טמפאטורות בשמיים ולא יודע מה לשעות! - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפאטורות בשמיים ולא יודע מה לשעות!

ProRules

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בשביל מה אתה צריך 2 מאוורים בצד של המארז? עדיף לך להעביר אחד מהם לחלק האחורי של המארז מתחת לספק (יש לך מקום ייעודי למאוורר 8 לפי התמונה)

בנוסף לזה תנסה להוסיף מאוורר לקידמת המארז (למרות שנראה לי שברמת העיקרון הוא לא ממש יעשה כלום משום שאין לו מאיפה לינוק אוויר, תבדוק את הנושא בכל מקרה)

אגב שאלה לא קשורה לנושא.. זה רק אני או שהכרטיסים שמחוברים לחריצי הרחבה יושבים בצורה עקומה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

>.<

המאוורר מקדימה עושה וובירציה נורא חזקה!

אה יש לי עוד שאלה:

למה כשאני מדליק תמחשב מעכשיו כל פעם רק המאוורר מקדימה מתחיל לפעול ל שניה מיתחבא ואז מתחיל לפעול הכל כולל המאוורר ויש את הציפצוף הרגיל שתמיד יש שאומר שהכל מחובר טוב...

והWINDOWS עלה במהירות הרבה יותר מקודם...

לקח קצת זמן הנה תוצאות:

2dw0lh.jpg

29qawpw.jpg

3486r2g.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מקבל על מה שאתה משלם....

לפניך 2 אופציות..

האחת דוןרשת טיפה תזרים: להחליף מארז למשהו יותר פרקטי (אנטק 300 יהיה מעולה והמחיר שלו לא בשמיים בסביבות ה300 ש"ח, אלפא גם יהיה אופציה לא רעה והוא עולה בסביבות ה190 ש"כ)

אופציה השניה תדרוש פחות תקציב אבל יותר כוח עבודה: כפי שלפני כבר מרו, לפרק את החלק החדקמי של המארז ולקדוח עם כוס קידוח פתח למאוורר הקדמי כדי שיהיה לו מאיפה לקחת אוויר פחות או יותר, ולקנות מאוור 8 סנטימטר שטוח יותר ממה שיש לך.. אני מאמין שתמצא בלי בעייה כמה דגמים כאלו ברשתות מחשבים מוכרות..

אם אתה שואל אותי אני הייתי הולך על מארז חדש... כל הקטע של החוסר איורר של המארז ובמיוחד העניין של הכרטיס המסך שיושב עקום די מרמזים על זה שצריך להחליף מארז..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הHAF932?

עם כמה מאווררים הוא מגיעה?

תמליצו על ספק טוב אולי?

אה עוד משהו לא ממש קשור.

כדי ליקנות תHAF אני צריך לעבוד קצת+יש לי דמי כיס.

איפה אפשר למצוא עבודה? גיל 14.

עוד משהו איך הHAF932 ישפר את המעלות בהרבה? יכול להיות ב30 מעלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...