מה קורה אחרי 3 שנים בתוכנית החיילים של אורנג'? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קורה אחרי 3 שנים בתוכנית החיילים של אורנג'?

Konst1988

Recommended Posts

דווקא שאלה לא רעה, למרות ריבוי סימני השאלה.

אני בזמנו התקשרתי על מנת לברר את העניין, באחת הפעמים נאמר לי שאצטרך לעבור לתוכנית אחרת (לא זוכר את הפרוצדורה הלוגיסטית), ובפעם אחרת נאמר לי שהתוכנית נשמרת כל זמן שאני לא עושה שינויים/קונה מכשיר חדש וכו' - כמובן שרשמתי לי (במקרה השני כמובן) את שם הנציגה ומתי דיברתי איתה.

בפועל, יש לי שני קווים עם מסלול חיילים (אחד מהם כבר לא בבעלותי אפילו) גם לאחר השחרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורנג' מחוייבים לתת לך את תוכנית חיילים לשלוש שנים וחצי, כלומר 42 חודשים.

לאחר מכן החלטה שלהם אם לתת לך להמשיך עם התוכנית או להציע לך תוכנית אחרת.

לחבר שלי בזמנו שאלו אם הוא רוצה להמשיך עם התוכנית והוא הסכים, מצד שני הם יכולים להציע לך תוכניות אחרות יותר, ואז בחירה שלך אם להתנתק מהם או לא.

בכל מקרה, אם אתה עדיין חייל ועומד לפני שחרור, מומלץ שתעשה לעצמך מסלול חיילים ברשת פלאפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ גם נכון..

בכל אופן, עד כמה שידוע לי כל עוד התוכנית משתלמת להם הם משאירים לך אותה בלי לגעת. ברגע שהיא לא כדאית להם מסיבה כזו או אחרת יחייבו אותך לעבור תוכנית כי הרי ההתחיבות שלך אליהם/ההתיחבות שלהם לחבילה שלך ולמחירים שלה - נגמרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. תודה רבה לעונים. אתה בטוח שזה 42 חודש? עד כמה שאני יודע ההתחייבות הייתה ל 3 שנים.

אתם מעדיפים שאני אחכה 3 שעות בהמתנה שלהם במקום שתוך 10 דק אקבל תשובה ממישהו שכבר שאל אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתקשר!!!!!!!!

אני במסלול חיילים מי"ב (צו ראשון).

עשיתי י"ג י"ד ועוד 3 שנים צבא= יותר מ5 שנים!!!!!

ואני עכשיו מגיע לעוד מעט חצי שנה אחרי השיחרור.

ובנתיים אני באותו מסלול חיילים.

אני לא פותח את הפה והם מצדם לא משנים.

אני מקווה שזה ישאר ככה.

מקסימום חודש אחד תשלם קצת יותר, אבל אל תעיר את המפלצת משינה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל אנשים עושים חבילת חיילים ביום השחרור וממשיכים איתה 5-10 שנים..

צודקים אלה שאומרים אל תתקשר,

רק כשהמכשיר הישן התקלקל והייתי חייב להחליף אותו הם ביטלו לי את המסלול אחרי 4.5 שנים ועברתי למסלול ממש יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...