רק אני שם לב לזה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רק אני שם לב לזה?

imac

Recommended Posts

תשמע אני בטוח שלחלק ממנהלי האתר יש חיים - אבל אתר ופורום בסדר גודל כזה, חייב שיהיה בו פיקוח שותף.

אומנם הקהילה גדלה המון, אבל הרמה ירדה. חבל שלא זכיתם להיות חלק מהקילה לפני מספר שנים, יש לי רק חוויות טובות.

גם החדשות מתעדכנות פעם ב...

דרך אגב, אל תקחו את זה לכיוונים שליליים, באמת איכפת לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג, למי אתה בדיוק מתכוון. אני באופן אישי מנסה לפקח על הפורום כמה שאני יכול. יש לי חיים מעבר לפורום והמחשב אני לא יושב עליו 24/7.

אל תשכח, שאנשים תורמים לפורום מרצונם החופשי ובזמנם הפנוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את כל הדברים האלה אני יודע, אני לא מצפה שתשבו 24/7 מול המחשבים.

אני מדבר על פורומים שנזנחו לגמריי, לדוגמת פורום - אין שם אף נוכחות של מנהל וחבל, היום רק גוברת וגוברת קהילת הקוד הפתות בארץ ויכלה להיות כאן אחלה קהילה.

פורום אקטואליה ותרבות, ראו מקרה TNT2009 שלקח יומיים לאשכול מלא בטרוליזם להסגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מזה שכל העבודה של המנהלים בפורום נעשה בהתנדבות, ככה שמעבר לאתר, יש עבודה (מה לעשות, במכולת שלי אין הנחה למנהלי

HWZONE...)

מעבר לעבודה יש משפחה (אישה, ילדים) וגו'.

פיקוח שוטף אינו הכרחי, הפורום זה לא חמ"ל בלבנון, לא יקרה שום דבר אם אדם יקבל תשובה תוך מספר שעות במקום מספר דקות, אנחנו חיים פה על מי מנוחות.

עריכה:

מנהל פורום התגייס לשירות קרבי, מה לעשות.

אם יש לך את הידע, אתה יכול לשבת מול הפורום ולענות על שאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם הטיעון הזה? אני לא מצפה שיהיה כאן מענה 24/7, אני מדבר על פורומים שנזחנו וכאלה שיש בהם הרבה פחות פיקוח מפורומים אחרים.

יש כאן אחלה קהילה, אני בטוח שיש לפורום הזה קריטריונים גבוהים, אבל יש פה אחלה אנשים שיכולים גם לעזור לקהילה הזאת.

רענון לא יזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שאם זה כל כך מפריע לך תנדב את עצמך במקום להתלונן. כמו שכבר צויין, הכל נעשה בהתנדבות ובזמן הפנוי שיש לאנשים,

זה לא ממש מועיל למישהו לפתוח דיון כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם הטיעון הזה? אני לא מצפה שיהיה כאן מענה 24/7' date=' אני מדבר על פורומים שנזחנו וכאלה שיש בהם הרבה פחות פיקוח מפורומים אחרים.

יש כאן אחלה קהילה, אני בטוח שיש לפורום הזה קריטריונים גבוהים, אבל יש פה אחלה אנשים שיכולים גם לעזור לקהילה הזאת.

רענון לא יזיק.

[/quote']

אם יש לך את הידע, אתה יכול לשבת מול הפורום ולענות על שאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...