחרי כמה שלבים אתה גם מבין ששני הצבאות הם בדיוק אותו דבר (כאילו לא התקדמנו מאז ימי Warcraft 2). למרבה המזל, אחרי מספר חודשים יצא סטארקרפט והשכיח ממני את המשחק הנורא הזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא באמת,אני לא משקר:P133 עם 16MBRAM וכרטיס מסך 1MB של cirus logic לא AGP לא 3DFX ולא נעליים וHL רץ בסדר גמור,ברזו נמוכה אבל בסדר גמור זה אחד הדברים שאהבתי בו,הוא היה אחד מאחרוני המשחקים החדשים שרצו לי על המחשב ההוא והיו גם כאלה לפניו שלא רצו לעבוד כמו UNREAL[br]פורסם בתאריך: 21.10.2009 בשעה 23:03:45

או TUROK...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרייסיס אכן לא היה משחק מזהיר אבל זה ענין של ציפיות. לא ציפיתי לו במיוחד.

HL1 כמה כתבו פה שהמשחק איכזב ואני לא מצליח להבין מה איכזב בו. במחינתי זה אחד המשחקים הגדולים בהיסטוריה הקצרה של עולם המשחקים.

בזמנו הוא היה שיחת היום בכל מקום שדיברו על משחקי מחשב, היה פורץ דרך, עלילה מדהימה, פרזנטציה אדירה של משחק, פיסיקה חדשנית,

AI מתוחכם ורגעים בלתי נשכחים שלעולם נחרטו אצלי בזיכרון.

אותי לאחרונה איכזב משחק שמאוד ציפיתי לו- Operation Flashpoint - Dragon Rising

הבטיחו הרים וגבעות וקיבלנו פאדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...